Skocz do zawartości

Formularz Proseca

proseca_form_d.pngFORMULARZ Proseca

PROSECA oferuje legalne zatrudnienie dla Opiekunów i Opiekunek osób starszych na terenie Niemiec, Austrii i Szwajcarii. Gwarantujemy kompleksowe wsparcie w znalezieniu bezpiecznej, dobrze płatnej oraz dopasowanej do indywidualnych potrzeb pracy. Zapewniamy sprawdzone oferty i korzystne warunki współpracy oraz stały kontakt z naszej strony.

Naszym Opiekunom zapewniamy: legalne i bezpieczne zatrudnienie (dokument A1), opłacone składki ZUS, kartę EKUZ (ubezpieczenie na terenie całej UE), dodatkowe prywatne ubezpieczenie, spersonalizowany wybór oferty, stały kontakt z koordynatorem, możliwość szybkiego wyjazdu, terminowość wypłaty wynagrodzeń, wynagrodzenie do 1450 €, zwrot kosztów podróży, dodatkowe premie, całodobowy numer alarmowy podczas pracy w Niemczech, kursy językowe i szkolenia z zakresu opieki, spotkania organizowane specjalnie dla Opiekunów

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza - oddzwonimy! Życzymy miłego dnia! Zespół Prosecal

O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...