Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Dodzisława napisał:

@Janeczka1963 No pewnie, że dowiozę. Samochodem swoim jeżdzę, to co mam nie dowieźć? :d . Meble woziłam, dywany, zegary, zyrandole, to kwiatów nie dowiozę? No bez jaj :d :d :d 

Chyba że tak, to zwracam honor:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu ocipieje z nudów. Jestem na zadupiu, dobrze że już tak nie ciapie ale cholera wie co będzie w najbliższych dniach. Jako że dzisiaj pogoda znośna to poszłam szukać drogi do centrum miasteczka. No niby doczłapałam się ale nóżki zabolały, bo to jednak spory kawałek drogi a jeździć z dziadkiem na plecach to nie dla mnie. Kurcze, 2 miechy wytrzymam, jest spokojnie i leniwie ale to taka złota klatka. Śpię, czytam i się nudzę. Aby do wiosny :d

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mycha napisał:

Ja tu ocipieje z nudów. Jestem na zadupiu, dobrze że już tak nie ciapie ale cholera wie co będzie w najbliższych dniach. Jako że dzisiaj pogoda znośna to poszłam szukać drogi do centrum miasteczka. No niby doczłapałam się ale nóżki zabolały, bo to jednak spory kawałek drogi a jeździć z dziadkiem na plecach to nie dla mnie. Kurcze, 2 miechy wytrzymam, jest spokojnie i leniwie ale to taka złota klatka. Śpię, czytam i się nudzę. Aby do wiosny :d

Można dostać lekkiego świrka od nieroboty:tak2: szukaj atrakcji w internecie,może jakieś robótki ręczne,nauka, No!,, Złota klatka z nutką nudy",,trzeba dziadziusia przeprowadzić w miasto,jak jest tak spokojnie tam, żartuję:szydera: 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Blondi napisał:

Można dostać lekkiego świrka od nieroboty:tak2: szukaj atrakcji w internecie,może jakieś robótki ręczne,nauka, No!,, Złota klatka z nutką nudy",,trzeba dziadziusia przeprowadzić w miasto,jak jest tak spokojnie tam, żartuję:szydera: 

On się nie wyprowadzi, jest ze swojej chałupy zadowolony pomimo iż wie, że dla jednej osoby to za dużo przestrzeni. Idę do łózia z książeczką, bo oglądanie tv z dziadkiem nie wchodzi w rachubę. Dobranoc.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mycha napisał:

On się nie wyprowadzi, jest ze swojej chałupy zadowolony pomimo iż wie, że dla jednej osoby to za dużo przestrzeni. Idę do łózia z książeczką, bo oglądanie tv z dziadkiem nie wchodzi w rachubę. Dobranoc.

na polsacie leci polowanie na czarownice -nomen omen-:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, maras1 napisał:

miałem kiedys żako,cholernie inteligentne,nie dziwie się że zdobywają teren:d,miło by było mieć też takie ptaki gdyby tylko nie zagrażały naszym

Miałam kiedyś nimfy, to te szare z pióropuszem na czubku, samiczka nauczyła się otwierać sobie klatkę i pies ją dopadł, zostały tylko same piórka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Janeczka1963 napisał:

Miałam kiedyś nimfy, to te szare z pióropuszem na czubku, samiczka nauczyła się otwierać sobie klatkę i pies ją dopadł, zostały tylko same piórka

mam troche zwierzaków ,zawsze na początek poznaje je z soba aby uniknąć takich sytuacji ,żako-balbina jezdziła na grzbiecie owczarka:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Mycha napisał:

Ja tu ocipieje z nudów. Jestem na zadupiu, dobrze że już tak nie ciapie ale cholera wie co będzie w najbliższych dniach. Jako że dzisiaj pogoda znośna to poszłam szukać drogi do centrum miasteczka. No niby doczłapałam się ale nóżki zabolały, bo to jednak spory kawałek drogi a jeździć z dziadkiem na plecach to nie dla mnie. Kurcze, 2 miechy wytrzymam, jest spokojnie i leniwie ale to taka złota klatka. Śpię, czytam i się nudzę. Aby do wiosny :d

Mam podobnie.

Do najbliższego sklepu spożywczego (w każdą stronę) 2,5 km.

