Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, NNNdanuta napisał:

Oblałam się rumieńcem wstydu, bo pączków nigdy nie robiłam ... Gdy byłam piękna i młoda to dobry materiał na żonę powinien był umieć robić pierogi, ładnie i drobno kroić warzywa na sałatkę jarzynową, no i osobiście zrobić makaron xd O paczkach nie było mowy :szydera: Ale robiliśmy zakłady o zjedzenie pączka z lukrem bez oblizywania i z tego co pamiętam to nie było wygranych :haha:

P.S. W moim domu królowały chrusty :d

Ja też pączków nigdy nie smażyłam. Jakoś nie mam talentu do pieczenia/smażenia słodkości. Zawsze dostawałam albo kupowałam. A chrust robiłam chyba raz w życiu w szkole podstawowej na zajęciach praktyczno-technicznych. Tak się to chyba wtedy nazywało. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mycha napisał:

Ja też pączków nigdy nie smażyłam. Jakoś nie mam talentu do pieczenia/smażenia słodkości. Zawsze dostawałam albo kupowałam. A chrust robiłam chyba raz w życiu w szkole podstawowej na zajęciach praktyczno-technicznych. Tak się to chyba wtedy nazywało. 

U mnie w domu zawsze w tłusty czwartek te chrusty się robiło... :d A piec piekłam, ale moje dzieci przestały mieć zapotrzebowanie na słodkie i jak przestałam tak jeszcze nie wznowiłam tego typu prac z  własnej i nieprzymuszonej woli :haha:A sama z pieczonego to najbardziej lubię... mięsko xd

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wieczór jutro do domu. Dziękuję, za to że jesteście. Fajnie poczytać branżowe wpisy. Znikam na tydzień. Przepraszam jeśli nudziłem wpisami. Nie popełnijcie tutaj miliona wpisów, bo ciężko mi będzie nadrobić lekturę. Czuj czuj czuwaj

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Grzegorz B napisał:

Dzień dobry wieczór jutro do domu. Dziękuję, za to że jesteście. Fajnie poczytać branżowe wpisy. Znikam na tydzień. Przepraszam jeśli nudziłem wpisami. Nie popełnijcie tutaj miliona wpisów, bo ciężko mi będzie nadrobić lekturę. Czuj czuj czuwaj

milego i szerokosci....oddaj sie pelnemu lenistwu z zona i piesami 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Grzegorz B napisał:

Dzień dobry wieczór jutro do domu. Dziękuję, za to że jesteście. Fajnie poczytać branżowe wpisy. Znikam na tydzień. Przepraszam jeśli nudziłem wpisami. Nie popełnijcie tutaj miliona wpisów, bo ciężko mi będzie nadrobić lekturę. Czuj czuj czuwaj

W tydzień to Ty wiele nie zwojujesz, ale dobre i to. :haha:Szerokości Grzechu... wart grzechu. :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Grzegorz B napisał:

Dzień dobry wieczór jutro do domu. Dziękuję, za to że jesteście. Fajnie poczytać branżowe wpisy. Znikam na tydzień. Przepraszam jeśli nudziłem wpisami. Nie popełnijcie tutaj miliona wpisów, bo ciężko mi będzie nadrobić lekturę. Czuj czuj czuwaj

Strony pozapisuj, bo ni hu hu nie nadrobisz:):):):)

Udanego urlopu:)Stosunkowo udanego rzecz jasna:):):)

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grzegorz B napisał:

Dzień dobry wieczór jutro do domu. Dziękuję, za to że jesteście. Fajnie poczytać branżowe wpisy. Znikam na tydzień. Przepraszam jeśli nudziłem wpisami. Nie popełnijcie tutaj miliona wpisów, bo ciężko mi będzie nadrobić lekturę. Czuj czuj czuwaj

Szerokiej drogi i " dłużącego " się urlopu :cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grzegorz B napisał:

Dzień dobry wieczór jutro do domu. Dziękuję, za to że jesteście. Fajnie poczytać branżowe wpisy. Znikam na tydzień. Przepraszam jeśli nudziłem wpisami. Nie popełnijcie tutaj miliona wpisów, bo ciężko mi będzie nadrobić lekturę. Czuj czuj czuwaj

1464865072_podr.jpg.6840c400a682ee1f977e0ff917430d80.jpg :cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...