Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, ORIM napisał:

o to właśnie chciałem napisać :haha: wkleisz bakterię to juz umierajacy albo i nawet umarł i sciepe na wieniec beda robiły

Widze, ze tak przy okazji Ci sie dostalo, normalnie parszywe jedze i tyle.

Nie pozaluja czlowieka wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Heidi napisał:

Nie :love:, na myśli miąłam malucha siedzącego w wózku podczas robienia zakupów w markecie. To częsty widok

No to do kuźwy nędzy co Ty w końcu myjesz , że " wszystko "  ...po tym powrocie ze sklepu ? ...Czyjeś dziecko siedzące w wózku też ?:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ORIM napisał:

o to właśnie chciałem napisać :haha: wkleisz bakterię to juz umierajacy albo i nawet umarł i sciepe na wieniec beda robiły

Kto szybko daje ,ten dwa razy daje :szydera:...także jeszcze chwila i konsolacja będzie zamówiona ... u Baśki 48 ...no co najbardziej efektowne dania wstawia.:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ORIM napisał:

to az tak klapki w Polsce podrożały ? :szydera:

Tak, drogie jak s...n . Rozmawiałam  onegdaj ze sprzedawczynią w ekskluziw sklepie . Elegancki pan na galeriankę jednorazowo wydaje 30.000 pln . Zakupy robią często:mur: . Ja mogłam tylko pogadać sobie ze sklepową:mur:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

No to do kuźwy nędzy co Ty w końcu myjesz , że " wszystko "  ...po tym powrocie ze sklepu ? ...Czyjeś dziecko siedzące w wózku też ?:szydera:

Tak sikawką, którą wcześniej kupiłam i umyłam:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Tak, drogie jak s...n . Rozmawiałam  onegdaj ze sprzedawczynią w ekskluziw sklepie . Elegancki pan na galeriankę jednorazowo wydaje 30.000 pln . Zakupy robią często:mur: . Ja mogłam tylko pogadać sobie ze sklepową:mur:

i po co do opieki jezdzić ?:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

Tak, drogie jak s...n . Rozmawiałam  onegdaj ze sprzedawczynią w ekskluziw sklepie . Elegancki pan na galeriankę jednorazowo wydaje 30.000 pln . Zakupy robią często:mur: . Ja mogłam tylko pogadać sobie ze sklepową:mur:

Gimnazjum ukończyłaś ....na pewno nie ...Trza się było wrócić do gimnazjum to i za galeriankę mogłabyś se popitalać ...A tak doopa .....i to blada :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...