Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

33 minut temu, Dodzisława napisał:

No nie wiem, gdzie ten powrót zimy zapowiadają, bo u mnie w DDR dalej 17 stopni ciepła i słońce :( , a ja dalej w puchowej kurteczce się przechadzam :( 

W weekend spodziewaj sie ochlodzenia, na szczescie na krotko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór kochane ludki:serce::love:  dzieje się tyle ,że nie mogę czasami ogarnąc ,np. wczoraj urodziny jednej znajomej,16 ludzi ,,ale dzięki bogu fajna z nich banda, zgrana grupa -słoneczko grzało równo,jedzenia i picia po uszy, tak do 18 godz, potem km przeczołgał mnie Niemiec do restauracji na campingu obok,bo tam ktoś zarezerwował stolik dla nas też ,bo tam jest muzyka Country, a tam było jak na stypie,mało było tancow to spowrotem do naszej restauracji bo jeszcze grała muzyka też,:przekleństwa: dosc ,,ludzie !!!!  dzisiaj był dzien zasłużonego odpoczynku,a jutro od rana gonitwa po rynkach a potem po sklepach ,przecież to jest bardzo ciężka praca przy takim fitt PDP jak mój, :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Teresadd napisał:

.Dawaj jeszcze raz szukam tego prądu.Z boku szafek są przyciski .

Nie gapowata,tak pozakładają ten prąd, a Ty myślisz ,że ja inaczej mialam? tak schowane przyciski wszędzie ,jakby były ukryte przed złodziejami, światełek miliony a ja nie wiedzialam o wszystkich, a byłam pól roku w tej łazience:szydera: a tam światełka się mieniły z bialego na fioletowe ,tylko przyciskami operowac, oczywiscie pochowanymi,:hura:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mycha  wytłumacz mi co stoi na przeszkodzie,że   nie możesz  pić kawy? wysokie ciśnienie? czy inna dolegliwośc, bo ja beż tego trunku może jakbym musiała to bym wytrzymała ale cięzko to już widzę,:smutek::przekleństwa: na sam zapach kawy lecę ,czujki wszystkie pracują,dla mnie by była bida ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Blondi napisał:

@Mycha  wytłumacz mi co stoi na przeszkodzie,że   nie możesz  pić kawy? wysokie ciśnienie? czy inna dolegliwośc, bo ja beż tego trunku może jakbym musiała to bym wytrzymała ale cięzko to już widzę,:smutek::przekleństwa: na sam zapach kawy lecę ,czujki wszystkie pracują,dla mnie by była bida ,

Ja parę lat odzwyczajałam się od kawy, jakoś poszło ale z bólem. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, hawana napisał:

W weekend spodziewaj sie ochlodzenia, na szczescie na krotko.

Niech się chłodzi,bo buty zimowe i kurtkę ciepłą mam.Jak było już 18 stopni ,to sam sweter tylko ubrałam no ale botki zimowe.Nie powiem ,ale grzało solidnie.16 dni wytrzymam i do domu wracam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mycha napisał:

Ja parę lat odzwyczajałam się od kawy, jakoś poszło ale z bólem. 

Silna z Ciebie bestia, ale ten ból najgorszy,:(dobrze ,że ja piję kawę  teraz tylko rano , z automatu to nie jest siekiera,, tylko moja kawa mi smakuje,także jakbym musiala pic inną to też bym wypila góra jedną i baj  baj ,więcej nie,,a tak sieknę 3 kawy rano a potem spokój ,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Teresadd napisał:

Niech się chłodzi,bo buty zimowe i kurtkę ciepłą mam.Jak było już 18 stopni ,to sam sweter tylko ubrałam no ale botki zimowe.Nie powiem ,ale grzało solidnie.16 dni wytrzymam i do domu wracam.

Nie Strasz wiosny Teresko ,,,:szydera: podpinkę zapomniałas odpiąc i zrobić letnią kurtkę:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Silna z Ciebie bestia, ale ten ból najgorszy,:(dobrze ,że ja piję kawę  teraz tylko rano , z automatu to nie jest siekiera,, tylko moja kawa mi smakuje,także jakbym musiala pic inną to też bym wypila góra jedną i baj  baj ,więcej nie,,a tak sieknę 3 kawy rano a potem spokój ,

Łojj kiedyś to ja kawę żłopałam. Ja ćpunka kawowa byłam. Uwielbiałam rano na pusty żołądek, tak w piżamce i kubek w łapkach. Noszz miodzio ! 

Blondi jakbyś poczuła dolegliwości to uwierz mi odstawiłabyś wcześniej czy później :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mycha napisał:

Łojj kiedyś to ja kawę żłopałam. Ja ćpunka kawowa byłam. Uwielbiałam rano na pusty żołądek, tak w piżamce i kubek w łapkach. Noszz miodzio ! 

Blondi jakbyś poczuła dolegliwości to uwierz mi odstawiłabyś wcześniej czy później :szydera:

No wierzę ,że tak:( zdrowie ważniejsze ,,chodz kiedyś kiedyś pilam tylko sypaną kawę, te fusy mi strasznie szkodzily, zawsze jakiś tam został pożarty z kawą, te fusy osiadały na nerkach i od tamtej pory żadnych fusów ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

A jak się robi małe dziewczynki ?

Tak samo jak małe deseczki. :szydera:

Czy mogłabyś mi wytłumaczyć przemiła M+J o cóż ci chodzi z tymi deseczkami , bo nie pojmuję ? Czyżby chodziło ci o rżnięcie ....tych deseczek oczywiście ? ....Zauważyłaś , że odzwyczajam się pisania " Ci ..Ciebie ...Tobie " z dużej litery ? Ależ w żadnym wypadku nie jest to przez jakiś brak szacunku do adresata , tylko tak sobie postanowiłam ...i sosna :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...