Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

No widzisz ?! ...A Ty narzekasz na nudę . Pobiegaj wśród pól i lasów . Przyrodą ponacieszaj a nie tylko doopę w troki i do miasta :szydera:

Ty chyba oczadziała....A co ja rusałka ? Ale dziś miałam mocne postanowienie i regały ze słodyczami omijałam szerokim łukiem....I teraz qźwa żałuję....:haha:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, awe59 napisał:

Ty chyba oczadziała....A co ja rusałka ? Ale dziś miałam mocne postanowienie i regały ze słodyczami omijałam szerokim łukiem....I teraz qźwa żałuję....:haha:

Ktoś nad nami dzisiaj czuwał . Szybciorem poszłam do Netto i na wszelki wypadek nie wzięłam wózka , żeby między regałami pośmigać , tylko od razu do kasy ...cugaski zakupione (:smutek:) i powrót . Też żałuję ...teraz  :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, foczka63 napisał:

trochę płynów mogę użyczyć po prawie dwumiesięcznym pobycie na zafajdanej wiosce :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, maras1 napisał:

do najbliższego miasteczka mam 5 km,tam tez nic nie ma,i w ogóle w promieniu kilkunastu km ,nie ma NIC,więc nawet mając auto nie mam gdzie jezdzic ,nie ma tu nic do zobaczenia:(

podaj kod pocztowy,nie ma tak ,że nie ma nic do zobaczenia!

 

A swoją droga to ciekawe,ze ci nasi PDP prawie zawsze mieszkają na obrzeżach miast i miasteczek a nawet na obrzeżach obrzeży:)Albo na wsi tak dzikiej jak najdziksze dzikusowo:)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, foczka63 napisał:

podaj kod pocztowy,nie ma tak ,że nie ma nic do zobaczenia!

 

A swoją droga to ciekawe,ze ci nasi PDP prawie zawsze mieszkają na obrzeżach miast i miasteczek a nawet na obrzeżach obrzeży:)Albo na wsi tak dzikiej jak najdziksze dzikusowo:)

Byłam na zleceniu w centrum dużego miaszlta,mieszkanie w bloku na siódmym piętrze.Pokój z balkonem okupowała Pdp , więc masakra.Palacz miał tam przerąbane.Za to do sklepów i inszych bliziutko.Dobrze ,że krótkie to zlecenie było .Bo żle tam się czułam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Teresadd napisał:

Byłam na zleceniu w centrum dużego miaszlta,mieszkanie w bloku na siódmym piętrze.Pokój z balkonem okupowała Pdp , więc masakra.Palacz miał tam przerąbane.Za to do sklepów i inszych bliziutko.Dobrze ,że krótkie to zlecenie było .Bo żle tam się czułam.

Nie jeżdżę raczej do mieszkań,duszę się nawet jak jest balkon i duże:(Domek to domek,przestrzeni więcej,noi zajarac zawsze jest gdzie:)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, maras1 napisał:

34587 :słabo:

https://pl.tripadvisor.com/Attraction_Review-g642115-d7253398-Reviews-Teufelsburg-Felsberg_Saarland.html byłeś?

Masz pod nosem Rotenburg am Fulda,Kassel,Fuldę-jak masz auto to możesz całą okolicę zjechać:)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, foczka63 napisał:

https://pl.tripadvisor.com/Attraction_Review-g642115-d7253398-Reviews-Teufelsburg-Felsberg_Saarland.html byłeś?

Masz pod nosem Rotenburg am Fulda,Kassel,Fuldę-jak masz auto to możesz całą okolicę zjechać:)

okolcę już zjechałem pół roku temui dalej gó w ,,,no:$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...