Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

odespalam poranna bieganine grzecznie oddajac co sie nalezy morefeuszowi.....cale dwie godziny..nie powiem ze sil mi przybyo w zasadzie moglabym jeszcze tulic sie w poduszki i udawac ze mnie nie ma ale no coz....to se "pogadam " z dzidzia ...taki "dialog" niesamowicie pozwala opanowac gramatyke jezyka niemieckiego :haha:

szogun zawinal sie byl i w miasto uderzyl..jakis taki zaaferowany newsem od swojego koordyntora pojechal...bez swoich szpionow czyli telefonow..oj bedzie szukal oj szukal ich po kieszeniach a one se grzecznie na biurku leza.....dobrze ze chociaz zetel z zakupami zabral to szansa ze temat ogarnie:dobrze:

rozpadalo sie okrutnie tu zaciagnelo sie niczym u nas przed sztormem nad zatoka ..ciemno i sennie 

kawe juz wychlupalam a kolejna w rachube nie wchodzi bo mnie wieczorem bedzie nosilo co tu robic zeby jednak dotrwac do wieczora?O.o

 

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Prawie rok z dwiema przerwami. 

to faktycznie sporo...a jej ciotka demencja  bedzie coraz bardziej natarczywie twoja kasienke atakowac ...nielatwe to bedzie ale sama wiesz czy czujesz sie na silach ja dalej pielegnowac czy przez wzglad na twoja psychike odpuscic

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Grzegorz B napisał:

Miałem pacholęciem będąc. Raczej angina. Piję mleko z miodem. Łykam Ibuprom żeby się nie trzęść, jutro jedziemy do hausarzta, pomysł Elki

migdalki ci zainfekowalo:haha:....

mleko +miod to dla mnie trutka ale ....niektorym pomaga...na angine to chyba jednak antybutik musisz lyknac inaczej se ne da 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lucyna.beata napisał:

to faktycznie sporo...a jej ciotka demencja  bedzie coraz bardziej natarczywie twoja kasienke atakowac ...nielatwe to bedzie ale sama wiesz czy czujesz sie na silach ja dalej pielegnowac czy przez wzglad na twoja psychike odpuscic

W miarę postępu choroby jest trudniej. Nie mam wolnego, nawet w czasie pauzy nie daje mi spokoju. Rodzina nie pomaga ale i się nie wtrąca. 

Zgłosiłam i rodzinie i agencji. 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, lucyna.beata napisał:

migdalki ci zainfekowalo:haha:....

mleko +miod to dla mnie trutka ale ....niektorym pomaga...na angine to chyba jednak antybutik musisz lyknac inaczej se ne da 

No wiem... Ale nie mam pewności, więc dałem sobie czas. Elka po pauzie już mnie wyganiała do naszego wiejskiego konowała. A on z punktu rypnąłby we mnie antybiotykiem.  Zobaczymy rano. 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Grzegorz B napisał:

No wiem... Ale nie mam pewności, więc dałem sobie czas. Elka po pauzie już mnie wyganiała do naszego wiejskiego konowała. A on z punktu rypnąłby we mnie antybiotykiem.  Zobaczymy rano. 

Tylko nie do dentysty:szydera: nie daj się

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grzegorz B czy czytałeś o wodzie utlenionej? Mam na myśli książkę Nieumywakina. Ja zakupiłam nebulizator taki turystyczny i zawsz z nim jeżdżę. Poczytaj i może... Amerykanie też mają kurację H2o2 tylko w b. dużej dawce. Ja wolę Nieumywakina. Zdrowia! 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BabaJagusia napisał:

@Grzegorz B czy czytałeś o wodzie utlenionej? Mam na myśli książkę Nieumywakina. Ja zakupiłam nebulizator taki turystyczny i zawsz z nim jeżdżę. Poczytaj i może... Amerykanie też mają kurację H2o2 tylko w b. dużej dawce. Ja wolę Nieumywakina. Zdrowia! 

Słyszałem. Nawet mi żona jakiś czas temu uszy zalała wodą utlenioną. Miałem podobny stan

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Maria Jolanta napisał:

W miarę postępu choroby jest trudniej. Nie mam wolnego, nawet w czasie pauzy nie daje mi spokoju. Rodzina nie pomaga ale i się nie wtrąca. 

Zgłosiłam i rodzinie i agencji. 

nie moge powiedziec ze wiem co czujesz ale....rozumiem..na dluzsza mete pewne sytuacje sa nie do opanowania i nie przyjecia

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Grzegorz B napisał:

No wiem... Ale nie mam pewności, więc dałem sobie czas. Elka po pauzie już mnie wyganiała do naszego wiejskiego konowała. A on z punktu rypnąłby we mnie antybiotykiem.  Zobaczymy rano. 

grzes a moge ci poradzic plukanke z cytryn swiezego imbiru i czosnku?

jezeli lubisz takie mieszanki to mozesz sobie zrobic nawet cos takiego do picia dodac miod i pic 

mozesz sobie sok z cytryn wycisnac dodac miodu albo cukier ciepla wode i tez popijac..

czochu pojedz bo mysle ze ani elce ani dzidzi zapach nie bedzie przeszkadzal....

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lucyna.beata napisał:

grzes a moge ci poradzic plukanke z cytryn swiezego imbiru i czosnku?

jezeli lubisz takie mieszanki to mozesz sobie zrobic nawet cos takiego do picia dodac miod i pic 

mozesz sobie sok z cytryn wycisnac dodac miodu albo cukier ciepla wode i tez popijac..

czochu pojedz bo mysle ze ani elce ani dzidzi zapach nie bedzie przeszkadzal....

 

Super tyle że imbir i cytrynę mam w obfitości A czosnek zużyłem wczoraj do spaghetti 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, 1bozka napisał:

Tylko nie do dentysty:szydera: nie daj się

Ten nasz doktór domowy to normalny jest raczej. Żona dzieci wielka makieta z lokomotywami wagonami torami tunelami.  Cały pokój. Gdyby to policzyć to jest tam kasy na dobre auto. A każdy chłopak normalny lubi ciuchcie

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...