Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, Grzegorz B napisał:

Puściłem Elce typowo polskie kolędowanie. Przy kolacji. Bo temat oczywiście świąteczny. Elka kocha muzykę, zwłaszcza niemiecką operę narodową. Więc uznałem że przetrwa.

Uwielbiam te jej ataki śmiechu.

 

@Grzegorz B litosci ,dlaczego akurat te dwa szt:kopara:uczne prostytuty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Grzegorz B napisał:

Dzidzia po botoxie A ja po dużych lodach wniliowych. No i masz, znowu zostałem obdarowany. Nienawidzę pełnej torby w podróży, lubię swobodnie podróżować... już ostatnio miałem problem z obrazem od Elki. To teraz mam dwa

received_783423955327875.jpeg

received_1438441212954514.jpeg

@Grzegorz B ja chyba potrzebuje psychiatry :))

Tak sie zasugerowalam botoxem, ze sadzilam, ze to jest tomografia twojego pdp :szydera:

I dawaj szukac ,gdzie tu sa polkule i zwoje.

Oj niedibrze,niedobrze,

Szopen nie zyje, Mickiewicz nie zyje 

i ja sie tez nie najlepiej czuje:mur:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qżwa.....to jest porąbany kraj....W tym zasranym archiwum dwa świadectwa pracy, które miałam w ręku i które sama musialam wyjąć z teczek bo w normalny trybie jest....Uwaga....rok oczekiwania !!!, teraz bede czekała chyba do końca roku jak nie więcej bo musi dalej iść drogą urzędową czyli....uwaga....musiałam wpłacić 4 PLN, archiwum musi zaksięgować tę wpłatę, wysłać do mnie pismo i dokumenty....qźwa jakby nie mogli zrobić ksero na miejscu i pierdyknąć pieczęć....:szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, sayonara 52 napisał:

@Grzegorz B ja chyba potrzebuje psychiatry :))

Tak sie zasugerowalam botoxem, ze sadzilam, ze to jest tomografia twojego pdp :szydera:

I dawaj szukac ,gdzie tu sa polkule i zwoje.

Oj niedibrze,niedobrze,

Szopen nie zyje, Mickiewicz nie zyje 

i ja sie tez nie najlepiej czuje:mur:

Dobre...dobre..... ten botox to na zwoje mózgowe bo za bardzo poskręcane :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, sayonara 52 napisał:

@Grzegorz B ja chyba potrzebuje psychiatry :))

Tak sie zasugerowalam botoxem, ze sadzilam, ze to jest tomografia twojego pdp :szydera:

I dawaj szukac ,gdzie tu sa polkule i zwoje.

Oj niedibrze,niedobrze,

Szopen nie zyje, Mickiewicz nie zyje 

i ja sie tez nie najlepiej czuje:mur:

Hahaha

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, sayonara 52 napisał:

@Grzegorz Bnie mow ,ze wierzysz w pancerne brzozy?;))

Zasadniczo jestem niewierzący. Ale fruwać się boję i już. Tak jak boję się węży. Nie dyskutuje z tym tak mam. Po za tym niczego się nie boję Antka i jego pancerne brzozy już dawno wsadziłem do przegródki pt: "paranoja"

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Grzegorz B napisał:

Ten pierwszy, który wygląda jak galaktyka, bardzo spodobał się mojej żonie. Te dwa może Też? Zobaczymy. Zapewne póki tu będę pracował,  będę dostawał obrazy

Jak pierdyknie w końcu Twój akt ...to nam  chyba pochwalisz się też ? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Grzegorz B napisał:

Dzidzia po botoxie A ja po dużych lodach wniliowych. No i masz, znowu zostałem obdarowany. Nienawidzę pełnej torby w podróży, lubię swobodnie podróżować... już ostatnio miałem problem z obrazem od Elki. To teraz mam dwa

received_783423955327875.jpeg

received_1438441212954514.jpeg

zielony jest cudny....chetnie bym przytulila do sypialni...jezeli bym ja miala ale jest czadowy

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Skąd wiesz , czy kiedyś te obrazy nie będą miały większej   wartości niż jakaś koperta w Twojej tylnej kieszeni  ? :d

dlatego jak corka mojgo pdp kochanego adolfa dala pek obrazow po mamie bralam bralam i bralam...az mnie autko stekalo a syn z nerwow musial zapalic jak widzial jak moje  malenstow siada  z nadmiaru tych...obrazow...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, hawana napisał:

Oooo, na pewno jeszcze ktos sie znajdzie:cmok:

albo ktos zostaje albo ktos dojedzie...wiesz..motywuja opiekunow na rozne sposoby...mnie tez chcieli zmotywowac na swieta i to z mojej obecnej firmy gdzie doskonale wiedza ze po 3 miesiach jade na chate...rozmowa zaczynala sie od calkiem fajne stawki ale....nie zmotywowali i moze znajda kogos na tzw cito za premie 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzorem naszek ksywomanii z dawnych czasu pobytu we wsi w staufenbergu wespol z mirelka i patrzac dzisiaj na poczyniana pani logopedki i tance nad paszczoszczeka babki wymyslilam dla niej nazwe..

otoz jest to pracownk biura rzeczy znalezionych u babki w buzi...ale nie to tematem jest

zaparzam codziennie rumianek do przemycia oczu i nawilzenia ust it...ale zasada jedna....zamocze jeden raz czy to wacik, czy patyczek albo gazik a po uzyciu wyrzucam...dla mnie logiczne..ale okazuje sie ze niemiecka "dokladnosc" takiego scenariusza nie przewiduje....i tak patrze a pani pbz (nazwa powyzej)...wygarnela patyczkiem co znalazla z jamie obtarla o reczniczek..pomijam milczeniem setki gazikow w szufladzie, i tenze  juz uzyty patyczek ponownie zanurzyla w kubeczku z rumiankiem...az mnie zatkalo....zrobila to kilka razy...a kiedy jej sie babka zachlysnela bo niestety nie potrafi przelykac...to to co sie dzidzi ulalo..starla rekawiczkao ubranie ktorej ja ironinczne poprosilam (mam zarzadzenie niemieckiego gesundheitamtu na pismie do wgladu) a nastepnie te rekaczke wytarla o reczniczek pomazany juz poprzednia zawartoscia....

koniec koncow...zabiera sie ta dama do wyjscia  a ja pytam czy wie co to podstawowa higiena  ona ze owszem bo w zawodzie pracuej ponad 30 lat na to ze w takim ukladzie niech mi wytlumaczy jakie przepisy reguluja to co ona zrobila...nie zajarzyla komletnie ze maczanie tego patyczka w herbatce to jak podanie herbaty do kotrej juz kots naplul nie wposmne ze tejze herbaty ja uzywam nie tylko przy nawilzaniu ust ale rowniez no nawilzania czu....

wiecie..ona naprawde nie zajarzyla ze robi cos nie tak...qwa

jak to sie ma do marchenow jakimi nas sie karmi o tym perfekcjonizmie?/ pewnie to nic nowego..ale mina tej kobiety jej bylejakosc...i syf DOKLADNIE SYF jaki mimo toalety , zostawila w buzi babce...powalaja....

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...