Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dobry dobry...piatek jak ktos by  nie wiedzial...znow i kolejny....mam wrazenie ze chyba jakies pare dni temu pisalam o tym ze weekend mamy...a tu juz kolejny...czas...zapie...la a my z nim..

jeszcze na wpol spiac ale juz z paluchami na klawiaturze witam sie z wami zyczac milego dnia 

 

Edytowane przez lucinda
  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Nie mogłam dospać .Jeśli jest reisefieber to musi być też " besuchfieber "i taki  mnie złapał .... besuchfieber :szydera: Budziłam się co kawałek , zerkałam na godzinę ...a tam była 1...1.40 ....2.25 ...Dospałam , domęczyłam się do parę minut po 5-tej i zrywka . Lepiej spokojnie wypić kawę ...bez wyrzutów sumienia , że posiadówkami marnuję mój cenny dzisiaj czas ...Kawa zaparzona jeszcze jedna ( żebym mnie na nogi postawić ) , ale już w mniejszym kubku . Dwóch kotłów ...jeden po drugim ...nie dam rady wypić ...nie te lata :haha:Za godzinę wpadam w ostre , bardzo pracowite zakręty . Teraz jeszcze luzik ...kawka ..cugasek ...i znów cugasek ...jak ja to lubię :haha:

Miłego , spokojnego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja pierdziu...piątek :oklaski: Za tydzień będę zjeżdżała...na inną stellę :haha: Nie wiem, czy jest to powód do radości, ale na wszelki wypadek poraduję się :szydera: A skoro już tak radośnie jest i miło, to życzę wszystkim, by było tak cały dzień :oklaski:  323098593_dziedobrypiateczek.jpg.5f6cff2d1e4e7eda9f30a067bba42a3d.jpg A teraz mogę skupić się na hoboczku i klepankach :haha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, kris napisał:

U mnie śnieg za oknem, -7,3 stopnia. Nikt nie drze japy oprócz mnie.>:(

Gdzie Ty jesteś Kris, że tak Ci przymroziło :o, choć we Wrocławiu też zapowiedzieli na dzisiejszą noc -8 po wczorajszej ulewie ... Zaś mam się czym martwić, jak moja dzieciarnia dojedzie do pracy bo na drogach pewnie szklanka :(

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, NNNdanuta napisał:

Gdzie Ty jesteś Kris, że tak Ci przymroziło :o, choć we Wrocławiu też zapowiedzieli na dzisiejszą noc -8 po wczorajszej ulewie ... Zaś mam się czym martwić, jak moja dzieciarnia dojedzie do pracy bo na drogach pewnie szklanka :(

Nad Bugiem, koło Terespola. :) Piękne słoneczko i temperatura rośnie. Już jest -7,1:oklaski:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłego dzionka Ludziki!

U mnie za oknem wiosna i tego się trzymajmy. :oklaski:

Dzień coraz dłuższy i się od rana nakręcam pozytywnie.

Oglądam sobie wycieczki i zastanawiam się gdzie w tym roku uderzę?

Choćby tylko palcem po mapie ale zawsze to coś :haha:

UYuSc15s3ClOC0UFLaA18clZiQZm1neHrb1m3Gx7

 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Opiekunkowo cieplutko i mokro :całus:, całą noc kropiło. 

@foczka63 przez Ciebie się nie wyspałam, kazałaś mi wybierać kwiaty i krzewy do Twojego ogrodu.

Wszystko byłoby dobrze gdyby w jednym centrum ogrodniczym, ale Ty mnie ściorałaś po całej okolicy :haha:

Daruję ci jednak bo dla siebie tez kwiaty kupilam :szydera:

Milego piatku wszystkim. 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry  :d

Ja spalam dobrze. Raz się przebudzilam ale zaraz usnelam. Dziś wypad do miasta robię. Ostatni bo ferie od poniedziałku sie zaczynają i autobus godzinę później będzie kursował. Zresztą już dość pieniędzy wydalam i trzeba przystopować. 

Miłego dnia kochani  :cmok:

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Od rana jestem zła. Coś mi się chyba w laptopie przestawiło i forum jakoś inaczej wyświetla. mniej czytelnie. :(

Nie przejmuj się. Pewnie masz aktualizacje do pobrania. Jak masz Widows 10 to on tak ma.

U mnie też dzisiaj rano jakoś tak byle jak sie wyświetla. Trzeba bedzie w końcu aktualizować :haha:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...