Skocz do zawartości

Formularz Personalservices24

ps24_form.png

FORMULARZ PERSONALSERVICES24

PERSONALSERVICES24 (Agencja Zatrudnienia nr rej. 9704) oferuje usługi rekrutacji oraz opieki i pomocy w gospodarstwie domowym dla Osób Starszych w Polsce, Niemczech i innych krajach Europy Zachodniej.

Agencja zapewnia legalne zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną, odprowadzane pełne składki ZUS, BEZPŁATNY TRANSPORT LUB ZWROT KOSZTÓW, ZAROBKI NA POZIOMIE 1000-1500 EURO NETTO, dodatkowe ubezpieczenie za granicą, opiekę Koordynatora na miejscu, stały kontakt z pracownikami Personalservices24.

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza - oddzwonimy!

Życzymy miłego dnia!

Zespół Personalservices24

O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...