Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, BabaJagusia napisał:

Hmmm... po pierwsze primo:  jestem 1150 km od domu! 

po drugie primo: przyjechałam w sandałach a na zmianę wzięłam klapki! 

... brakuje mi emotka stukającego się w głowę

podeslac ci jakies kryte buciki:haha::cmok:?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Przedostatnia niedziela. Wszyscy naokoło mają a to zapalenie krtani, a to anginę, a my z podopieczną zdrowe. Ja biorę witaminę D3 i Magnez, a podopieczna to chyba ze starej szkoły. Cieszę się, że obie dajemy rady, bo nie ma nic gorszego na zleceniu ja przeziębienie czy zapalenie czegokolwiek. Dwa razy przeżyłam i nie było łatwo. 

Miłego dnia.

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, NNNdanuta napisał:

Witam :d  dzisiaj niedziela, niestety nie ostatnia, ale w środę zacznę zjeżdżać z górki :oklaski:

Byle do przodu i buziaki :cmok:bo póki  co to w głowie mam ino pustkę  O.o

A mnie w piątek, od soboty będą ostatnie dni :oklaski:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, awe59 napisał:

Dzien dobry   :d

Śpiewam od rana " ta ostatnia niedziela " :oklaski: dziś zaczynam pakować kofer.....no i tu sie zaczną schody bo na bank w jedną walizkę sie nie spakuję....przygotowałam sobie karton w razie W...no zobaczę  :d

Milego dnia pracusie....i podnosimy tyłeczki z wyrek....:szydera:

 

A karton ciężki , niewygodny do przenoszenia :trele:....Szmacianki lekuchne ...uszy mają , można chwycić ...Ano , jak się nie słucha , tylko podśmiechujki z zapobiegliwych robi to nie pozostaje nic innego jak w kartony pakować i ....targać przed sobą aż kręgosłup trzeszczeć będzie :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A karton ciężki , niewygodny do przenoszenia :trele:....Szmacianki lekuchne ...uszy mają , można chwycić ...Ano , jak się nie słucha , tylko podśmiechujki z zapobiegliwych robi to nie pozostaje nic innego jak w kartony pakować i ....targać przed sobą aż kręgosłup trzeszczeć będzie :szydera:

Oczadziała ? Wyslę pocztą :d

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Jeszcze po ciemnicy gotowa byłam do wstania z łóżka , ale zaparłam się i turlałam , kręciłam niczym sputnik i usnęłam na nowo ...Wybudziłam się jak już widno było , wtedy postanowiłam wstać .....kawy i papierosa mi się bardzo  chciało ....Wczoraj zrobiłam sobie pracowity dzień ....sprzątałam po gościach ...tych maluśkich... tzn. układałam klocki jeden w drugi i pakowałam do kosza ( duży ...taki na bieliznę ! ), jakieś drobiazgi ...a było tego od cholery i ciut , ciut ....Tak mi zleciało do popołudnia to utykanie po chałupie ...w międzyczasie luknęłam w tv ...laptopa . No dobra ...poobijałam się na kwadratach...z domu nie wychodziłam,zrobiłam sobie dzień lenia  :szydera: .Później odwiedziła mnie moja siostra i znów ...kawa , gadanie , lukanie na skoki i kibicowanie " naszym ...i dzień zleciał ....Dziś idę na proszony , imieninowy obiad ....włącznie z kolacją . Nie chce mi się jak nie wiem co , ale nie wypadało odmówić , bo i tak moja rodzina twierdzi , że zdziczałam .Swoją obecnością udowodnię , że niekoniecznie dzikus jestem ....ino może trochę spowolniona ...mniej rozrywkowa jak to drzewiej bywało :haha:

Miłej , spokojnej niedzieli :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nooo....a karton na pocztę sam se pójdzie ...i się nada :szydera:

Mam opracowany plan B....zamowie kuriera, opłacę, paczkę odbierze od synowej. Ale mam nadzieję, że jakos upchnę do walizki.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, awe59 napisał:

Mam opracowany plan B....zamowie kuriera, opłacę, paczkę odbierze od synowej. Ale mam nadzieję, że jakos upchnę do walizki.

Udepczesz , ugnieciesz i ....pojedzie :szydera:

A na serio ....jak napatrzę się na te wielgachne kartony , wydaję albo odbieram od kurierów to absolutnie nie widzę się w tym ...to nie da mnie . Te skrzywione gęby kurierów , że paczka ogromna , za ciężka ...a dziecię moje o ile paczkę nadaje do 30 kg to bardzo uważa , żeby jakichś 2 -3 kg nie brakowało .Pani płaci ...pani wymaga !:szydera:...Przedwczoraj jak taki karton ode mnie wyjeżdżał to przez przedpokój był przeciągany , bo takich gabarytów , że niesiony we dwójkę ( córka + syn ) poobijałby mi ściany ...Nieee...to kuźwa nie dla mnie ...zbyt wygodnicka jestem :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z powrotem :oklaski: Ale na krótko :haha: Wpadłam tylko celem zaakcentowania mojej obecności duchem z wami :szydera: Chciałam wcześniej się zameldować, ale prawie dwie godziny musiałam zaległości nadrabiać :haha: A teraz rodzinka podniosła odwłoki i cisza ze spokojem odeszła w siną dal :szydera: Szybciutko poinformuję, że skoro dzisiaj jest647026646_niedzielaleniuchowanie.jpg.5161f8307cc46aacd9e7a0053669a8a2.jpg życzę wszystkim moim ulubionym Foremkowiczom...i sobie też, tak przy okazji  :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie demencja mnie dopadła :( Dwa razy w tym tygodniu szłam z kartką na zakupy , na której jak wół stało KUPIĆ OLEJ .....no i oczywiście nie kupiłam O.o Na czym mam teraz usmażyć kotlety ? smalcu brak , a przez brak lodówki , wyrzuciłam ramę do smażenia , bo bałam się , że mi ją szlak trafił :mur:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ZAWSZE muszę coś na zakupach zapomnieć.

Z kartką jeżdżę, bo zakupy tu raz na cały tydzień.

Na jeden obiad mam zaplanowany kassler w kapuście.

Kupiłam wszystko- kassler, przyprawy.....tylko kapusty niet :mur:

A na kartce była.

 

Dzień dobry.

Ja nie śpiewam jeszcze ani ostatnia niedziela, ani przedostatnia, bo jeszcze 4 tygodnie przede mną.

Edytowane przez Basiaim
  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...