Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, aniao napisał:

Dzień dobry. Już prawomyślnie ogłaszam, ze dziś środa, więc po śniadaniu idę w miaaaaaasto. Fundusz na rozkurz ma się już słabiutko, więc szaleństw nie będzie, ale co się napedałuję to moje :haha:. Miłego dnia.

Mój fundusz jest nieograniczony. Muszę nad sobą popracować. Mam zawsze kartę ze sobą i kupuję co chcę i kiedy chcę. Siedzę tu długo to sobie osładzam te chwile na wygnaniu. I do tego wszelkiego rodzaju sklepy mam blisko:(

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Żyję na 100% ....tak mi kręgosłup napitala !...Gdzieś źle pozycję spania obrałam ....ledwie z wyrka się zwlekłam ....Wczoraj miałyśmy z córką babski dzień ...cisza aż w uszach dzwoniło ...tylko my dwie . Dzisiejszej nocy nie wykażę się gościnnością i wywalam moich gości z mojej sypialni ....za cholerę na rogówce spać nie będę ...to nie na moje lata .....Plany na dzień jakieś małe mamy ...tzn.obowiązkowy spacer do naszych chłopaków musi być , bo dziecię w piątek już mnie opuszcza , bo psiapsiółki w Łodzi już piszczą ......Jutro późnym popołudniem obieramy kierunek Bełchatów / a kuźwa @Grzegorz Bjak zwykle w tym czasie na robotach !/ , żeby w piątek moja gwiazdeczka mogła spokojnie po raz drugi( w poniedziałek miała pierwszą, konsultacyjną  wizytę ) usiąść w fotelu dentystycznym u jakiegoś mistrza zębatego ...ja w tym czasie będę się nacieszać moją siostrą i jej rodziną ...Nooo....a od piątkowego wieczora znów będę sama jak palec w doopie ...trza będzie przywyknąć .

Miłego , spokojnego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry .....

Żyję na 100% ....tak mi kręgosłup napitala !...Gdzieś źle pozycję spania obrałam ....ledwie z wyrka się zwlekłam ....Wczoraj miałyśmy z córką babski dzień ...cisza aż w uszach dzwoniło ...tylko my dwie . Dzisiejszej nocy nie wykażę się gościnnością i wywalam moich gości z mojej sypialni ....za cholerę na rogówce spać nie będę ...to nie na moje lata .....Plany na dzień jakieś małe mamy ...tzn.obowiązkowy spacer do naszych chłopaków musi być , bo dziecię w piątek już mnie opuszcza , bo psiapsiółki w Łodzi już piszczą ......Jutro późnym popołudniem obieramy kierunek Bełchatów / a kuźwa @Grzegorz Bjak zwykle w tym czasie na robotach !/ , żeby w piątek moja gwiazdeczka mogła spokojnie po raz drugi( w poniedziałek miała pierwszą, konsultacyjną  wizytę ) usiąść w fotelu dentystycznym u jakiegoś mistrza zębatego ...ja w tym czasie będę się nacieszać moją siostrą i jej rodziną ...Nooo....a od piątkowego wieczora znów będę sama jak palec w doopie ...trza będzie przywyknąć .

Miłego , spokojnego dnia :cmok:

Jeszcze nie umieramy Basiu jeszcze się spotkamy

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Grzegorz B napisał:

Dzień dobry bardzo :cześć2:pięknie, a nawet przepięknie. Pogoda cudna

Opowiem historię o głupactwie.  

W zeszłym tygodniu nie przyjechała na terapię domową p. Grzyb, żona pewnego neurologa - a my neurologów pragniemy jak Begierowa sexu. Elka ją nawet spotkała w V markecie i Grzyb płakała że jelitówka. Mówię Elce, ściema,  jak nie stłuczka to przemarsz wojsk, teraz sraczka, ściema jak bum cyk cyk. 

W piątek Elka spędziła większość czasu na tronie w koronie. 

Zakazałem jej się zbliżać. Pełna banicja.  Jaki był mój wkur...w kiedy o 23.00 zszedłem na przegląd dzidzi, a tam Elka śpi wtulona.  

