Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, salazar napisał:

Dzień dobry Opiekunkowo :)!

Szczęśliwie zbliżamy się do końca tygodnia, atak wiosny ma niestety od jutra zelżeć (dziś +18), dziewczyny powyżej od rana palą trawę (i nie jest to nielegalne wypalanie łąk), ptaszyska drą się jak opętane, przed 6 zaczyna robić się odrobinę widniej, a robota wzywa :|.

 

Na dobry początek dnia samozwańcze studio poezji forumowej zaprasza oraz życzy przyjemnego czwartku :d

 

Ptak

Autorem utworu jest Julian Tuwim

Na ga­łąz­ce usiadł ptak: 
Za­szcze­bio­tał, za­trze­po­tał 
Ostry dzió­bek w piór­ka otarł, 
Roz­ko­ły­sał cały krzak. 

Po­tem z świ­stem fru­nął w lot! 
A ga­łąz­ka roz­huś­ta­na 
Je­scze drży, ura­do­wa­na, 
Że ją tak roz­plą­sał trzpiot

dwa-ptaszki-31389579.jpg

 

Fajna gałązka. Ale jeszcze nie rozhuśtana. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

Jak najszybciej dzwoń do tej firmy 

Tak zrobiłam.

Co prawda, profil już poszedł, ale powiedziano mi, że nie mam się martwić, że odkręcą. Sami spytali, kiedy ewentualnie będę dostępna, więc chyba mnie nie skreślili.

 

Była to dla mnie niekomfortowa sytuacja, bo jestem raczej słowna, jak się umawiam, to konkretnie i konsekwentnie.

Nie lubię robić d**** z gęby

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, NNNdanuta napisał:

A i głowa o parę centymetrów wyżej xd co dla mnie nie jest beż znaczenia xd Kozaczki mam na podobnej koturnie tylko bezowej i swietnie mi się w nich chodzi :d

Uwielbiam koturny. Jestem wyzsza,ale czy madrzejsza??? To nie wiem :szydera::szydera:

Wczoraj  dziadek zawiozl mnie do banku. Chcialam wyplacic 400er. Na monitorze takiej sumy nie bylo,wiec wcisnelam cos na dole,czego nie zrozumialam. Pomyslalam,ze to pewnie do wyplacania takiej sumy jaka sobie zycze. No i wyszlo mi 5er....hahhahahaaaaaa......... moja mina nieoceniona!!!!

Musialam jeszcze raz tranzakcje zrobic,ale tym razem skorzystalam z sumy jaka na monitorze byla,bez kombinowania.

Najgorsze jest to,ze  wyplacajac z tego bankomatu kase ,zawsze i nie jest wazne ile wyplacam, zabiera mi 4 er,bo to nie moj bank. 

I od 5 er-zaplacilam prowizje 4 er i drugie 4 er za ta juz wieksza sume.

Czyli ????? Nic mi nie lepiej!!! Nawet buty  wyzsze nie pomoga na moja blond glowe :-)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Basiaim napisał:

Była to dla mnie niekomfortowa sytuacja, bo jestem raczej słowna, jak się umawiam, to konkretnie i konsekwentnie.

Nie lubię robić d**** z gęby 

Też tak mam. Moje słowo ma dla mnie sporą wartość dlatego je szanuję.

Cieszę się że wszystko udało się pozytywnie załatwić. Teraz już zostaw ten temat i patrz w przyszłość. :cmok:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z samego rana , zadzwoniła do Anielicy moja zmienniczka z życzeniami . Na wstępie słyszałam jak zwraca się do niej " mój skarbie " strasznie za Tobą tęsknię " ," tak mi przykro , że nie mogę dzisiaj z Tobą świętować " O.o 

Babcia robiła dobrą minę do złej gry , bo oczywiście nie miała pojęcia z kim rozmawia :haha: Po dłuższym wypytywaniu , czy jestem w domu , w końcu podeszłam do telefonu , a ona do mnie , że zostanie na Święta , więc będę mogła dłużej zostać w domu . Już kolejny raz wyszła z tą propozycją . W innych okolicznościach skorzystałabym z niej radośnie , ale jak mam siedzieć na walizce w Święta i o świcie ruszać na Niemcy , to w tyłku mam taką gonitwę przedświąteczną . Słowaczka była strasznie niepocieszona , wręcz zdenerwowana :o Ma męża i syna , pracowała tu w BN i dziwne jest dla mnie to , że tak upiera się o Święta . Powiedziałam jej , że jak chce dłużej popracować , to z chęcią zostawię ją latem na całe 2 miesiące , a ona dalej drąży temat , że już poinformowała agencję . Powiedziałam , że mnie nie interesuje jej agencja , bo pracuję tu prywatnie i wszystko ustalam z rodziną . Noż wkurzyło mnie babsko totalnie >:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się pochwalę....:haha: Ostatnie zakupy za mną :oklaski: Niby nic wielkiego, rzekłby ktoś, ale wózek targać pod górę wielgachną, to średnia przyjemność :haha:Już mi się znudziło wyrabianie mięśni łydek, ud i pośladków :szydera: Zatem mam powód do wielkiej radości...luzik i odpoczynek, dla urody oczywiście, zaserwuję sobie dzisiejszego popołudnia:oklaski: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minut temu, Andreaa napisał:

Uwielbiam koturny. Jestem wyzsza,ale czy madrzejsza??? To nie wiem :szydera::szydera:

Wczoraj  dziadek zawiozl mnie do banku. Chcialam wyplacic 400er. Na monitorze takiej sumy nie bylo,wiec wcisnelam cos na dole,czego nie zrozumialam. Pomyslalam,ze to pewnie do wyplacania takiej sumy jaka sobie zycze. No i wyszlo mi 5er....hahhahahaaaaaa......... moja mina nieoceniona!!!!

Musialam jeszcze raz tranzakcje zrobic,ale tym razem skorzystalam z sumy jaka na monitorze byla,bez kombinowania.

Najgorsze jest to,ze  wyplacajac z tego bankomatu kase ,zawsze i nie jest wazne ile wyplacam, zabiera mi 4 er,bo to nie moj bank. 

I od 5 er-zaplacilam prowizje 4 er i drugie 4 er za ta juz wieksza sume.

Czyli ????? Nic mi nie lepiej!!! Nawet buty  wyzsze nie pomoga na moja blond glowe :-)

Ja za karte place 30 zl na rok i moge wybierac bez prowizji za granica.

Mam mBank :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Michasia 1959 napisał:

Witam.Spokojnego dnia życzę i do popołudniowej kawki - pączkowo

53110798_340831033219432_261705246542135296_n.jpg

52924226_297658817587627_346234699758174208_n.jpg

Nie jestem jakimś strasznym pączkożercą, ale na widok tych ślinka sama cieknie do ust, mniam :).

Michasiu, własnym ręcami zrobione? Nigdy pączków sama nie robiłam i chyba już robić nie będę ;).

Edytowane przez salazar
:)
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michasia 1959  ale mi smaku na pączki własnej roboty narobiłaś......mniam.:haha: Na zdjęciu widać że mają chrupiącą skórkę, a pod nią ukryty jest lekki jak chmurka , wilgotny miąższ:tak:

A także dzień dobry Wszystkim w samo południe.

Coś dzisiaj w niedoczasie jestem, ale co tam, mam nadzieję że to tylko taki jednorazowy wybryk:haha:

Spokojnego dni Wszystkim życzę.:kawa2:

Edytowane przez ewa14
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...