Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Blondi dostałam zaproszenie do niego na stałe, może skorzystam:szydera:, tylko niech trochę za mną polata żeby nie było, że jestem łatwa:tak2:

Życie jest piękne, trzeba tylko dać mu szansę:szydera:

Edytowane przez Janeczka1963
  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Janeczka1963 napisał:

@Blondi dostałam zaproszenie do niego na stałe, może skorzystam:szydera:, tylko niech trochę za mną polata żeby nie było, że jestem łatwa:tak2:

Życie jest piękne, trzeba tylko dać mu szansę:szydera:

Szybki bil z Twojego facecika,,albo taki spragniony, Janeczka pisz ,,a to Polak czy Niemiec, :tak2: czy może inna narodowośc,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Janeczka1963 napisał:

Życie jest piękne, trzeba tylko dać mu szansę

Właśnie !!! dac szansę,,korzystać ile się da, cieszyć i bawić, nawet takie randki potrzebne sa kobietom,aby zostały docenione ,rozmowy ,piękne uśmiechy itd, miłe dotyki ,:serce:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Janeczka1963 napisał:

No i już po randce, fajnie było, :całus:ale się skończyło i trzeba wrócić do pracy, dostałam piękne róże, :róża:

Tylko tyle ?Agdzie opowieść ze szczegółami,po kolei ,od początku?No gdzie????

Edytowane przez foczka63
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Janeczka1963 napisał:

@Blondi dostałam zaproszenie do niego na stałe, może skorzystam:szydera:, tylko niech trochę za mną polata żeby nie było, że jestem łatwa:tak2:

Życie jest piękne, trzeba tylko dać mu szansę:szydera:

Hahaha łatwa i prosta w użyciu. Żeby dostać się do instrukcji obsługi trzeba trochę się pomęczyć:haha:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@foczka63 no dobra, przyjechał autkiem, wręczył mi bukiet czerwonych róż i kosz ze słodyczami, poszliśmy do restauracji na obiad, bo żeby być u mnie o 13:00 musiał wcześnie wyjechać, 120km. ma do mnie, wypiliśmy kawę i poszliśmy na dłuuuuugi spacer, a co się tam działo na odludziu pozostawiam wyobraźni czytelników i czytelniczek:szydera::hura:, a każdym bądź razie bardzo miło spędziłam czas i nie żałuję ani chwili.

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi w 100% masz rację:tak2: jest między nami różnica wieku 13 lat ale co to jest, ważne że możemy się dogadać, dobrze mi się z nim rozmawiało, to było pierwsze spotkanie, zobaczymy czy to się rozwinie czy umrze śmiercią naturalną, fajnie jest być docenioną i usłyszeć miłe słowa:cmok:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Janeczka1963 napisał:

@foczka63 no dobra, przyjechał autkiem, wręczył mi bukiet czerwonych róż i kosz ze słodyczami, poszliśmy do restauracji na obiad, bo żeby być u mnie o 13:00 musiał wcześnie wyjechać, 120km. ma do mnie, wypiliśmy kawę i poszliśmy na dłuuuuugi spacer, a co się tam działo na odludziu pozostawiam wyobraźni czytelników i czytelniczek:szydera::hura:, a każdym bądź razie bardzo miło spędziłam czas i nie żałuję ani chwili.

No...to gratuluję :dobrze:Miłość od pierwszego wejrzenia...brawo...:cześć3: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Janeczka1963 napisał:

@foczka63 no dobra, przyjechał autkiem, wręczył mi bukiet czerwonych róż i kosz ze słodyczami, poszliśmy do restauracji na obiad, bo żeby być u mnie o 13:00 musiał wcześnie wyjechać, 120km. ma do mnie, wypiliśmy kawę i poszliśmy na dłuuuuugi spacer, a co się tam działo na odludziu pozostawiam wyobraźni czytelników i czytelniczek:szydera::hura:, a każdym bądź razie bardzo miło spędziłam czas i nie żałuję ani chwili.

Najważniejsze z tego jest, że nie żałujesz ani chwili :tak:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Janeczka1963 napisał:

@foczka63 no dobra, przyjechał autkiem, wręczył mi bukiet czerwonych róż i kosz ze słodyczami, poszliśmy do restauracji na obiad, bo żeby być u mnie o 13:00 musiał wcześnie wyjechać, 120km. ma do mnie, wypiliśmy kawę i poszliśmy na dłuuuuugi spacer, a co się tam działo na odludziu pozostawiam wyobraźni czytelników i czytelniczek:szydera::hura:, a każdym bądź razie bardzo miło spędziłam czas i nie żałuję ani chwili.

Mówiłaś, że wręczył czekoladki i polędwiczkę :d . No w sumie polędwiczka to taka dobra jest, jak słodycz :d :d :d .Ja to na Twoim miejscu bym się ani chwili nie zastanawiała, tylko jechała do niego, skoro zaprasza i w dodatku na stałe. Musiał się bardzo zakochać od pierwszego wejrzenia, więc kuj żelazo póki gorące :d :d :d :d .

  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Dodzisława napisał:

Mówiłaś, że wręczył czekoladki i polędwiczkę :d . No w sumie polędwiczka to taka dobra jest, jak słodycz :d :d :d .Ja to na Twoim miejscu bym się ani chwili nie zastanawiała, tylko jechała do niego, skoro zaprasza i w dodatku na stałe. Musiał się bardzo zakochać od pierwszego wejrzenia, więc kuj żelazo póki gorące :d :d :d :d .

:cmok:

Edytowane przez Joy
ale na stałe to Cię nie chcę :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka ludziska kochane :-)

Z wami zle,a bez was jeszcze gorzej !!!! :serce:

Dzisiaj na urodzinach bylismy. Taka duza ta rodzina i co chwila czyjes urodziny. Wszedzie torty ,ciasta i szampany. To wszystko nie na moje zdrowie. I jak tu mam schudnac???

 

Tylko te stronke tak przelecialam i wyczytalam,ze Janeczka   nasza   w dluga poszla,ale dobrze,ze przyszla  i juz jest z nami;)))))))))))))))))) ;)))))))))))))))))))))))))

Milosc jak puka ,to trzeba drzwi otworzyc. Moje juz dawno zamkniete,nawet nikt przez pomylke nie zapuka.........:przekleństwa:

Czas mi tu leci nieublagalnie.  Lecem dalej czytac,co tam  u was slychac :-)

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Andreaa napisał:

Hejka ludziska kochane :-)

Z wami zle,a bez was jeszcze gorzej !!!! :serce:

Dzisiaj na urodzinach bylismy. Taka duza ta rodzina i co chwila czyjes urodziny. Wszedzie torty ,ciasta i szampany. To wszystko nie na moje zdrowie. I jak tu mam schudnac???

 

Tylko te stronke tak przelecialam i wyczytalam,ze Janeczka   nasza   w dluga poszla,ale dobrze,ze przyszla  i juz jest z nami;)))))))))))))))))) ;)))))))))))))))))))))))))

Milosc jak puka ,to trzeba drzwi otworzyc. Moje juz dawno zamkniete,nawet nikt przez pomylke nie zapuka.........:przekleństwa:

Czas mi tu leci nieublagalnie.  Lecem dalej czytac,co tam  u was slychac :-)

Andrea bo teraz to wszystko nowoczesne.Nawet miłość woli dzwonić niż pukać.Spraw sobie nowy dzwonek:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...