Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Alina 1 napisał:

Kiedyś słyszałam, że facet wystarczy aby był ciut ładniejszy od diabła, a już jest przystojny. W takim kontekście trzeba przyznać, że Andre Rieu jest bardzo przystojny i w dodatku utalentowany. Poza tym jest świetnym showman'em i organizatorem o zacięciu biznesowym. Na dodatek mieszka w autentycznym zamku i jest  wierny tej samej kobiecie od 45 lat. Mnie on osobiście imponuje i to bardzo. Mało jest wśród artystów takich ludzi. Normalnych i pasjonatów. Wiecie, że Andre Rieu kolekcjonuje maszyny wojskowe? Kto by pomyślał? Niecodzienne hobby trzeba przyznać.

Ja tam wolę żeby nie miał nic z diabla:haha:ani nawet to ciut ...niee

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

Hahaha jak masz to myślą, ja wiem że sąsiedzi wiedzą najlepiej:szydera: No przecież pracujesz w DE

to nie tak,w garażu mam siłownię,samochody -3 stoją na zewnątrz ,duży basen,jacuzzi i już w główkach kiełkuje -ten to ma kasę :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idę spać.... Akcję miałam, wezwałam pogotowie, chciało zabrać pdp do szpitala, ale zdecydowanie odmówiła. Dobrze, że córka z mężem  przyjechała i jeszcze raz wezwali tym razem nie pogotowie, ale jakąś nocną pomoc. Pan doktor też zdecydował, że trzeba do szpitala i pdp ugięła się pod autorytetem swojego zięcia. Coś z nerkami, pewnie atak kamieni ... bo bardzo bolesne. :( Teraz idę spać, a o której wstanę to nie wiem dlatego składam wam już miłego dzisiaj i buziaki :cmok:

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...