Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Blondi napisał:

Pisalam o tabletkach ziolowych ,które wycofali, sikalo się na niebiesko po tych tabletkach, a Flitolizyna jest,,a fujj jak sobie przypomne,zawsze kupiłam i zero użyłam ,,

Furagin:)Też jest,nie wycofali i w D i w PL dostępny:)

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.lidl.de/de/singer-freiarm-naehmaschine-tradition-2282/p290564

 

Takie maszyny do szycia sa w Lidlu,ale online. Jest teraz jakies 10-lecie Lidla i pelno obnizek. 

Jest tez cood kuponu i przesylka jest za darmo. 

To dla zainteresowanych,bo Singerka  to dobra maszyna,a tu jest 77% obnizka .

Nie wiem,czy dobrze linka wkleilam,bom sierota do kwadratu.

Aaa...... zamowic mozna na rachunek na adres. Przesylka do 5 dni :-)

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Afryka napisał:

@beatrix+ Buźka :cmok:, klapa :pianino:, goździk :róża:

Oszyfiśśśie! Sys do przodu! Najwaszniejsze sobom byś!

Łoj! Chiba ciut za dużo wlałam se środka psz...psz..psz...przeciwstresowego na rozluźnienie odwłoka mego....

Toć wszystkie dochtóry świata gadajom,  że profilaktyka czyni cuda! O !

:szydera: Zdrowie Wasze! 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

Ta klapa i gwozdzik , brzmi jakoś mało optymistycznie :haha:

Jak mało optymistycznie!? Wiesz jak to celebra była... No tak co Ty możesz wiedzieć o tamtych czasach jak Ty na stojąco pod stół wchodziłaś... A trzeba było w pieluszce bibułę nosić jak Matołuszek :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, foczka63 napisał:

Furagin:)Też jest,nie wycofali i w D i w PL dostępny:)

Cos mi ta nazwa mówi, ja ich nie używałam ,,ale słyszałam ,że dobre,,ale od razu zapiszę,sobie aby mnie demencja nie dopadła i zapomnę nazwę,dzięki,,Kasieńko:)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Afryka napisał:

Jak mało optymistycznie!? Wiesz jak to celebra była... No tak co Ty możesz wiedzieć o tamtych czasach jak Ty na stojąco pod stół wchodziłaś... A trzeba było w pieluszce bibułę nosić jak Matołuszek :haha:

Ale za to wiem jak pachnie " perfum " Celebre :p:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blondi napisał:

Pisalam o tabletkach ziolowych ,które wycofali, sikalo się na niebiesko po tych tabletkach, a Flitolizyna jest,,a fujj jak sobie przypomne,zawsze kupiłam i zero użyłam ,,

Ja tu leków, czy pifka podawać sama nie będę... Ona ma demencję, artrozę i czort wie co jeszcze .., zażywa garść prochów... Mogę zadbać o dietę, miałam jej do jajeczka w poniedziałek zrobić szpinak i już nie zrobię. Kwaśnego raczej tu nic nie jemy.., sos winegret to chyba wszystko.)))

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Andreaa jesteś kochana, przesyłając taką fajną wiadomośc, ostatnio szukałam maszyny,bo moja co tez kupilam w Lidlu kiedyś, bardzo podobną do tej ,to mój ex sprzedał :grzmotnąć::grzmotnąć: nic innego jak tylko takiego zabić,, ale ja nie rozpaczałam za bardzo, bo kupie sobie nową,chodz moja stara też była nowa, ale ale  Singer mam jeszcze z 1980 roku co to na kartki się kupowało i po znajomości,,super maszynisko i na stare oczka,:hura:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

@Andreaa jesteś kochana, przesyłając taką fajną wiadomośc, ostatnio szukałam maszyny,bo moja co tez kupilam w Lidlu kiedyś, bardzo podobną do tej ,to mój ex sprzedał :grzmotnąć::grzmotnąć: nic innego jak tylko takiego zabić,, ale ja nie rozpaczałam za bardzo, bo kupie sobie nową,chodz moja stara też była nowa, ale ale  Singer mam jeszcze z 1980 roku co to na kartki się kupowało i po znajomości,,super maszynisko i na stare oczka,:hura:

Tez mam stara ,niemiecka maszyne. To od dobrej siostry jeszcze mam,ale ta to istne cudo i takaaaaaaaaa.......... obnizka,ze zal nie kupic. 

Chcialam,zeby maz mi na urodziny kupil  w Pl,ale ta mu wyslalam i kazal zamawiac :-)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Andreaa napisał:

Tez mam stara ,niemiecka maszyne. To od dobrej siostry jeszcze mam,ale ta to istne cudo i takaaaaaaaaa.......... obnizka,ze zal nie kupic. 

Chcialam,zeby maz mi na urodziny kupil  w Pl,ale ta mu wyslalam i kazal zamawiac :-)

Nie patrz na cudo, a co do czego nawlec tam nici to dopiero sztuka,,chyba ze ta jest inna od mojej z Lidla, dlatego nie rozpaczam za nią,, Andreaa a wez Ty wyszukaj inny klamot na urodziny, na szycie przeciez nie masz czasu,,no wez tak pomyśl na zdrowy rozum,,a może jakiś super przyrząd do kuchni ,,co sam za Ciebie wszystko zrobi? No!!!:hura:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...