Skocz do zawartości

Piotr Sobol-Kołodziejczyk

Społeczność
 • Liczba dodanej zawartości

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

Informacje o profilu

 • Miejscowość
  Oldenburg / Niedersachsen / Deutschland
 • Rodzaj konta
  Opiekun
 • Praca
  Szukam przez agencje i prywatnie (proszę o oferty)

Ostatnie wizyty

213 wyświetleń profilu

Aktualizacja statusu

Zobacz wszystkie aktualizacje Piotr Sobol-Kołodziejczyk

 1.  

  Szanowni Państwo,

  od zaraz jestem podjąć się opieki nad osobą starszą w Niemczech na okres od kilku tygodni do kilku miesięcy. Preferuję samotnie mieszkających seniorów lub seniorów mieszkających razem z małżonką (i/lub z dziećmi), która potrzebuje pomocy w opiece nad mężem. Bardzo lubię psy (szczególnie boksery) i nie mam żadnych problemów z innymi zwierzętami domowymi (np. z kotami). Uprawiam gimnastykę poranną, pływam, dużo spaceruję i dobrze gram zarówno w karty (m.in. w pokera, brydża, tysiąca), jak i w szachy i warcaby.

  Pragnę podkreślić że posiadam ponad dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku opiekuna osób starszych w Niemczech. Pracowałem z osobami po udarach mózgu, chorymi na chorobę Parkinsona, chorobę Alzcheimera, demencję z dezorintacją czasowo-przestrzenną, z chorobami nowotworowymi oraz z zaburzeniami psychicznymi. Moim dodatkowym atutem jest to, że posługuję się j. angielskim na poziomie zaawansowanym (C1) zarówno w mowie, jak i w piśmie. Ponadto mam czynne prawo jazdy od 1997 r. i dobrze są mi znane zasady niemieckiego ruchu drogowego (przejechałem kilkadziesiąt tysięcy km po niemieckich drogach). O ile w j. niemieckim mówię nie najgorzej (A2/B1), o tyle dużo więcej rozumiem (B1/B2), zwłaszcza gdy mam możliwość przeczytania tekstu. Nie bez znaczenia jest również to, że spędziłem w Niemczech łącznie około roku mieszkając z rodziną mojej byłej żony. Z zawodu jestem nauczycielem akademickim z wykładowym j. polskim i j. angielskim; dokładniej logikiem (matematykiem), kognitywistą (psychologiem) i filozofem z kilkunastoletnim stażem pracy.

  Posiadam także doświadczenie w opiece nad moja babcią, którą opiekowałem się codziennie (mieszkając z nią razem na Lubelszczyźnie). Trwało to około pół roku, tj. aż do śmierci babci na raka (przerzutowy, złośliwy). Nie bez znaczenia jest to, że przez pierwsze półtora roku życia w zasadzie samotnie wychowywałem moją córkę. Jako kognitywista (psycholog) jestem nie tylko osobą komunikatywną i wyrozumiałą, lecz także empatyczną i cierpliwą. Mam również doświadczenie w kontakcie z osobami zaburzonymi psychicznie lub chorymi psychicznie.

  Na życzenie mogę dosłać aktualny CV (także w j. angielskim i aktualne zdjęcie), licząc na kontakt telefoniczny w celu poznania mojej osoby jako potencjalnego opiekuna pozostaję

  z wyrazami szacunku

  Piotr Sobol-Kołodziejczyk

  (+48) 574 205 935 codziennie w godz. 13:30-15:00

  PSK-CV-full-2020-IV-05.pdfO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
 • Dodaj nową pozycję...