Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O.... rety obczytuję strony  internetowe i co moje oczy widzą: inflacja !!! 

Podwyżka cen jaj o 24 %, masło o 10 %. 

Muszę najeść się na zapas :szydera:. Grzyby sobie na razie odpuszczę. 

Cosik mi się zdaje, że ja do samej śmierci będę do DE jeździć za geldami >:(. Co za życie !! Nawet swoimi drzwiami nie mogę trzasnąć jak mne zeźli. Och... Jak  żyć w PL , jak żyć w DE ?guggy.gif  

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

O.... rety obczytuję strony  internetowe i co moje oczy widzą: inflacja !!! 

Podwyżka cen jaj o 24 %, masło o 10 %. 

Muszę najeść się na zapas :szydera:. Grzyby sobie na razie odpuszczę. 

Cosik mi się zdaje, że ja do samej śmierci będę do DE jeździć za geldami >:(. Co za życie !! Nawet swoimi drzwiami nie mogę trzasnąć jak mne zeźli. Och... Jak  żyć w PL , jak żyć ?

I jeszcze Janek-Klod Juneker oznajmił:

MUSICIE WDROŻYĆ ACTA 2!!!

No i piździa!!! Koniec wolności w jnternacie!!! :szydera::szydera::szydera:

Edytowane przez LACH
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam dzisiaj z Kasieńką na wycieczce rowerowej. Po drodze była stadnina koni a że Kasieńka zna wszystkich i wszyscy znają Kasieńkę to wdała się w rozmowę. Zapytała o mamę jakąś babeczkę, okazało się że jest u dentysty. Pogadały, ale najlepsze było jak kobietka powiedziała że mama ma demencję i że wszystko zapomina a Kasieńka potwierdziła że to ciężka choroba. Po czym znów zapytała o mamę. :haha:

Ze stadniny wyjechał jakiś mężczyzna na pięknym koniu. Żałowałam że nie mam telefonu by zrobić zdjęcie bo pięknie razem wyglądali. Kasieńka zapytała kim jest ten młodzieniec na koniu. Okazało się że "młodzieniec" ma 75 lat. Tym razem to ja zrobiłam wielkie oczy. :szydera:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

 

Jak cudnie poczytać od mądrych ludzi o ulubionej czynności zbieraniowo-przygotowawczej...:oklaski: Grzybiarze tego forum....łączcie się...na grzybobraniach...:oklaski:

Ja sie lączę w bólu bo posucha jest. A jedna taka Afryka mnie dzisiaj zdenerwowala. Podeslala mi fotografie z dzisiejszego grzybobrania.

W szoku jestem do teraz :haha:

Milego wieczoru ludziki

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MeryKy napisał:

Ja sie lączę w bólu bo posucha jest. A jedna taka Afryka mnie dzisiaj zdenerwowala. Podeslala mi fotografie z dzisiejszego grzybobrania.

W szoku jestem do teraz :haha:

Milego wieczoru ludziki

No mnie też wnerwiła .I jeszcze ,że niby zdziwiona ,że są bo sucho.Ale grzyby piękne ,duźo.A ty widzę ,że też w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MeryKy napisał:

Ja sie lączę w bólu bo posucha jest. A jedna taka Afryka mnie dzisiaj zdenerwowala. Podeslala mi fotografie z dzisiejszego grzybobrania.

W szoku jestem do teraz :haha:

Milego wieczoru ludziki

Wkurzają nas te same osoby. I to z tego samiuśkiego powodu. Nic tylko pacnąć gadzinę w ucho:haha:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...