Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

48 minut temu, lucyna.beata napisał:

dziewczyno nie DO foczek ale FOCZKI...taka pozycja ...wiesz raczki pod siebie kladziesz sie brzuszku jak do pompek...i podnosisz sie ogladajac sufit...a bioderka na podlodze zostaja:haha:

obrzydzenie mam genetyczne do gimnastyki porannej:)senkju:)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, foczka63 napisał:

obrzydzenie mam genetyczne do gimnastyki porannej:)senkju:)

Ja też ...ale nie tylko do porannej ... Rewer ćwiczebny w pokoju mem ...i se tak patrzę na niego i patrzę i postanawiam " jutro na pauzie dosiądę cię draniu jeden " ...i aby do następnego ...postanowienia ...Żeby nie było : uwielbiam oglądać w tv sporty prawie wszystkie ....boksu i jego podobnych nie cierpię :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, lucyna.beata napisał:

dziewczyno nie DO foczek ale FOCZKI...taka pozycja ...wiesz raczki pod siebie kladziesz sie brzuszku jak do pompek...i podnosisz sie ogladajac sufit...a bioderka na podlodze zostaja:haha:

Bioderka na podłodze, a ja patrzę w sufit. Czy tak to idzie  ? funny-cat-gif-19.gif

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:haha:

1 minutę temu, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińscy :d

Z powodu wczorajszych emocji sportowych ...ach co to był za mecz !!! .. nie mogłam usnąć i dzisiaj z lekka mnie się przyspało ,ale co tam,kto bogatemu na urlopie zabroni!? 

Miluśkiego dnia Milusińscy :całus:

Witaj , lepiej przyznaj się ile na tym meczu zarobiłaś skoro spać nie mogłaś :haha:?

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, 1bozka napisał:

Witaski dla wszystkich i pozdrowienia w ten słoneczny dzień :d 

Witaski, dobrze, że jesteś. Nie wiem o co biega: jak się pojawiam , to wszyscy znikają. Oprócz Ciebie:cmok:

Pobawisz się chwilkę  ze mną ?  funny-cat-fight-gif-1.gif

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Heidi napisał:

:haha:

Witaj , lepiej przyznaj się ile na tym meczu zarobiłaś skoro spać nie mogłaś :haha:?

Ja!? ...Ja to się do punktów bukmacherskich czy inszej kolektury to nawet nie zbliżam.Po " paśmie sukcesów" ...ostatni to były dwie trafione liczby ...w osobnych kratkach :szydera:

Ja jak sama nie zarobię ,to nikt mi nie da , nawet totalizator :haha:...ale czekaj,czekaj ... mogłam wczoraj zarobić ...w dziób ...od mojej psiny...tak się wydarłam na ostatni gwizdek w meczu,że śpiąca obok ,w najlepsze ,pieszych moja ...jak nie chybła ,jak nie zaczęła szczekać... normalnie widziałam mord w jej oczach ...tak w ogóle to ją rozumiem, gdyby mnie tak ktoś z błogiego snu ...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...