Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Joy napisał:

@NNNdanuta Danusia jak się nic nie zmieni to 5 maja wracam tutaj.Ale póki co to wiem tylko,że na pewno kwiecień spędzę na nicnierobieniu.Co dalej będzie jeszcze nie wiem.

O.o Nie mam co gdybać, ale jak coś się zgra to wysle Ci wiadomość :cmok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Byłam na spacerze. Bo rani słonko  i cicho...nad Ren mi się kcialo. 

Ubralam się ciepło,  bo już cusik niebo cudować  zaczęło. 

Wyszłam..jak mię  cofło o chałupę,  to ino roz!

Nic to ! Se myślę,  dam radę. Dolazłam  tylko do wałów p.powodziowych,  a Ren przyszedł do MNIE! Szłam górą , ale skróciłam spacer,  bo mnie przenicował wiatr do imentu! Piegi zerwało,  majtki przetarlo...biegiem wróciłam do domu. Z tego dotlenienia  aż usnęłam. ;)

Teraz idę coś przesiąść...

Leniwego popołudnia...

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorzystałam z medytacyjnej pozycji horyzontalnej :oklaski: Fajna ta joga, tfu...drzemka :szydera: Za kwadransik pojedziemy do synka na kawusię z nieudaną drożdżówką w charakterze załącznika do kawusi :haha: Pojemy, popijemy, wrócimy, zjemy kolację i znowu będę mogła medytować :szydera: Fajne o zlecenie, tylko medytacje i joga :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Skorzystałam z medytacyjnej pozycji horyzontalnej :oklaski: Fajna ta joga, tfu...drzemka :szydera: Za kwadransik pojedziemy do synka na kawusię z nieudaną drożdżówką w charakterze załącznika do kawusi :haha: Pojemy, popijemy, wrócimy, zjemy kolację i znowu będę mogła medytować :szydera: Fajne o zlecenie, tylko medytacje i joga :oklaski:

A ja taka głupia zamiast medytować to siedzę przed kompem i od czasu do czasu robię zryw i do walizki co nieco wciskam :haha:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NNNdanuta chcę odsapnąć dość krótko. Zobaczymy jak się firma spręży. Zdążymy nadrobić zaległości i... słodkości:oklaski:. A może trzaśniemy się na deptak polanicki albo cieplicki? Muszę nadrobić siedzenie na doopie tutaj. Aż strach się bać jaka ta moja żyć będzie za:słabo: chwilę! 

Nic to. Byleby zdrowie i humor dopisywały - amen! 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BabaJagusia napisał:

@NNNdanuta chcę odsapnąć dość krótko. Zobaczymy jak się firma spręży. Zdążymy nadrobić zaległości i... słodkości:oklaski:. A może trzaśniemy się na deptak polanicki albo cieplicki? Muszę nadrobić siedzenie na doopie tutaj. Aż strach się bać jaka ta moja żyć będzie za:słabo: chwilę! 

Nic to. Byleby zdrowie i humor dopisywały - amen! 

Cieplicki bardziej mi odpowiada :oklaski: Z Tobą to mogę nawet dzień po wegetariańsku spędzić :szydera: Kuźwa znowu leje, a już dwie godziny świeciło słońce :(

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...