Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Joy napisał:

No to teraz musimy pilnować tylko,żeby nam cukiereczka nikt do "flirtu" nie zaciągnął.Bo go zjedzą,albo przeżują :( Tak czy siak zniknie:smutek:Ja mam teraz czas to podyżuruję a później Ty:haha:

Jak go zjedza, to skonczy w kupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Joy napisał:

Duży czy nie duży musimy zadbać o Twoje bezpieczeństwo :haha:Już niejeden tak mówił i ślad za nim zaginął:szydera: Niedługo zostaniemy bez cukierków:haha:

Same papierki nam zostaną ...Chociaż te nasze landrynki w męskim odzieniu to jakby ....cukierka przez papierek lizał ....ale dobre i to ...I tak lepsze niż tylko papierki ...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłego niedzielnego popołudnia Wam życzę.Ja właśnie ciasto dziadkowi podałam a sobie lody z bitą śmietaną ,polane adwokatem i do tego lampeczkę koniaku sobie zaserwowałam(za zgodą dziadka oczywiście) no tak spędzać niedzielne popołudnie to ja lubię .Chciałam jeszcze dodać,że bardzo lubię czytać to forum bo jesteście tak przyjażnie nastawieni do ludzi ,tak tu sympatycznie i miło och ale się rozpisałam przepraszam za ten wylew szczerości ale już taka jestem :)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...