Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry śpiochy:)

@Mirelka1965\ dniana dzien piękniejsza,naprawdę idzie wiosna:):):)Hi hi hi

I u mnie dzien wolny,wybierać się nigdzie nie wybierać ,planu dnia też nie mam,se zrobię święto lenia:)

Pracusiom spokojności,leniusiom błogości:)

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Ja prawie codziennie melduję się w pierwszej trójce :szydera:, no ale praca w gospodarstwie rolnym zobowiązuje. Wprawdzie od ponad trzydziestu lat nikt tu nic nie hoduje ani nie uprawia, ale codziennie słyszę o ziemi co chleb rodzi no i wstawać muszę jak drzewiej bywało. Za to po 18,30 luuuuuuuuzik.

@Mirelka1965 , Twoje oblicze przynajmniej szczupłe, a ja mam jakiś balon na szyi z pięcioma podbródkami.

Miłego dnia życzę.

  • Lubię to 8
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalony Milusińscy :cześć2:, choć jak to mówią, nie chwal dnia przed zachodem słońca, choć po prawdzie noc głęboka jeszcze. No to wstawać Rebiata i zaczynamy zawijać w te  sreberka te nasze Złotka "kochane" różnie zwane. :haha:. A tak na marginesie wczora z wieczora Muminek w końcu odpalił tę bombę biologiczną z opóźnionym zapłonem :haha:... To teraz zaś się zaprze, na z góry upatrzonej pozycji. :d

Miluśkiego dnia Mordecki. :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :d Też mi się nie chce dnia rozpocząć, chociaż już dawno jestem na nogach ... Wiosna wydaje się powoli pokazywać, kalendarz jej się zepsuł czy coś xd przebiśniegi to przebiśniegi (tym się zawsze śpieszy), ale krokusy już kwitną , a i tulipany wcale nie nieśmiało pokazują się na powierzchni... Nie wiem czy się martwić czy cieszyć bo logistycznie nie jestem przygotowana do wiosny :szydera: Dobrze, że zostały tu z poprzedniego razu jakies moje adidasy (odłożone do wyrzucenia) bo nie miałabym w czym chodzić .., mam ze sobą obuwie tylko ocieplane i takież kurtałki xd 

Udanego dnia i buziaki :cmok:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłego dzionka Ludziki!

Wczoraj po południu poszłam na poszukiwanie ogórecznika i kwiatka dla @Mycha.

Ogórecznika w tutejszych bioladenach nie znalazłam a w pierwszym parku po drodze

takiego oto kwiatka zobaczyłam:

lcvAJQgxdxECWBoUY-6eCBtWheo9LIdajAIztkQv

Dzisiaj poszukiwania ogórecznika ciąg dalszy.

  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, NNNdanuta napisał:

Witam :d Też mi się nie chce dnia rozpocząć, chociaż już dawno jestem na nogach ... Wiosna wydaje się powoli pokazywać, kalendarz jej się zepsuł czy coś xd przebiśniegi to przebiśniegi (tym się zawsze śpieszy), ale krokusy już kwitną , a i tulipany wcale nie nieśmiało pokazują się na powierzchni... Nie wiem czy się martwić czy cieszyć bo logistycznie nie jestem przygotowana do wiosny :szydera: Dobrze, że zostały tu z poprzedniego razu jakies moje adidasy (odłożone do wyrzucenia) bo nie miałabym w czym chodzić .., mam ze sobą obuwie tylko ocieplane i takież kurtałki xd 

Udanego dnia i buziaki :cmok:

Danusiu nie stwarzaj problemów tam gdzie ich nie ma. Zrobi się ciepło to kupisz sobie nowe obuwie.

Kto bogatemu zabroni? :haha:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MeryKy napisał:

Miłego dzionka Ludziki!

Wczoraj po południu poszłam na poszukiwanie ogórecznika i kwiatka dla @Mycha.

