Skocz do zawartości

[email protected]

Społeczność
 • Liczba dodanej zawartości

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Zauważony

Informacje o profilu

 • Rodzaj konta
  Opiekunka
 • Praca
  Szukam przez agencje i prywatnie (proszę o oferty)

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Aktualizacja statusu

Zobacz wszystkie aktualizacje [email protected]

 1. Witam wszystkich ciepło 🌼🌼🌼

  Jestem tu nowa, szukam pracy jako opiekunka, języka zaczęłam się uczyć. 

  Szukam Szteli spokojnej, gdzie będę miała możliwość też szlifowania języka niemieckiego. Za wszelkie podpowiedzi będę niezmiernie wdzięczna. 

  Pozdrawiam 🌻🌻🌻

  1. Heidi

   Witaj Kwiatuszku !!

   Nikt Ci  nie zagwarantuje spokojnej szteli i spokojnego POP.  Pracujemy z ludźmi chorymi, a czasami twż zahaczamy  o zwariowane rodziny.  To łut szczęścia.  My już tyle lat pracujemy i nigdy  nie  mamy  gwarancji, że  pozytywnie Oni nas zaakceptują . Zgłoś  się  bezpośrednio  do agencji . Wypełnisz kwestionariusz,  zrobią  Ci test językowy  i przydzielą odpowiednie  do kompetencji zadanie.  Na początku na pewno  będzie trudno,  ale każde zlecenie to szkoła życia . 

   Np. Agencja  o nazwie takiej samej jak nazwa sklepu  z dewocjonaliami w PL . Mają mnóstwo ofert i są wypłacalni. 

   Głowa do góry , szczęścia w losowaniu  i powodzenia Stokrotko w poszukiwaniach ,🎈🎈🎈leć  jak najdalej w poszukiwaniu złotego runa

    

  2. INEZ

   Ja również witam Cię serdecznie. Może na początek zanim wszystko ogarniesz na forum to do tematu luźnego czyli, Rozmowy przy kawie "zajrzysz? :)O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
 • Dodaj nową pozycję...