Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Heloł! U mnie nuuuda...bez  papierosa, bez kawy..to jeszcze leżakuję. Dziś cza  się na bóstffo zrobić i do sklepu jechać. Lało całe popoludnie  i noc.Ciekawe,  czy kanał od jeziora  nie wylał,  bo syn pdp  mówił,  że wysoka woda. 

P.s.

Papierosow NIGDY nie umialam palić,  a z kawą zerwałam po operacji,  czyli 9miechy PO. 

Miłego,  leniwego dnia...

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Barbara48 napisał:

Michasiu to jestes w domku czy na Bawarii?

Sądzę,że w pracy.Pierwszy post to pewnie odpowiedź na zadane pytanie,dotyczące poprzedniego zlecenia. Może Michasia wcześniej napisała a dzisiaj poszły oba.Przynajmniej ja  tak to  zrozumiałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K#@%!$&*^@#$

Leje i leje! Wieje w dodatku dalej., no nie aż tak, jak ostatnimi dniami, ale i tak nieprzyjemnie.

 

Miałam po telefon jechać, ale do przystanku nie dotrę na sucho. Ledwo kosz po śmieciach między kroplami z ulicy przytargałam, a gdzie tam z buta do busa cisnąć.

Wiem...wiem...nudna jestem...

 

Edytowane przez Basiaim
  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Joy napisał:

Sądzę,że w pracy.Pierwszy post to pewnie odpowiedź na zadane pytanie,dotyczące poprzedniego zlecenia. Może Michasia wcześniej napisała a dzisiaj poszły oba.Przynajmniej ja  tak to  zrozumiałam.

Ok, myslałam że przeoczyłam jakis post :cmok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szacowne grono:)

Leje ,wieje i 4 graduski nad morzem .Ponoć w niedzilę ma być 17 ,ale jakoś słąbo w to wierzę:(

Doszłąm wreszcie do siebie po podróży.Za każdym razem trwa to coraz dłużej,niestety:(Ogarniam chatke sajgonową,Powoli i systematycznie Bez spiny i pośpiechu:)Bo się jeszcze przemęczę albo co:)Moje plany rowerowe poszły się....z powodu mokrej pogody.Wychodze tyle co  psem.Szaleję więc kulinarnie.Wczoraj wariacja brokułowa ,dziś placki śmieciuchy/poradniki/

Spokojnego dnia:)

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deszczowe dzień dobry. Pani od sprzątania posadziła do takiej dużej donicy różne kwiaty. Dołożyła gałąź wierzby karłowatej i jest cudnie. Na tarasie... Tylko. Wyspana jestem dzisiaj do wypęku-pewnie tak podziałała na mnie 3-godzinna pogawędka z kolegą po fachu. Dzięki Gero:tak2:. Dziś mój "szczęśliwy" dzionek-w każdy piątek jadę z sąsiadką po zakupy. No i widzę ludzi. Wprawdzie to nie są nasi ale może być. Długość tego widzenia trwa tyle co zakupy. I szlus:tak2:. Dzięki temu wiem, że koniec z zadoopiami. Amen. 

Słońca w serduchach! 

Ale, ale-a gdzie to naszą Lusi z za tych różowych bryli wywiało?! Tak się spieszyła:szok:

Edytowane przez BabaJagusia
  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, foczka63 napisał:

Witam szacowne grono:)

Leje ,wieje i 4 graduski nad morzem .Ponoć w niedzilę ma być 17 ,ale jakoś słąbo w to wierzę:(

Doszłąm wreszcie do siebie po podróży.Za każdym razem trwa to coraz dłużej,niestety:(Ogarniam chatke sajgonową,Powoli i systematycznie Bez spiny i pośpiechu:)Bo się jeszcze przemęczę albo co:)Moje plany rowerowe poszły się....z powodu mokrej pogody.Wychodze tyle co  psem.Szaleję więc kulinarnie.Wczoraj wariacja brokułowa ,dziś placki śmieciuchy/poradniki/

Spokojnego dnia:)

Kasiula ....aleś ty na tym urlopie spaniała ...no, no , nooo ! Tak jakoś się  po pańsku , jakby z akcentem  wyrażasz " słąbo ...doszłąm " . Teraz już tak zawsze będzie , czy tylko na urlopach ? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Kasiula ....aleś ty na tym urlopie spaniała ...no, no , nooo ! Tak jakoś się  po pańsku , jakby z akcentem  wyrażasz " słąbo ...doszłąm " . Teraz już tak zawsze będzie , czy tylko na urlopach ? :haha:

Toż ja cała z hrabiów,ty nie wiedziała????

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Wiedziała , wiedziała , ale myślała , że przebywając ( czasem )  z pospólstwem ty ichnich nawyków nabrała . A tu prącie bardzo ...fiu..fiuuuu:haha:

No,nie nabrała:)Stety lub niestety,he he he Hrabiowskie geny silniejsze:)

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...