Ogórecznika w tutejszych bioladenach nie znalazłam a w pierwszym parku po drodze

takiego oto kwiatka zobaczyłam:

lcvAJQgxdxECWBoUY-6eCBtWheo9LIdajAIztkQv

Dzisiaj poszukiwania ogórecznika ciąg dalszy.

niczym wiosenny szafirek ha ha ha 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra....ogarnawszy nocny znoj i trud mojej dzidzi oraz zawartosc windela jaka mi zostawila , melduje sie mowiac grzecznie dzien dobry

mamy na plusie cale trzystopnie rozowe niebo mogloby sugerowac ladna pogode...sie obaczy...wyganiam toranage na miasto ma se buty ogarnac i nowy akumulator do domowgo agregatorka nawypadekgdyby....zajmie to mu jakies iles godzin nie bede sie meczyc w kuchni zapodam cos tak na szybko i ok....jutro ja zas spadam na kilka godzin ale co i jak..nie mam pomysla...

tak czy siak.milego dnia dla nas zycze..spokojnosci 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

O poranku powinno się rzec...dzień dobry :haha: Witam więc na wyrost...chyba :haha:Pobudeczki miałam dwie i to obie skoro świt, bo Doktórce pomylił się dzień z nocą >:( Dzisiaj mam dzień wolny i zamiast pójść w miasto będę odsypiać >:( Na razie tulę do łona hoboczek ze stawiaczem na nogi :haha: A teraz na rozgrzewkę przedstawiam widok mojego cudnego oblicza z powitaniem 1161338468_dziedobryoczko.jpg.4cffc1a44e173a4cacbb2e6d61def000.jpg Żeby nie psuć wam humoru życzę milszego niż mój poranka i wspaniałej reszty dnia :oklaski:

mirelko podaj mi nazwe twojego kremu....efekty sa piorunujace o naszego ostatniego spotkania :szydera:

nie boj zaby....odespisz i jeszcze polazic pojdziesz bez tego dla ciebie dzien stracony jest

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Chyba łapie mnie gorączka przedwyjazdowa . Doktor spał jak grzeczne niemowlę . Sama z siebie wybudziłam się o 2.30 i ponad godzinę wałkowałam się po łóżku , nie mogłam na nowo  zasnąć .Jakoś mi się w końcu udało , ale po przebudzeniu ( qrewski budzik ! ) rano czuję się jakby walec po mnie pojechał ....to przez to wałkowanie chyba . Szatan musi mnie na nogi postawić ...trza pić póki w pysk parzy .

Miłego , spokojnego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek Ludki :cmok:

Spokojnego dnia życzę .

Sobie życzę dużo siły , ale nie na tyle dużo , cobym nie zamordowała Anielicy . Dzisiaj zrobiła mi pobudkę o 12.40 i uskuteczniała ją całą noc co pół godziny . Od kilku dni bierze nowe tabletki na uspokojenie lęków i widocznie zadziałały na tyle skutecznie , że nie boi się łazić po nocy i budzić mnie z powodu nudów :mur:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, MeryKy napisał:

Danusiu nie stwarzaj problemów tam gdzie ich nie ma. Zrobi się ciepło to kupisz sobie nowe obuwie.

Kto bogatemu zabroni? :haha:

Nie mam gdzie się ruszyć, a tu nie robią butków dla dzieci :haha:Upatrzyłam sobie na Głównej ulicy  (jedyny obuwniczy), ale tam rozmiarówka od 37, a ja potrzebuję 35 :smutek:Od kilku lat żyję na walizkach i nawet nie wiem gdzie co mam bo kazałabym sobie przysłać ... O.o Za to kurteczkę  już sobie kupiłam ZARA BOYS collection :szydera:

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wtorkowo:)

Juz od ok 6.00 nie spie. Snilo mi sie ,ze ktos do drzwi dzwonkiem dzwonil,jak sie zerwalam  taka ,,zaslimaczona" ,nie wiedzialam ,gdzie jestem. Posiedzialam troche na lozku i po chwili doszlo do mnie ,ze to tylko sen byl,ale juz nie spalam.

Wczoraj solidny trening na biezni zaliczylam. Dzisiaj mam zakwasy,ale jak chce sie byc chudym,to trzeba cierpiec :)

 

Spokojnego dnia zycze :-)

  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Andreaa napisał:

Witam wtorkowo:)

Juz od ok 6.00 nie spie. Snilo mi sie ,ze ktos do drzwi dzwonkiem dzwonil,jak sie zerwalam  taka ,,zaslimaczona" ,nie wiedzialam ,gdzie jestem. Posiedzialam troche na lozku i po chwili doszlo do mnie ,ze to tylko sen byl,ale juz nie spalam.

Wczoraj solidny trening na biezni zaliczylam. Dzisiaj mam zakwasy,ale jak chce sie byc chudym,to trzeba cierpiec :)

 

Spokojnego dnia zycze :-)

umiesnionym..brzmi lepiej...ty tak regularnie sie katujesz?

mialam kilka podejsc do biegania ale...to chyba ne moja bajka..lapanie powietrza jak ryba meczy strasznie chociaz mowi sie ze caly problem w glowie siedzi 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...