Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 Zawsze jak wychodzę na długą przerwę to wszystko na stole jest przygotowane tzn dzbanek z kawą, jakieś ciastko lub owoc....ostatnio babka protestowało, że kawę sobie zrobi sama....ok...! Wsadzilam do maszyny padsa, postawilam filizanke i miała tylko wcisnąć guzik.....synowa dzis mi mowi, ze wcisnęla ale filiżankę postawiła na stole.....:szydera: kałuża kawy na blacie.....:szydera:....A ona już zapomniała, ze miała się napić.....:szydera:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minut temu, ORIM napisał:

sławna ? nawet nie wiedziałem że istniejesz :haha: Teraz już wiem

@babayagabasia też Ciebie witam. Wie dziewczyna jak dać się poznać :cześć:. To jak wejście Michała Szpaka na scenę . Nikt nie znał, ale cała rzesza fanek ( może i fanów) już szleje za nim i jego kreacjami. Mam nadzieję, że i Ty nas nie zawiedziesz . Czekamy z niecierpliwością aż  babajaga da się we znaki:oklaski:. Tyle tu heks, a teraz jeszcze jedna babayaga

image.png.9d5d00aefd0ee556539c59ceb1ceb39c.png Daj jabłuszko, daj..... jędzo 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Heidi napisał:

@babayagabasia też Ciebie witam. Wie dziewczyna jak dać się poznać :cześć:. To jak wejście Michała Szpaka na scenę . Nikt nie znał, ale cała rzesza fanek ( może i fanów) już szleje za nim i jego kreacjami. Mam nadzieję, że i Ty nas nie zawiedziesz . Czekamy z niecierpliwością aż  babajaga da się we znaki:oklaski:. Tyle tu heks, a teraz jeszcze jedna babayaga

image.png.9d5d00aefd0ee556539c59ceb1ceb39c.png Daj jabłuszko, daj..... jędzo 

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam Wszystkich na popołudniową :kawa: .Trochę przy tej okazji się "poskarżę" na dziadka czyli mojego obecnego podopiecznego .Wczoraj przy kolacji spotkało nas wielkie "nieszczęście" bo świetlówka w kuchni zaczęła dziwnie się zachowywać raz gasła ,raz się zapalała :haha:ogólnie to dziadek stwierdził,że trzeba ją wymienić .Powiedział ,że zaraz zejdzie do piwnicy :szok: ,żeby poszukać czy nie ma zapasowej .Spotkał się oczywiście ze stanowczym Nie z mojej strony bo on po 3 schodka ma problem wejść\zejść a co dopiero po wąskich kilkunastu schodach do piwnicy .Dla załagodzenia sytuacji powiedziałam mu ,że dzisiaj pójdę do tej piwnicy i po patrze czy jest tam może taka zapasowa świetlówka .Miałam nadzieję,że przez noc zapomni o tej nieszczęsnej świetlówce ale gdzie tam od momentu jak tylko oczy otworzył to cały czas nadawał jaki to wielki problem dla niego .Po śniadaniu już nie wytrzymałam i poszłam do piwnicy .Znalazłam 2 zapasowe ale za długie do tej lampy w kuchni .Dziadek nie dawał za wygraną stwierdził,że w tej sytuacji trzeba iść do sklepu kupić nową .Pewnie bym poszła do tego sklepu i kupiła nową ale nie wiedziałam jakiej ma być długości bo ,żeby to stwierdzić to trzeba zdjąć obudowę od tej lampy a ja na to się nie piszę .Suma ,sumarum ustaliliśmy ,że ja pójdę do sklepu i poproszę sprzedawcę,żeby przyszedł do domu ,rozmontował lampę w kuchni ,ustalił jakiej długości ma być świetlówka a potem ponownie wrócił i ją zamontował .Chcąc nie chcąc ubrałam się wyruszyłam na poszukiwania tego sklepu po drodze pytałam napotkane osoby a także pana na stacji benzynowej gdzie ja znajdę taki sklep i jeszcze sprzedawcę,który by do domu przyszedł w celu oględzin lampy kuchennej.Niestety wszyscy byli jednego zdania ,że kupić to ja mogę w jednym sklepie nazwy nie podaje bo to nie istotne ale bardzo wątpliwe jest ,żeby któryś sprzedawca do domu chciał przyjść .Cdn

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...