Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry .....

Budzik nastawiony był na 6.20 , ale wstałam dwadzieścia minut przed alarmem ...Lubię te nasze , polskie poranki ....widniutko o tej porze już jest ....Za ok. godzinę zjawią się w domu moi tymczasowi lokatorzy - córka i mój wnuk - wczorajszy wieczór i noc spędzali u przyjaciół ....a ja odpoczywałam :haha:Dzisiejsze plany to późny ,  popołudniowy najazd na Bełchatów ...i pozostaniemy tam do jutra ....a jutro po powrocie , wieczorem moje dziecię już startuje do stolicy województwa i dołącza do swojej rodziny . A tam już  wiadomo ...spotkań z łódzkimi przyjaciółmi w kalendarzyku oznaczone tyle , że nie wiem , czy się obrobią :haha:Ja mam zaplanowane odwiedziny u nich w poniedziałek ...jeszcze ich pościskam , pomiętolę i.....znów czekanie do lata , kiedy będziemy mogli się spotkać ....Ot ...taka rodzina włóczęgów ....albo światowców ....tak ładniej brzmi :szydera:

Miłego , spokojnego dnia :cmok: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy. 

Dokulałam się i ja, jakaś taka rozmemłana, niby śpię, ale te noce jakieś niespokojne "potargały sad" :haha:. Jak nic przedwyjazdowa gorączka, a tu jeszcze dzisiaj tłusty czwartek i nie wiem czy świętować, a jak już to czym, bo te pączki z Penny nie wyglądają zachę:haha:cająco.

Miluśkiego dzionka Milusińscy. :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry państwu. Dziś mamy ostatni dzień lutego. Hurra! Zima się oddala. I w tym momencie mam ochotę sama sobie gębę obić, bo wiem jak będę marudzić gdy się zaczną upały:szydera:

@salazar, czasami miłość moja do Ciebie, kwitnie nawet w końcowkach włosów. W tych rozdwojonych też:szydera:

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Andreaa napisał:

Dzien dobry.

Dzisiaj wstalam przed zegarkiem. Snily mi sie buty ,ktore zamowilam.

To hit tego lata. Sportowe buty na wysokej koturnie.

Wczoraj z dziadeczkiem bylam jeszcze  w AWG. Znowu kupilam pare rzeczy.

Niech ktos zdejmie pasa i po mojej doopie mnie trzepnie,bo wczoraj jak zaczelam przelewy robic za zakupy,to mi wyszlo ok 400euro.

Zwariowalam. !!!!!!!! Zamawia sie fajnie,ale placi sie -placzac:-)

Milego dnia zycze:-)

image.png.bf7e0dbfb9a99008c1b71a53034ac238.png

Ale butki super !!! :d Bardzo miłe dla oka śmigacze :dobrze:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Andreaa napisał:

Sa przerozne. Te wybralam,bo sa przeswitujace. Stope widac. Takie inne od innych :-)

A i głowa o parę centymetrów wyżej xd co dla mnie nie jest beż znaczenia xd Kozaczki mam na podobnej koturnie tylko bezowej i swietnie mi się w nich chodzi :d

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...