Skocz do zawartości

Kika_22

Społeczność
  • Postów

    7
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Żetony

    200

Informacje o profilu

  • Rodzaj konta
    Opiekunka
  • Praca
    Szukam przez agencje i prywatnie (proszę o oferty)

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Kika_22

Początkujący

Początkujący (1/12)

  • Logowanie [7] Unikat
  • Pierwszy post
  • Pierwszy temat Unikat

Najnowsze odznaki

0

Reputacja

  1. Opiekunki mają wiele do powiedzenia w tym temacie, bo jestem przekonana, że nie wszystkie są przebojowe z natury i patrzą na świat z perspektywy osób wrażliwych i subtelnych. Może któraś z nich była w podobnej sytuacji jak ja i podjęła ryzyko pracy w Niemczech jako opiekunka osoby starszej.
  2. W Niemczech nigdy nie byłam. To byłby mój pierwszy wyjazd jako opiekunka osoby starszej. Pozdrawiam ciepło Kika ?
  3. Dziękuję serdecznie za Wasze odpowiedzi i rady ?. Ja jestem po przebytej depresji. CHAD u mnie nie stwierdzono, ale znam osoby, które podjęły się pracy opiekunek z tym schorzeniem. Zadałam to pytanie, gdyż jestem z tych odpowiedzialnych i uczciwych. Nie wyobrażam sobie pracy w sytuacji zatajenia przed pracodawcą mojej przeszłości związanej z przebytą depresją. Tak jak już wcześniej wspomnieliście praca z osobą starszą, często z wieloma dolegliwościami, wymaga dużej odporności psychicznej i siły fizycznej. Nie każdy ma tyle szczęścia, by trafić na lekką sztelę, gdzie obowiązków jest niewiele i komfort psychiczny jest duży. Pozdrawiam ciepło Kika
  4. Przede wszystkim chodzi mi o to czy osoba z takimi ograniczeniami, ustabilizowana lekami, może podjąć ryzyko pracy jako opiekunka osób starszych poza granicami swojego kraju. W Polsce istnieje ostracyzm społeczny wobec osób po przebytej depresji czy cierpiących na CHAD. Podejrzewam, że są przypadki, iż osoby w ankietach nie przyznają się do problemów natury psychicznej czy chociażby nadużywania alkoholu.
  5. A rekruter powinień taką informację posiadać?
  6. Witajcie Dziewczyny! czy osoba z zaburzeniami psychicznymi (przebyta depresja, stany lękowe, CHAD) ma szansę na pracę jako opiekunka w Niemczech? Czy w formularzu zgłoszeniowym musi podać, że np. bierze leki na depresję czy CHAD? Czy jest to warunek konieczny do pomyślnego przejścia procesu rekrutacji? Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam ciepło Kika

O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...