Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Wy sobie muzyczki słuchacie a ja rocka. :haha:

Ale to ja dzisiaj otrzymałam propozycję pójścia razem do łóżka.

Kasieńka zaproponował mi drugą połowę łóżka małżeńskiego w jej sypialni. :szydera::szydera:

O ludki, moze nawet o figlach myslala?:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, foczka63 napisał:

Się sentymentalnie tu zrobiło,że łoooooo.

Spadam poczytać papierowe coś:)Dobrej nocy:)

Zgadzam się w całej rozciągłości ....prawie:szydera:....Prawie , bo ...niech i będzie sentymentalnie , bo to piękne ...melodie , piosenki chwytające za serce ...budzące wspomnienia , ale ....do kuźwy nędzy ...ja naprawdę jestem częstym gościem w " płytotece ' ..." muzyce " ...bo tam ich miejsce , ale jak towarzystwo się rozkokosi ..jak się za wstawianki weźmie ...to kurde balans ...końca nie widać ......Też wolałam iść w bety ...poszeleścić kartkami ...takiej sobie , nieurywającej doopy " Zapach szminki " - Zofii Kucównej ...bo jeszcze raz : piosenki prześliczne i nawet niechby tutaj były ...tylko to ich cytowanie ...i króciutkie " dziękuję ....już płaczę ...już mokra jestem ....masz w dziób ...zadzwonię do ciebie ... ".......noo...Panie Boże ...widzisz i nie grzmisz ...a spuść nogę i kopnij co niektórych w doopę ! ...>:(:szydera:>:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry...dobry...dobry będzie ten dzionek...:oklaski: Kawusia w trakcie rozlewania się po organizmie....nikotynka już krąży w żyłach...a teraz poczytam, coście naklepali...:haha:Jako, że jest to moja ostatnia niedziela na tym wygnaniu, mam powód do radości...:oklaski: I chcę się z wami podzielić tym szczęściem...:oklaski:Wstawać Serdeńka...wstawać....1204095866_dziedobryniedzielamysz.gif.17fba4e6f7a13083bb4f6fcbb44e12e0.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć2:

Ale się tu wczoraj działo, walcowanie, jakieś walizki , płacz.........chyba macie oczy w mokrym miejscu:haha:

Na tęsknoty się towarzystwu zebrało..........a walutę to kto będzie zarabiał:ostrzegam:, kto będzie budżet domowy, a przy okazji i państwowy uzupełniał........kasa potrzebna na gwałt:lanie:

No to se pogadałam, a teraz dzień dobry kochani, miłej niedzieli Wszystkim Nam życzę.

I nie martwcie się bo.........wszystko kiedyś przemija, nawet najdłuższa żmija:szydera:

To mówię Wam ja......która tydzień temu łzy tęsknoty w poduszkę wylewała:szydera:

 

  • Lubię to 8
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .Ciężkie wstawanie dzisiaj miałam 3 podejścia robiłam aż wreszcie się udało .Nikt mi propozycji wspólnego spania nie dał chociaż ja się boję sama spać :).W małżeńskim łożu dziadka miejsca dla mnie nie ma bo on z tych co wyznają zasadę "Nie ruszaj co nie Twoje" i to niech będzie moja sentencja na dziś i nie tylko :)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, INEZ napisał:

Dzień dobry .Ciężkie wstawanie dzisiaj miałam 3 podejścia robiłam aż wreszcie się udało .Nikt mi propozycji wspólnego spania nie dał chociaż ja się boję sama spać :).W małżeńskim łożu dziadka miejsca dla mnie nie ma bo on z tych co wyznają zasadę "Nie ruszaj co nie Twoje" i to niech będzie moja sentencja na dziś i nie tylko :)

więcej optymizmu :haha: może ruszy :haha:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...