Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Naprzeciwko jest fryzjer i od jakichś 10 miesięcy w oknie jest ładna tablica że w sierpniu zeszłego roku obchodzili swoje 25-lecie. Latem już Kasieńka chciała z kwiatkami składać im życzenia a potem jej przeszło. Ostatnio snów się wybiera z życzeniami a co jesteśmy na zakupach to chce kupić kwiatki ale wredna opiekunka mówi że nie ma kasy na kwiatki. :haha:No to napisała na karteczce życzenia i dzisiaj przez balkon usiłowała się dokrzyczeć że przyjdzie na jubileusz. :haha:

Ja bym jej dała na te kwiatki jakbym miała pewność że na dłużej zapamięta, że je dała xd Wolałabym to niż jej wykrzykiwanie z balkonu O.o Swoją drogą to ona już mocno zaburzona i z kalendarzem na bakier zupełnie :( 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, NNNdanuta napisał:

Ja bym jej dała na te kwiatki jakbym miała pewność że na dłużej zapamięta, że je dała xd Wolałabym to niż jej wykrzykiwanie z balkonu O.o Swoją drogą to ona już mocno zaburzona i z kalendarzem na bakier zupełnie :( 

Kalendarz to pewnie Maria z Jolantą ze ściany zdjęła , bo se krzyżykami upływające dni na szteli zakreśla :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Może tam specjalnie wystawiona jest ta tablica , żeby ludzie w dalszym ciągu z prezentami i kwiatami przychodzili ? Sypnij się do kwiaciarni ...blumenstrausa zakup i w gości z Kasieńką :szydera:

Ja już miałam w głowie wizytę u fryzjera i prośbę by zdjęli tą jubileuszową tablicę. :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzis na nowej stelli łóżko rozwaliłam.  :haha: Kilka deseczek nie było pod materacem, próbowałam je włożyć i w efekcie poprawiania cała rama się rozsypała. Łóżko mam wręcz zabytkowe, normalnie się rozeschło. Dziś będe spała na materacu na podłodze. Moja kochana babcia się martwi, że mi będzie niewygodnie. 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Kasieńka ma Alzhemera, gdyby zjawiła się z kwiatkami na jubileuszu to pewnie wielkie oczy by wszyscy zrobili bo w miarę regularnie i tak ma zamawiane wizyty u tego właśnie fryzjera. :haha:

Czasem to irytujące ale na ogół jest taka słodka i serdeczna w tym zagubieniu że jakoś lżej się to znosi.

Na przykład nie wie że jestem opiekunką, myśli że ją odwiedziłam i jak po raz n-ty tego dnia dowiaduje się że jestem samotna i moi rodzice nie żyją to mówi że mogę zostać u niej jak długo zechcę. :haha:

Moja AL też była taka na wskroś dobra. Miała niezliczoną ilość nożyczek, którymi cięła kwiatki i przynosiła mi je ... Miałam kupę roboty przy tych kwiatach i bałaganu :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, NNNdanuta napisał:

Moja AL też była taka na wskroś dobra. Miała niezliczoną ilość nożyczek, którymi cięła kwiatki i przynosiła mi je ... Miałam kupę roboty przy tych kwiatach i bałaganu :haha:

Kasieńka nawet w zimie grasuje po ogrodzie z nożyczkami. :haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, LENA_57 napisał:

A ja dzis na nowej stelli łóżko rozwaliłam.  :haha: Kilka deseczek nie było pod materacem, próbowałam je włożyć i w efekcie poprawiania cała rama się rozsypała. Łóżko mam wręcz zabytkowe, normalnie się rozeschło. Dziś będe spała na materacu na podłodze. Moja kochana babcia się martwi, że mi będzie niewygodnie. 

Chyba masz dobrą podopieczną skoro się martwi. Albo myśli że miałaś kochanka w nocy. :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Chyba masz dobrą podopieczną skoro się martwi. Albo myśli że miałaś kochanka w nocy. :haha:

Mam miłą babcie choć nadmiernie towarzyską. Uwielbia ze mna rozmawiać, nie odpuszcza nawet jak wejdę do łazienki. A kochanka chyba miała moja zmienniczka bo jak przyjechałam to już  deski były "powypadowane". :szydera:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LENA_57 napisał:

Mam miłą babcie choć nadmiernie towarzyską. Uwielbia ze mna rozmawiać, nie odpuszcza nawet jak wejdę do łazienki. A kochanka chyba miała moja zmienniczka bo jak przyjechałam to już  deski były "powypadowane". :szydera:

A i dziś przy sprzataniu majtki pod łożkiem znalazłam. Nie mój rozmiar. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, LENA_57 napisał:

A kochanka chyba miała moja zmienniczka bo jak przyjechałam to już  deski były "powypadowane". :szydera:

Niespokojne sny miała i rzucała się za bardzo w nocy...:)

Kochanek to żaden wstyd, raczej.:)

Edytowane przez kris
dopisek
  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...