Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, awe59 napisał:

Dobry wieczór :d

Badanie i wizyta u lekarza poszły bardzo sprawnie...moj tato przeszedł w szpitalu po korytarzu kilka krokow z rolatorem, po czym usiadł i kazał się zawieźć do gabinetu....nie pomogły tłumaczenia, że rollator nie jest do jazdy tylko do chodzenia...nogi go bolą i koniec kropka....:d no i popylałam z tatusiem siedzącym na rolatorze po szpitalu....nogi mu szorowały po podłodze....co chwila chciał do toalety....

Jest bezbronny jak dziecko. Zagubiony. Strasznie mi go żal.

Dopadła go?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grzegorz B napisał:

Super tyle że imbir i cytrynę mam w obfitości A czosnek zużyłem wczoraj do spaghetti 

ojej.....no to juz nie wiem...angine miewalam za czasow kiedy mloda mama bylam i to srednio 2-4 razy w roku az trafilam na starego zboczonego doktora co sie boy nazywal...dostalam wtedy debycyline w tylek i terapie polegajaca na trzymaniu wody w lodowce co mam zreszta do dzisiaj i jezeli juz to wlasnie zimna pije ...owszem miewam czasami jakies drapanie ale....angina se ne wratila....

jak juz mnie cos bierze miod maliny czosnek cytyrna imbir i najlepiej lozeczko ale nie da sie czasami 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Nie wiem, ale jakoś od jakiegoś czasu mam wrażenie że wiosna to nie tylko czas przesilenia w pogodzie ale wszędzie. W nas, w naszych podopiecznych, naszych rodzinach. Takie tam moje myśli w ten ponury deszczowy wieczór....

Najpierw ta wiosna musi przyjść. Ta rzeczywista wiosna. Bo to, co teraz się dzieje z pogodą, to największego optymistę może wędzić w depresję :( To są moje przemyślenia w ten obrzydliwie mokry i wiejący wieczór...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Magdzie napisał:

Od godziny siedzę w kuchni i pije herbatę, nie chce mi się ruszyć czterech liter, nawet na fajkę, nie mówiąc o kąpieli. Chyba zeszło że mnie wszystko, powinnam się cieszyć, że jadę do domu,latać z pieprzem w du..., a tu mnie nachodza jakieś smety. Może już zmęczona jestem, trzymałam się na wysokich obrotach ostatnio, może baterie się wyczerpują? 

Martwisz się dziadkiem :tak2: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Magdzie napisał:

 Może już zmęczona jestem, trzymałam się na wysokich obrotach ostatnio, może baterie się wyczerpują? 

Musiałaś przy dziadku się trzymać, teraz adrenalina zeszła.

 

A ja walki z telefonem ciąg dalszy.

Po całodniowym ładowaniu doszło do 30%. Jeden telefon przed chwilą, 3 minuty rozmowy i zrobiło się 10%.

Nie odbieram telefonów, trzymam na ewentualne awaryjne połączenia. A jutro w deszczu cisnę z zadupia po jakiś telefon.

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Martwisz się dziadkiem :tak2: 

Pewnie też. Kurde chata wolna, mogę na golasa latać, a tu nic. Nie lubię być sama w domu tu w De, jest mi jakoś nieswojo. Mimo że śpię na drugim piętrze, ale zawsze wiedziałam że dziadek na parterze jest. 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...