Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, LACH napisał:

@Heidi zrób:

zrzut ekranu z fotką i powinien się ten zrzut już zmieścić

jeśli przekracza rozmiar 1 MB, to edytuj i przytnij.

I czniago Panno Jago!!!:hura:

 

ok, na kompie  nie mam problemów. Klopot w tym, że robię dużo zdjęć telefonem Samsungiem i chcę je wkleić do forum i... się stawia chilerstwo:mur:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

ok, na kompie  nie mam problemów. Klopot w tym, że robię dużo zdjęć telefonem Samsungiem i chcę je wkleić do forum i... się stawia chilerstwo:mur:

Zrzut ekranu ze zdjątkiem w samsungu, prześlij na lapka i powinno się wstawić do posta.

Popróbuj! Za trzecim razem się uda:szydera:

I kombinuj na wszystkie fronty!!! Potrzeba matką wynalazku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, LACH napisał:

Zrzut ekranu ze zdjątkiem w samsungu, prześlij na lapka i powinno się wstawić do posta.

Popróbuj! Za trzecim razem się uda:szydera:

I kombinuj na wszystkie fronty!!! Potrzeba matką wynalazku.

To juz umiem robić od urodzenia . Lapka omijamy !!! 

Chcę obsługiwać korespondencję z forum i wstawiać zdjęcia zrobione telefonem w telefonie !!!  

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

To juz umiem robić od urodzenia . Lapka omijamy !!! 

Chcę obsługiwać korespondencję z forum i wstawiać zdjęcia zrobione telefonem w telefonie !!!  

8.01.2018r. @Mirelka1965 poradziłem tak:

 

1.otwierasz galerię ze zdjęciami, 2. robisz zrzut ekranu (screna), 3. wstawiasz na forum nie zdjęcie z galerii tylko tego screena.

 

Z pomocą swojej pociechy wstawia do dziś galante fotki na forum.:tak2:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Heidi napisał:

A tak swoja drogą : ktokto wie jak  ograniczyc wielkość zdjęcia ze smartfona na 1MB. Wszystkie wychodzą ni 1040:(.Komplikuje mi to życie na forum i pewnie nie mi jednej

Masz taką opcję jak obróbka zdjęcia. Zmniejsz i nie będzie problemu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ludki :cmok:

Byłam dzisiaj na pchlim targu . Doznałam szoku cenowego , starocia są trzykrotnie droższe jak w DE . Jakimś dziwnym trafem udało mi się zakupić parę klamek mosiężnych z szyldem za 20 zł , naprawdę śliczne :oklaski: ale zaraz potem rzuciła mi się w oczy bransoletka srebrna . Kobieta zapewniała , że jest to czyste srebro o próbie 925 . Zapłaciłam za świecidełko całe 60 zł a po powrocie do domu znalazłam ją w necie za jedyne 15 zł :haha: z pięknym opisem , że jest to wyrób platerowany O.o Dzisiejszy dzień mogę zatytułować BLONDYNKA NA ZAKUPACH :szydera:

O to cudo , które zakupiłam .......

image.png.09d9bd928e7beb3dd4a45f914d887cf3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, LACH napisał:

8.01.2018r. @Mirelka1965 poradziłem tak:

 

1.otwierasz galerię ze zdjęciami, 2. robisz zrzut ekranu (screna), 3. wstawiasz na forum nie zdjęcie z galerii tylko tego screena.

 

Z pomocą swojej pociechy wstawia do dziś galante fotki na forum.:tak2:

Wydoroślałam...lepiej telefon poznałam...Teraz robię przez obróbkę zdjęć-zmniejszanie....łatwiej i szybciej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...