Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Byłam na tym flohmarkt-u, zganiałam się jak pies przez 2,5 godziny :szydera: Wydałam 7 euro :haha:, może jakbym miała jakie auto to bym coś konkretnego kupiła, a tak to tylko: łyżki do sałatek (bo kształt mi się podobał), kubek do kawaki, bo mój skoczek mi zbił (będzie pasował), małą figurkę dwóch przytulonych jeży, cholera wie z czego, ale ostatnio chce mi się jeża na starość to takie cuda zwracają moją uwagę xd Bransoletkę, choć obiecałam sobie, że już niczego tego typu nie kupię bo i tak tego nie noszę, ale nie wiedziałam z czego ona jest i kupiłam bo 1 euro xd Wygląda, że to kość, ale nie słoniowa raczej bawola (kolory brązu) O.o Fajną kurtko-marynarkę na podób wojskowej (STReetOne), ale to nie przejściówka., materiał i podszewka, i jeszcze elegancką bluzeczkę bez rękawków ze złotą nitką z Okey. Ogólnie to mam niedosyt  :haha:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, fioletowa.mysz napisał:

Helloł ze śpiewem na ustach. Coś wam powiem, JAKIE ŻYCIE JEST FAJNE!:szydera:

No mówię wam! Coś pięknego:szydera:

To ty Krzysztof Kolumb  2019 .  :-))))))))))))))))))))))

Gratulacje . I kto by sie spodziewal  ,ze myszy takie odkrywcze sa :-)))))))))))))

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciliśmy z pdp z knajpy. Ja zamówiłam półmisek mieszanki sałat i krewetki. Dla mnie jak na jedzenie o 18 w zupełności wystarczy. Pdp zamówił zupę i mięcho czyli cielęcinę. Oczywiście jak dla niego to o tej porze za dużo, sporo za dużo jedzenia. Będzie się całą noc kręcił w łóżku. Ja nawet zupy nie chciałam bo lekki żołądek jest dla mnie ważniejszy. No jakoś nie mogę pojąć, żeby szkodzić sobie samemu i jeszcze za to zapłacić O.o Nareszcie dostałam dużo sałaty bo w poprzedniej knajpie to tak cieniutko z sałatami było. 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, maras1 napisał:

cześć,ale miłość woli pukać bo nie ma miłości bez pukania ,chociaż bywa pukanie bez miłości:d

Dokladnie ... z miloscia ,czy bez- kazdy ,,puka ". 

Niekiedy trzeba tylko uwazac,zeby w czasie ,,pukania" maz,czy zona nie zapukali ...:szydera: Ale to juz takie sporadyczne przypadki ,czy wpadki :-)

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Joy napisał:

Panie,co pan gadasz :szydera: A rodzicielska miłość to co?sosna? :szydera:

Co się pani mięszasz ? ...Pozwól wypowiedzieć się , rozwinąć znawcy tematu...pukania . Podobno kto puka nie błądzi ...nieee ...kto pyta nie błądzi . Kto puka to błądzi ...taki obłąkaniec jakby :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Joy napisał:

Andrea bo teraz to wszystko nowoczesne.Nawet miłość woli dzwonić niż pukać.Spraw sobie nowy dzwonek:szydera:

Kochana teraz w dobie nowoczesności to nawet o miłość w realu trudno :szydera: wszystko przez srajtfona przecież:szydera: więc nawet dzwonek nowy nie pomoże

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...