Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

50 minut temu, 1bozka napisał:
  1. Serdeczne Dzien Dobry Wszystkim:cześć: Dzis ostatni dzien mojej pracy i jutro moj  przystojniak  Ryanair  zabiera mnie  do domu .A  ja  hmm..takim  krokiem  pozwalam mu na to..haha.POZDROWIONKA  

No nie wiem, nie wiem czy Cie zabierze Ryanair 

Od dzisiaj strajkuje, własnie oglądałem reportaż z Frankfurtu/nM:)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Heidi napisał:

Witam:dyskusja:

Infirmacja dnia: Od Nowego Roku Ryanair wycofuje sie z polskiego rynku. Przejmuje obsługę pasażerów  polska linia:oklaski:

Dzień dobry.A córką do Hiszpanii jutro na stypendium leci Ryanerem.Kurczę no nerwa mam.

Miłego dnia życzę wam kochani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Heidi napisał:

Witam:dyskusja:

Infirmacja dnia: Od Nowego Roku Ryanair wycofuje sie z polskiego rynku. Przejmuje obsługę pasażerów  polska linia:oklaski:

To nie takie dobre.Zaproponowali dużo gorsze warunki dla pracowników tej nowej spółki Ryanair Sun.Więc to wszystko nie pewne :( Może zniknąć z naszego rynku tani przewoźnik :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Joy napisał:

To nie takie dobre.Zaproponowali dużo gorsze warunki dla pracowników tej nowej spółki Ryanair Sun.Więc to wszystko nie pewne :( Może zniknąć z naszego rynku tani przewoźnik :( 

już Węgrzy mają też chrapkę , bloki startowe w pogotowiu. Nie ma obaw. Takiej milionowej rzeszy klientów/pasażerów nie zostawia się na lodzie.  Ktoś na tym zarobi. Pytanie: dlaczego nie my

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minut temu, LACH napisał:

Miłe dzień dobry :)

 

Takie wyznanie może zrobić tylko ktoś wielki. Szkoda, że paru osób nie mogę wysłać na tę górę z nakazu królewskiej mości. Takie doświadczenia jak jego może pozwoliłyby na rachunek sumienia i możliwość poprawy po powrocie. 

Piękna jego wypowiedź i jakże prawdziwa powala na kolana . 

Żal , że Mackiewicza góry pochłonęły:smutek:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Heidi napisał:

już Węgrzy mają też chrapkę , bloki startowe w pogotowiu. Nie ma obaw. Takiej milionowej rzeszy klientów/pasażerów nie zostawia się na lodzie.  Ktoś na tym zarobi. Pytanie: dlaczego nie my

Bo my już próbowaliśmy. Bez dużej kasy nie ma szans. Air Polonia zaliczyła padaczkę bo nie było ich stać na leasingi samolotów a swoich nie mieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Państwa , proszę zobaczyć jak opiekunka @Mirelka1965 szczęśliwa wraca do domu. W dzióbku gałązkę oliwną  wnet przekaże PP :oklaski:

Znane jest powiedzenie: „Obfitość oliwy z oliwek przynosi domowi dobrobyt” …

I tego życzę każdemu, kto wraca z banicji animated-dove-gif-4-2.gif

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, 1bozka napisał:

 

;) chałupka ogarnięta tu i tam sprzątnięte .Hmmm... koofry  trzeba spakować:donos:  kolanem czycos?  Acha chyba muszę się przypomnieć synkowi babci bo jeszcze gotów zapomnieć że tu jestem:szydera:

Zadzwoń do niego, bo utkwił gdzieś na drzewie, zanim się ocknie, to Ryanair strajk zakończy :szydera:. Duma chłopak: kto teraz go futrować będzie i czy aby Ciebie na stałe nie zatrzymać :mur: monkey-animated-gif-3.gif

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

Zadzwoń do niego, bo utkwił gdzieś na drzewie, zanim się ocknie, to Ryanair strajk zakończy :szydera:. Duma chłopak: kto teraz go futrować będzie i czy aby Ciebie na stałe nie zatrzymać :mur: monkey-animated-gif-3.gif

No nie wiem nie wiem kochana czy tu nie wrócę....oferta za moją osobę poszła znacznie w górę

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...