Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, hawana napisał:

Do 11.00 to ja spaceruje. Dla zdrowia moich nog. Potem obiadek i Apfelkuch sie piecze...

No to i ja dla zdrowotności nóg moich idę ....w pistuuuu... Trzeba odwiedzić Galerię Kaufhof w mieście Bruhl   i wykorzystać geschenkową kartę ...Jeszcze się przedawni ...albo coo ...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, LACH napisał:

Miłe dzień dobry :)

 

Milutkie dzień dobry Tobie :) 

No cóż,Najwyższy tak stworzył człowieka,że jest i duchem i materią.Dopóki są zachowane proporcje i nie zaniedbujemy swojego rozwoju duchowego tak długo nie widzę nic złego w tym aby korzystać z życia materialnego :) Uważam,że gdyby Stwórca pragnął naszej koncentracji tylko i wyłącznie na duchowej sferze życia  nie dałby nam materialnego ciała.Ale tak jak wspomniałam ważne jest zachowanie proporcji tak aby materializm nie przysłonił nam tego co najważniejsze i wieczne.

A co do pyskówek to myślę,że dla oczyszczenia atmosfery są czasami niezbędne.Zupełnie tak jak przewietrzenie zabączonego pomieszczenia.Nikt nie lubi przebywać w zaduchu :) Jeśli chodzi o mnie pomimo tego,że jestem zmarzlakiem to zdecydowanie wolę otwarte okna zimą niż zatęchłą atmosferę :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

No to i ja dla zdrowotności nóg moich idę ....w pistuuuu... Trzeba odwiedzić Galerię Kaufhof w mieście Bruhl   i wykorzystać geschenkową kartę ...Jeszcze się przedawni ...albo coo ...:szydera:

Milych zakupow:) Potem wpadnij do mnie na kawe, Stokrotka nawet dzisiaj ok:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, hawana napisał:

U mnie fertig:d Stygnie.

super. zamieściłaś sie w czasie na kawę. Ja Tobie pokażę moje śniadanie, a w zamian zdjęcia kucha poproszę. Hm... śniadanie za duże ( tzn. zdjecie  ). Musisz to sobie wyobrazić:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Heidi napisał:

A tak swoja drogą : ktokto wie jak  ograniczyc wielkość zdjęcia ze smartfona na 1MB. Wszystkie wychodzą ni 1040:(.Komplikuje mi to życie na forum i pewnie nie mi jednej

Ja sobie ściągnęłam Light image resizer ale to na lapka.Odchudza fotki o połowę :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Heidi napisał:

super. zamieściłaś sie w czasie na kawę. Ja Tobie pokażę moje śniadanie, a w zamian zdjęcia kucha poproszę. Hm... śniadanie za duże ( tzn. zdjecie  ). Musisz to sobie wyobrazić:haha:

Zdjatko jest w poradnikach, przepis tez. Degustacja odbyla sie przed chwila w Norymberdze:haha:

Dla gosci jeszcze jest, niech sie spiesza, bo...moja Stokrotka ma apetyt.

Okazja tez jest wyjatkowa, bo ja piec nie lubie. Robie to, zeby ...nie bylo gorszej roboty.

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, hawana napisał:

Zdjatko jest w poradnikach, przepis tez

Szukam jak opętana i znaleźć nie mogę .  Ja w ogóle jakaś durna chyba dzisiaj jestem.

Babka schowała mi klucze, szukam już długo jak idiotka.  Babka chce iść na spacer. Mówię, że nie możemy bo nie mam kluczy, a ona mi przynosi :szok: i nie wiem skąd :mur:. Kto w tym domu jest chory i kto kogo pilnuje :haha:?

Daj mi info  na priv o tych zdjęciach w telefonie , proszę 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Heidi napisał:

A tak swoja drogą : ktokto wie jak  ograniczyc wielkość zdjęcia ze smartfona na 1MB. Wszystkie wychodzą ni 1040:(.Komplikuje mi to życie na forum i pewnie nie mi jednej

Uzyj programu do zmniejszania zdjec. Znajdziesz w necie, np. zmniejszacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...