Zaczęło się wczoraj na terapii p. Grzyb. Dostałem informację że Heinz ma full w pampersie.  Mówię Wam pogrom. Bez zbędnych szczegółów, wszystko pływało. Elka wróciła z zakupów (korekta zakupów sobotnich) i od progu woła że to nie jej wina. Że Heinz czasem tak ma. Ale gdy wróciliśmy ze spaceru z Heinzem w takim samym stanie już się głupio nie broniła. Pytała tylko czy jestem zły. 5 razy. 5 razy mówiłem że tak. I nie o Heinza chodzi. 

W piątek wyjeżdżam do domu. Jak złapałem tą jelitówkę to zrobię Elce jesień średniowiecza po przyjeździe. 

Czuwaj

Pampersy weź na droge...strzeżonego Pan Bóg strzeże  :d

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry .....

Żyję na 100% ....tak mi kręgosłup napitala !...Gdzieś źle pozycję spania obrałam ....ledwie z wyrka się zwlekłam ....Wczoraj miałyśmy z córką babski dzień ...cisza aż w uszach dzwoniło ...tylko my dwie . Dzisiejszej nocy nie wykażę się gościnnością i wywalam moich gości z mojej sypialni ....za cholerę na rogówce spać nie będę ...to nie na moje lata .....Plany na dzień jakieś małe mamy ...tzn.obowiązkowy spacer do naszych chłopaków musi być , bo dziecię w piątek już mnie opuszcza , bo psiapsiółki w Łodzi już piszczą ......Jutro późnym popołudniem obieramy kierunek Bełchatów / a kuźwa @Grzegorz Bjak zwykle w tym czasie na robotach !/ , żeby w piątek moja gwiazdeczka mogła spokojnie po raz drugi( w poniedziałek miała pierwszą, konsultacyjną  wizytę ) usiąść w fotelu dentystycznym u jakiegoś mistrza zębatego ...ja w tym czasie będę się nacieszać moją siostrą i jej rodziną ...Nooo....a od piątkowego wieczora znów będę sama jak palec w doopie ...trza będzie przywyknąć .

Miłego , spokojnego dnia :cmok:

Przeczytaj wiersz Szymborskiej i miej wszystko w doopie :szydera:

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, awe59 napisał:

Przeczytaj wiersz Szymborskiej i miej wszystko w doopie :szydera:

Przeczytałam i dlatego napisałam , że na 100% wiem , że żyję :szydera:...Na razie , zani się nie rozruszam to mam w plecach , ramionach .... ból na doopę zejdzie później :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:. Ja też wstałam z jakimś bólem doopy, ale mnie bardziej boli w człowieku :haha:. Chciałaby dusza do raju, a tu jeszcze trzeba te parę dni popitalać. Uwielbiam dźwięk zatrzaskujących się za mną drzwi busa i kierunek Polen :d

Środa na tapecie, wstajemy Ludu pracujący miast i wsi, sreberek trzeba naciąć. :haha:. Pogodnego dnia Mordecki. :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Teresadd napisał:

Dzień dobry.Chyba już wiosna ,bo od wczoraj grzejniki nie grzeją.Za bardzo nie wiem ,czy awaria czy termostat wyłącza piec.Ale nadają 19 stopni w ciągu dnia.Tylko wieczorem tak chłodnawo było.

Miłego dnia życzę wam kochani.

Wczoraj poszlam z buta do Rewe. Ledwo przyszlam. Plecy mokre ,upocone,a do tego mialam na nogach zimowe kozaczki. 

Pogoda niespodzianke robi. Nie wzielam tym razem zadnych sportowych butow,bo niby skad mialam wiedziec,ze  w lutym -majowo sie zrobi?

Siedzialam do poznego wieczora i butow szukalam,no i znalazlam. Dwie pary  zamowilam.

Teraz  juz moze byc cieplo. Przygotowuje sie :-)

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, awe59 napisał:

@MeryKy  ja nad sobą pracuję od dawna i efekty bardzo mizerne...:d najlepiej by było odciąć mnie od gotowki. Ale to nierealne.....:szydera:

U mnie to by trzeba na ten czas kartę zablokować a to też nierealne i ciągle świeży dopływ gotówki.

Nawet się tego nie da rady tu rozpieprzyć po sklepach. :haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...