Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry .....

Kto rano wstaje ....ten może sobie w ciszy przy lapku posiedzieć :haha:No to sobie siedzę przy tym moim lapku ...szatanem się delektuję / czyt. siorbię aż mury drżą / , okno otwarte w celu wyganiania cugasowego dymka ....a zimno jak psia krew !  Sąsiedzi skrobią samochodowe szyby ....na termometrze  -8 ! No zimnica i już ...a tyle planów na dziś mieliśmy i wszystko poszło się teges . Miały być spacery z dziećmi przed południem i raz , że za zimno , żeby z małą Marysią się targać a dwa...mamy na noclegu jeszcze dwójkę " miejscowych szczęść ". Rodzice "miejscowych " dzisiaj pracują i zlitowaliśmy się , żeby o 6.30 dzieciątka nie były z łóżek zrywane i podwożone do nas ...a niech już tutaj śpią . W każdym bądź razie wieczorem wesolutko było ...nawet bardzo :szydera:...Żeby za smutno nie było to dziś około południa przyjedzie mój pierworodny ...też z dwójką dzieciaczków ...bo też chce spotkać się z siostrą i jej rodziną ....Będzie się działo ...tyle , że spanie będzie rozdzielone już na dwa domy .Wszystko już rozplanowane ....a co z tego wyjdzie okaże się w praniu :haha:

Miłej , spokojnej soboty :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, NNNdanuta napisał:

Witam :d Dwojga imion @lucyna.beata wiem, że Ty też nie śpisz xd Ja już zaczynam sączyć drugiego szatana ... :kawa2: przy okazji rozplanowuję kolejny z dni :d Robotę zacznę od przygotowania śniadania i pójścia na jakieś zakupy ... W piątki na zakupy nie chodzę.., co najwyżej do sklepu Caritasu :haha:W głowie dopiero zaczyna mi się majaczyć co dzisiaj i jutro na obiad, ale jeszcze decyzji nie podjęłam :haha: Tłukę się ponad godzinę po tej chałupie i chwalę to, że pdp mocno przygłucha xd Mnie takie podnoszenie rolet od drzwi tarasowych  (w celu :papieros:) od razy postawiłoby na nogi :szydera:

Weekend w rozkwicie, u mnie słońce ma być  bez jednej chmurki, jeszcze chwila i będzie można się opalać nie tylko papierosami xd Na wtorek zapowiedzieli + 18 :d To nam się rozjaśnia  czego sobie i Wam życzę. Buziaki :cmok:

 

 

no fakt...jak zwkle pobudka 4ta rano ale mnie jakos dzisiaj zeszlo..glowa napierda..la, musialam dzidzie do mycia glowy przygotowac. zmiana poscieli pranie i takie tam zwykle sprawy ...ale dziekuje ze mnie wspierasz swoja swiadomoscia  ze juz dzialam ..jakos cieplej sie robi na serduszku:dobrze:...

dzisiaj spadam na szczaw czyli miedzy ludzi....cale 7 godzin wolnego w tym rower:446_bicyclist:, sen, manicure bo paznkocie wolaja o odrobine pielegnacji ...musze sie wylaczyc ...odciac doplyw informacji z miejsca pobytu i mojej firmy (dobrze ze dzisiaj nie pracuja bo chybabym zagryzla) i skupic sie na czyms przyjemniejszym

nie planuje zakupow no moze jakies botki wezme z polki obejrzec jak mnie w oko wpadna...widze sloneczko ale na minusie 3 stopnie

jak mirela pisze....milego dnia wszystkim WAM i sobie rowniez kochani

 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Barbara48 napisał:

Witam Opiekunkowo cieplutko :całus:życząc miłej soboty :całus:.

Ja tak jak @lucyna.beata mam dzisiaj wolne, ale do Berlina na rowerku nie dojadę :haha:.

Muszę więc zadowolić się swoim towarzystwem.

basiu....buuuuuu...no dawaj moze jakos ogarniemy te pare kiloskow i sie zwidzimy:)..kurce daleko daleko oj.. od daleeeeeeeeko troszku 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Składam meldunek...jestem na stanowisku siorbankowym :oklaski: Nawet wyspana, chociaż po wczorajszym rajdzie czuję mięśnie tam, gdzie nie podejrzewałam, że je mam :haha:Nic to....do wtorku zdążą się zregenerować :haha: A tymczasem, po cichutku i nieśmiało przypomnę, że skoro dzisiaj sobota, to należy nam się  1442169695_dziedobrysobotaruchoma.gif.9c31ee32c104e32a8eab98c6412c9e24.gif , czego wam i sobie życzę od serca :oklaski:

a gdzies ty sie wybrala ze miesnie czujesz???

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, awe59 napisał:

Ja tez juz zwarta i gotowa do pracy....na siorbankowym stanowisku  :d bylam na fajce pokoju i palce mi zmarzły ale wiosnę wyraźnie czuć w powietrzu bo jakimś krowim plackiem zalatuje :szydera:

Nie moge sie doczekac kiedy te 18 stopni bedzie jak twierdzi @NNNdanuta  bo nowy plaszczyk Betty Barkley wisi sobie w szafie i czeka az go zalożę :d póki co zimowa kurteczka spelnia swoje zadanie i wcale za gorąco mi nie jest.