Do przystanku, żeby do miasta pojechać ponad kilometr.

Nawet chodzić nie mam gdzie, bo drogi bez pobocza, a moja w dodatku kończy się niedaleko i zaczyna gospodarstwo kwiatowe, teraz w błocie :( 

Jutro robię sobie dłuższe wychodne i jadę do miasta. Kupić za dużo nie zamierzam, bo jak to potem targać od przystanku.

A tak w ogóle to adres mam miasta...dużego miasta...

 

Pod każdym innym względem miejsce super.

Edytowane przez Basiaim
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Basiaim napisał:

Mam podobnie.

Do najbliższego sklepu spożywczego (w każdą stronę) 2,5 km.

Do przystanku, żeby do miasta pojechać ponad kilometr.

Nawet chodzić nie mam gdzie, bo drogi bez pobocza, a moja w dodatku kończy się niedaleko i zaczyna gospodarstwo kwiatowe, teraz w błocie :( 

Jutro robię sobie dłuższe wychodne i jadę do miasta. Kupić za dużo nie zamierzam, bo jak to potem targać od przystanku.

A tak w ogóle to adres mam miasta...dużego miasta...

 

Pod każdym innym względem miejsce super.

U mnie totalne zadupie ale przystanek 2 min od domu....do miasteczka jedzie się 15 min. Pieniądze na bilety biorę z Hausgeld bo tak rodzina postanowiła. Bilet w dwie strony 7.80 więc w to mi graj....często babcia rzuci jakiś grosz żebym kawę w mieście wypiła i na ludzi popatrzyła.....:d

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, awe59 napisał:

U mnie totalne zadupie ale przystanek 2 min od domu....do miasteczka jedzie się 15 min. Pieniądze na bilety biorę z Hausgeld bo tak rodzina postanowiła. Bilet w dwie strony 7.80 więc w to mi graj....często babcia rzuci jakiś grosz żebym kawę w mieście wypiła i na ludzi popatrzyła.....:d

do najbliższego miasteczka mam 5 km,tam tez nic nie ma,i w ogóle w promieniu kilkunastu km ,nie ma NIC,więc nawet mając auto nie mam gdzie jezdzic ,nie ma tu nic do zobaczenia:(

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Mycha napisał:

On się nie wyprowadzi, jest ze swojej chałupy zadowolony pomimo iż wie, że dla jednej osoby to za dużo przestrzeni. Idę do łózia z książeczką, bo oglądanie tv z dziadkiem nie wchodzi w rachubę. Dobranoc.

Jak masz laptopa to mozesz ogladac programy przez internet. Zdf Das Erste itd. Czasem ogladam filmy niemieckie i do tego wygofa mozesz przerwac i dokonczyc kidy masz czas.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, maras1 napisał:

do najbliższego miasteczka mam 5 km,tam tez nic nie ma,i w ogóle w promieniu kilkunastu km ,nie ma NIC,więc nawet mając auto nie mam gdzie jezdzic ,nie ma tu nic do zobaczenia:(

Tu wokoło same wioseczki, pola i lasy....tak sobie myślę, ze byłby tu raj dla moich psów....Ale by się wybiegały !

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.loesdau.de/mcnett-reissverschluss-pflege-zip-care-71084.html?adword=google_pla%2Fproducts%2F71084%2F71084&gclid=EAIaIQobChMIgKL4sti04AIVwdmyCh1hqQtaEAQYByABEgJ-ePD_BwE&fbclid=IwAR3fXwzfLeEGBqWSPxUlfFRC2nch5vGGRcdftOO5hNON7sdlD2y95nKM3RU

 

Ktos  wie gdzie to kupie poza internetem?Jest to płyn do naprawiania  i pielęgnacjizamków błyskawicznych,także plastikowych.

Edytowane przez foczka63
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, awe59 napisał:

Tu wokoło same wioseczki, pola i lasy....tak sobie myślę, ze byłby tu raj dla moich psów....Ale by się wybiegały !

No widzisz ?! ...A Ty narzekasz na nudę . Pobiegaj wśród pól i lasów . Przyrodą ponacieszaj a nie tylko doopę w troki i do miasta :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...