Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry :) 

Dzisiaj później niż zwykle,ale byłam bardzo zajęta.Moja niemiecka zmienniczka z uporem maniaka pompuje Pdp płynami i nie dociera do niej,że ja później mam latane noce.Jak usłyszałam o drugiej halooo to zrobiłam taką awanturę,chyba pół wsi słyszało.No kurcze spokojna jestem i z reguły ustępuję ale co za dużo to i święty nie wytrzyma.Ale wreszcie dotarło do rodziny,że po 19 żadnych płynów i basta.Co mi z wolnego piątku jak zawsze później spierdaczoną nockę mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Nie chce mi się iść na poskarżyjki :haha: Co za goowniana pogoda >:( Kto ją zamówił? Przyznać się bez bicia :ostrzegam: Po obiadku zaległam, potem kawusię wychlupałam zagryzając nieudaną frożdżówką i nie pomogło...dalej jest goowniano :mur: Jakieś pomysły na poprawę sytuacji? 

pomysl o tych co monsunowe deszcze maja albo o tych co na grenlandii mieszkaja....

w seksmiji mowili "wez pigulke..ale nie wiem czy na tak splesniala pogode pomoze 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Joy napisał:

Dzień dobry :) 

Dzisiaj później niż zwykle,ale byłam bardzo zajęta.Moja niemiecka zmienniczka z uporem maniaka pompuje Pdp płynami i nie dociera do niej,że ja później mam latane noce.Jak usłyszałam o drugiej halooo to zrobiłam taką awanturę,chyba pół wsi słyszało.No kurcze spokojna jestem i z reguły ustępuję ale co za dużo to i święty nie wytrzyma.Ale wreszcie dotarło do rodziny,że po 19 żadnych płynów i basta.Co mi z wolnego piątku jak zawsze później spierdaczoną nockę mam.

no i masz racje...w szpitalach picia nie ma po 18ej...i noce maja jako takie a poic pdp po 17ej to juz porazka....nie daj sie tak trzymac:dobrze:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, BabaJagusia napisał:

@Afryka szukasz mena ideała?! No to na gluta itp. najlepszy jest... rum  Janek: nie chrapie a i kołdry nie zedrze:słabo:-nawet emotek wyskoczył jaki chciał. Sorki-miał być

1281343218.jpg.b70187fa26f2737fe99cd792e22e2fba.jpgz tym tez sie mozna poukladac a na dodatek malo miejsca potrzebuje ideal IDEAL!!!!:haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lucyna.beata napisał:

no i masz racje...w szpitalach picia nie ma po 18ej...i noce maja jako takie a poic pdp po 17ej to juz porazka....nie daj sie tak trzymac:dobrze:

Mam nadzieję,że sprawa wreszcie została załatwiona.Helga ma wybór albo się dostosuje albo jej podziękują.Tylko czy nie można było tak od razu?Kuźwa od października z nią walczyłam :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Michasia 1959 napisał:

dobrej nocki życzę, ja wartuję bo nocki nieprzewidywalne.na osłodę nocki po kawałku serniczka

53921420_1903805473061657_3084528658811977728_n.jpg

54430384_2238930506361551_8631771297199685632_n.jpg

Dobranoc powiedzieć wpadłem

i o cudo!!!

Oczy najadłem.

:cześć2:

 

Gratuluję jakniewiemco smaku(...)-chcę coś napisać, by docenić i brak mi wyrazów. Przepraszam. Ale chłop jest prosty :szydera:.

Zżynam dekorację po całości już w Wielki Piątek. Czy te igły to cis? Doskonale!!! Kolory Wielkanocy. :cmok:

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...