Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Joy napisał:

Bo ja jestem albo stara albo grzeczna albo dwa w jednym :szydera:Albo tak się maskuję:szydera: Muszę się zastanowić która wersja mi pasuje:szydera:

To ty Zorro ???? Nie maskuj sie!!!

  Moim zdaniem to ty jestes 3 w jednym,czyli. 

Mloda,grzeczna  i  grzeszna  .....;)))

Edytowane przez Andreaa
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, NNNdanuta napisał:

Byłam na tym flohmarkt-u, zganiałam się jak pies przez 2,5 godziny :szydera: Wydałam 7 euro :haha:, może jakbym miała jakie auto to bym coś konkretnego kupiła, a tak to tylko: łyżki do sałatek (bo kształt mi się podobał), kubek do kawaki, bo mój skoczek mi zbił (będzie pasował), małą figurkę dwóch przytulonych jeży, cholera wie z czego, ale ostatnio chce mi się jeża na starość to takie cuda zwracają moją uwagę xd Bransoletkę, choć obiecałam sobie, że już niczego tego typu nie kupię bo i tak tego nie noszę, ale nie wiedziałam z czego ona jest i kupiłam bo 1 euro xd Wygląda, że to kość, ale nie słoniowa raczej bawola (kolory brązu) O.o Fajną kurtko-marynarkę na podób wojskowej (STReetOne), ale to nie przejściówka., materiał i podszewka, i jeszcze elegancką bluzeczkę bez rękawków ze złotą nitką z Okey. Ogólnie to mam niedosyt  :haha:

I to wszystko za 7 euro ? :o chyba zacznę z Tobą na zakupy chodzić :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Janeczka1963 napisał:

@Mirelka1965 z jego strony tak, z mojej nie koniecznie, czas pokaże:tak2:

Najważniejsze,że jednak masz neta bo wczesniej pisałąś ,ze koniec aż do marca.Żeby nie ten net to zadnej randki by nie było:(Ot,pożyteczne narzędzie.:)

Patrz jaki napalony facio ,kurła:)120km jechać do kobitki to albo wielka desperacja albo jeszcze większa chcica:):):)A tu tylko 3x P/przechadzka po parku/ i hajda nazad:)biedny chłop :(Prawie mi go szkoda.Róże to standard ,ale te polędwiczki....Poza tym jak on tak zaraz Cię chciał do siebie porywać to musi bajzel ma i gotowac mu nie ma kto,ha ha ha .Moze specjalnie opiekunki szuka w nadziei,ze robotna będzie,he he.Ty uważaj na niego:)Kiedy kolejna randka?:)

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Janeczka1963 napisał:

@Andreaa to się zainstaluj na portalu randkowym, ja nie czekałam długo na chętnego, było ich dużo więcej, ale ten jeden wpadł mi w oko:szydera:

mówią, że każda potwora znajdzie swego amatora, więc głowa do góry i do przodu:tak2:

A co ja bede tak sama po portalach randkowych smigac. Meza poprosze. !! 

Zawsze powtarza,ze dla mnie wszystko zrobi.:love:

Sprawdze go,czy nie klamie??????:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...