Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bylam dzisiaj w miescie i musze powiedziec, ze wcale mi za gorąco nie bylo w zimowej kurtce....:d jakies tam drobne zakupy zrobilam i sie zaparłam, że czekolady ani czipsow nie kupię....:szydera: i nie kupiłam.....i sosna....:d

Sie ma silną wolę.....a co ?  :szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, awe59 napisał:

Bylam dzisiaj w miescie i musze powiedziec, ze wcale mi za gorąco nie bylo w zimowej kurtce....:d jakies tam drobne zakupy zrobilam i sie zaparłam, że czekolady ani czipsow nie kupię....:szydera: i nie kupiłam.....i sosna....:d

Sie ma silną wolę.....a co ?  :szydera:

A teraz żałujesz :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oklaski: Tak się cieszę, że już po piąteczku, wszystko lśni, że aż w oczy razi :haha: Oczywiście, pauzy sobie nie odpuściłam i poszłam do sklepu Caritasu. Coś tam nabyłam (3 szt.), ale długo i dokładnie to będę mierzyć kiedy indziej bo dzisiaj to było tak biegiem... xd Mam dwa tygodnie na ewentualny zwrot. Rowerka nie odpuszczam nawet w piątki, choć dalej mnie na nim męczy nuda :(  Pdp się zapytała mnie czy ja chcę schudnąć, że tak się zaangażowałam w to jeżdżenie :haha:Nie wiedziałam co mam jej odpowiedzieć, bo ona waży co najmniej dwa razy tyle co ja xd No cieszę się,że ten piątek się skończył i że  Wy nie naklepaliście tyle żeby to nie było do nadrobienia :szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, awe59 napisał:

Bylam dzisiaj w miescie i musze powiedziec, ze wcale mi za gorąco nie bylo w zimowej kurtce....:d jakies tam drobne zakupy zrobilam i sie zaparłam, że czekolady ani czipsow nie kupię....:szydera: i nie kupiłam.....i sosna....:d

Sie ma silną wolę.....a co ?  :szydera:

Generalnie to ja też mam bardzo ale to bardzo:haha:silna wolę, zrozumiałe,już myślałam że wiosna i że buciki i że sukienki i wogole, a tu rano zong:szydera: wiadomo musiałam odreagować:haha:

Edytowane przez 1bozka
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

Generalnie to ja też mam bardzo ale to bardzo:haha:silna wolę, zrozumiałe,już myślałam że wiosna nie że buciki i że sukienki i wogole, a tu rano zong:szydera: wiadomo musiałam odreagować:haha:

Jakies wytlumaczenie tego podjadania musi byc.....:szydera: najlepiej zwalic na pogodę :szydera:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Joy napisał:

A ja przy okazji wiosennego odchudzania postanowiłam również rzucić palenie.Ale tak od razu to wiem,że mi się nie uda.Będę ograniczać ilość  i tak np fajeczka tylko po kawie :) No i kuźwa mam dylemat :( bo palić mi się chce ale 5 kawy już nie wypiję.Boszeee co robić? :( 

Nawet nie kojarz papierosów z kawą... Jak bym tak zrobiła to 5 kaw dziennie to pewnie byłoby mało :o Wyznacz godziny... Mam zamiar też tak zrobić bo kończą mi się polskie i muszę przejść na niemieckie i to cieńkie, a te są tu po 6,40 :smutek:Nie mam zamiaru więcej płacić, czyli trzeba palić mniej żeby mi za paczkę wyszło tyle samo... Zrobię sobie rozpiskę z godzinami i tyle ... grubych palić nie będę >:(

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NNNdanuta u mnie godziny nie zdadzą egzaminu :( .Jednak zostanę przy kawie :) po namyśle dołożyłam herbatę też :szydera:no bo jak to wieczorem nie zapalić :( 

Zobaczę za kilka dni jak to zdaje egzamin.Najtrudniejsze to przekonać samą siebie,że to wiosenny prezent a nie kara :szydera:

Acha,ja cieniasa nie zapalę:haha:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Joy napisał:

@NNNdanuta u mnie godziny nie zdadzą egzaminu :( .Jednak zostanę przy kawie :) po namyśle dołożyłam herbatę też :szydera:no bo jak to wieczorem nie zapalić :( 

Zobaczę za kilka dni jak to zdaje egzamin.Najtrudniejsze to przekonać samą siebie,że to wiosenny prezent a nie kara :szydera:

Acha,ja cieniasa nie zapalę:haha:

 

Na cieniasy ciężko przeskoczyć, wiem bo pamiętam jak się z tym zmagałam ... Najpierw przeszłam na te pośrednie, a dopiero później na cieńkie... Teraz mam tak z grubymi jak Ty z cienkimi :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, NNNdanuta napisał:

Nawet nie kojarz papierosów z kawą... Jak bym tak zrobiła to 5 kaw dziennie to pewnie byłoby mało :o Wyznacz godziny... Mam zamiar też tak zrobić bo kończą mi się polskie i muszę przejść na niemieckie i to cieńkie, a te są tu po 6,40 :smutek:Nie mam zamiaru więcej płacić, czyli trzeba palić mniej żeby mi za paczkę wyszło tyle samo... Zrobię sobie rozpiskę z godzinami i tyle ... grubych palić nie będę >:(

grube-lepsze:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...