Miłej soboty, zeby szybciorem zleciala ( mnie zostala jeszcze jedna )

Oraz 

Dzien dobry  :cmok:

no wlasnie szukam jakiegos trencza na teraz l powiem ci ze mnie jakos w oko nic nie wpadlo...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Może weź prysznic ...albo nawet się uczesz ?...W celu podniesienia atrakcyjności swojej :szydera:

Akurat wyszłam z pod prysznic i to przeczytałam... :szydera: Jaszcze tylko jakiś balsam narzucę. :d Włoski mam wczoraj wieczorem umyte i "uczeszę" je paluszkami tudzież jakimiś widłami bo po grzebieniu się za mocno przyklepują xd Wszechstronne działanie wody jest mocno przesadzone, zdrowia może dodaje, ale atrakcyjności nie :haha:Niemniej jednak ujmuje tego co na tej atrakcyjności może zaważyć :szydera:

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Grzegorz B napisał:

zieeew zieeeeew, tak dzisiaj ziewająco się witam - dzień dobry ;) . w nocy ubawiłem się po pachy przy teatrze telewizji, teraz śpiochy w oczkach mam. ale nie żałuję. i polecam

www.youtube.com/watch?v=irW5WNaHhvo

chcesz kawy???mam jeszcze troche

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, NNNdanuta napisał:

Akurat wyszłam z pod prysznic i to przeczytałam... :szydera: Jaszcze tylko jakiś balsam narzucę. :d Włoski mam wczoraj wieczorem umyte i "uczeszę" je paluszkami tudzież jakimiś widłami bo po grzebieniu się za mocno przyklepują xd Wszechstronne działanie wody jest mocno przesadzone, zdrowia może dodaje, ale atrakcyjności nie :haha:Niemniej jednak ujmuje tego co na tej atrakcyjności może zaważyć :szydera:

w mleku kozim sie pomocz ...bedziesz niczym kleopatra ona w czyms balym sie moczyla:szydera:

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, lucyna.beata napisał:

stanelam wczoraj przed szafa...szare komorki probowalam do myslenia zmusic...bolalo jak jasna chole..ra....dalam rade i  WYMYSLILAM :oklaski: chyba zrobie sobie mala segregacje...zostawie tu zimowki zeby nie targac ciucha w te i we w te..zyskam miejsce na nowe nabytki w torbie :szydera:....zas sie toranaga za glowe zlapal jak liste moja zobaczyl i pyta czy aby napewno zaplanowaam kupic TYLKO tyle:szydera:zostawiam zatem kurtke zimowa, buciory sie znaczy kozaki ale wedrowniczki moje ukochane zabieram, sukienki na dlugi rekaw tez ostawie rajstopy ...bedzie pol bagazu hi hi hi..wiem ze mam jeszcze troche czasu ale mnie lepiej jak wiem  ze siezmieszczem:szydera:...no i moge planowac, notowac i odkreslac co juz mam a co jeszcze miec musze 

no dobra...ja jeszcze pizamowo dzisiaj ale trza cos na tylek narzucic zeby wiochy nie bylo

Też wpadłam na ten pomysł. Zostawie zimowe rzeczy i bedę jeszcze mogła zaszaleć. Mam ponad miesiąc jeszcze ale walizka leży już od jakiegoś czasu i czeka na moje zmiłowanie :haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry na dzień dzisiejszy Milusińscy :cześć2:... Ale niepoprawne to przywitanie :haha:, następnym razem się poprawię :haha:. Dzień się budzi do życia, a ja najwyraźniej jeszcze nie, boski napój parzy mych ust korale, ale do łba jeszcze nie dotarł... no to wysączę do końca, zakąszę papieroskiem i może jasność nastąpi. Na razie ciemność widzę, widzę ciemność :d

Miluśkiego soboty Mordecki, bez spinki, langsam, jutro przecież nierdziela. :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.Trochę nerwa mam ze świętami.Miała tu być przerwa świąteczna bez opieki i ja miałam zaraz po Wielkanocy wracać.Wczoraj info ,że rodzina chce opiekunkę no i meil do mnie jak mnie namówić ,żebym wróciła na te święta.

A co z moją rodziną.?Dwa lata na Wielkanoc nie byłam ,córka wróci z Hiszpanii ( studiuje tam) widzimy się dwa razy w roku.No chyba nie za wszelką cenę.Niech przyjedzie osoba która chce na święta zostać.No i znowu będzie długaśna wymiana meili.ech.

Miłego dnia życzę wam kochani.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Teresadd napisał:

Dzień dobry.Trochę nerwa mam ze świętami.Miała tu być przerwa świąteczna bez opieki i ja miałam zaraz po Wielkanocy wracać.Wczoraj info ,że rodzina chce opiekunkę no i meil do mnie jak mnie namówić ,żebym wróciła na te święta.

A co z moją rodziną.?Dwa lata na Wielkanoc nie byłam ,córka wróci z Hiszpanii ( studiuje tam) widzimy się dwa razy w roku.No chyba nie za wszelką cenę.Niech przyjedzie osoba która chce na święta zostać.No i znowu będzie długaśna wymiana meili.ech.

Miłego dnia życzę wam kochani.

 

 

Teresko. Usiadz,pomysl i stwierdz ...,,ze co cie wogole to obchodzi????"

Do domu jedziesz i koniec!!!!!!  Ty masz nerwa,a agencja tylko gra na twoim dobrym charakterze,bo jak bys sie zgodzila ,to maja problem z glowy i nie musza nikogo szukac na twoje miejsce.

Biora tyle kasy ,ze to ich obowiazek uporac sie z taka sytuacja.

Bierz sie w garsc,powiedz,ze masz plany,tlumaczyc sie nie musisz.

Do domu,do rodziny i dawno niewidzianej cory jedziesz!!!!!!!!!! Glowa do gory ,a nerwa wyrzuc przez okno,bo tylko twemu zdrowiu szkodzi.

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lecę  kochani bo muszę zahaczyć o Rewe.. Strzępi mi się moja polska szorstka gąbka z Biedry , a ja nie czuję się umyta jak się porządnie nie poszoruję :( Jak nie znajdę coś zastępczego to muszę kazać sobie przysłać i to priorytetem :d

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...