Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

23 minut temu, MeryKy napisał:

Normalnie mnie sczyści. Tyle czasu tracę na zalogowanie się na pocztę, Teraz to mi nawet portal interia nie wchodzi. Może dostawca internetu mi to blokuje? wrrrrr.....'Ide coś wrzucić na ruszta może się lepiej poczuję :mur:

Wypełniłam formularz na stronie Interii, ze nie mogę się zalogować i tadam.... jestem, mam pocztę. W końcu sie zalogowałam :oklaski:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry się z Wami.

 

Długo wytrzymałam na tym adresie bez swoich "zakręceń"  :haha:

No, ale nie byłabym sobą...

Sobie dziś kawy chciałam nalać z pustego czajnika na wodę (kawę mam w ekspresie), pdp masła do śniadania nie podałam. Dobrze, że ma poczucie humoru, to stawiając je później na stole zażartowałam- nie widziałeś? Cały czas tu jest.  :) 

Chyba za długo spałam.

Wczoraj miałam szwung do roboty, dziś poleniuchuję.

Idę na taras poczytać.

 

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Basiaim napisał:

Dzień dobry się z Wami.

 

Długo wytrzymałam na tym adresie bez swoich "zakręceń"  :haha:

No, ale nie byłabym sobą...

Sobie dziś kawy chciałam nalać z pustego czajnika na wodę (kawę mam w ekspresie), pdp masła do śniadania nie podałam. Dobrze, że ma poczucie humoru, to stawiając je później na stole zażartowałam- nie widziałeś? Cały czas tu jest.  :) 

Chyba za długo spałam.

Wczoraj miałam szwung do roboty, dziś poleniuchuję.

Idę na taras poczytać.

 

Myslisz o niebieskich migdałach....albo o kimś....:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, kris napisał:

u mnie już wiosna, słoneczko, cieplutko. :)

A ja tam ze względów ubraniowych na ochłodzenie czekam.Ponoć od czwartku poniżej 10 stopni.Dzsiaj 20 stopni.Byle do następnej soboty.Może następnym razem lepiej się na wyjazd zimowy spakuję i sandałki wezmę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Teresadd napisał:

A ja tam ze względów ubraniowych na ochłodzenie czekam.Ponoć od czwartku poniżej 10 stopni.Dzsiaj 20 stopni.Byle do następnej soboty.Może następnym razem lepiej się na wyjazd zimowy spakuję i sandałki wezmę.

Podziwiam Cię, naprawdę.

Ja też zabrałam tylko kurtkę zimową i mimo, że w domu szafa pełna ciuchów, a i wiadomo o ilość bagaży później idzie, to przejsciówkę zakupiłam.

Buty lżejsze przytomnie  na szczęście zabrałam. 

 

A na nadmiar bagaży też sposób-worki próżniowe, tak ciuchy pakuję i w p**** miejsca jeszcze jest.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Basiaim napisał:

Podziwiam Cię, naprawdę.

Ja też zabrałam tylko kurtkę zimową i mimo, że w domu szafa pełna ciuchów, a i wiadomo o ilość bagaży później idzie, to przejsciówkę zakupiłam.

Buty lżejsze przytomnie  na szczęście zabrałam. 

 

A na nadmiar bagaży też sposób-worki próżniowe, tak ciuchy pakuję i w p**** miejsca jeszcze jest.

Basia no żesz k..wa mać .Jest luty.Za tydzień do domu.Nawet mi do głowy nie przyszło ,żeby lżejsze buty wziąć.Już teraz na listopad nie biorę nic zimowego ,bo coraz cieplej . Chociaż w Bawarii większość zleceń miałam i zima to zima była,a teraz koło Kolonii i tak jakoś ciepławo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...