Skocz do zawartości
 • Szukasz pracy w opiece?

  Przeglądasz dziesiątki stron agencji i tematów opinii? Odwróć sytuację i nie trać czasu! Poinformuj jednym kliknięciem agencje o tym że szukasz pracy i postaw im swoje warunki, od których uzależniasz współpracę. Możesz też aplikować do wybranych agencji.

 • opiekunka_decyduje2.jpg

  Praca w Niemczech dla Opiekunek

  Szukasz uczciwej firmy, która dba o Opiekunki i spełnia Twoje wymagania dotyczące wynagrodzenia, ZUS-u i rodzaju umowy? Masz dosyć przeglądania dziesiątek stron agencji i tematów opinii? 

  Odwróć sytuację i nie trać czasu. Poinformuj rekruterów o tym, że szukasz pracy i czekasz na oferty zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

  euro

  WYNAGRODZENIE

  do 1700€ (zlecenie, o pracę, warunki niemieckie) lub do 2500€ (działalność) na rękę
  (uzależnione od rodzaju umowy, oferty, znajomości języka i posiadanego doświadczenia)

  zus

  SKŁADKI ZUS

  od najniższych do średniej krajowej (4263 zł)
  (do wyboru)

  umowa

  RODZAJ UMOWY

  umowa zlecenie, o pracę, warunki niemieckie, działalność
  (
  do wyboru)

  Aż 91 procent Opiekunów uznało otrzymane oferty za optymalne lub lepsze od dotychczasowych.

  Cytuj

  Anna Lasocka: Od kilku dni szukałam pracy, aż wreszcie skorzystałam z formularza i w ciągu kilku godzin miałam w czym wybierać. Jestem bardzo zadowolona, bo zaoszczędziłam sobie kupę nerwów i czasu. Dziękuję.

  Cytuj

  Wiesława: Wpisałam, że chcę zarabiać 100 euro więcej niż dotąd miałam i o dziwo dokładnie tyle mi zaoferowano. Dzwonienie po agencjach nie ma już sensu.

  Cytuj

  Monika: Mam bardzo podstawowy język i dostawałam oferty za 900 euro. Dzięki wam znalazłam pracę za 1100 nie kiwając palcem. To jest genialne rozwiązanie. Bardzo dziękuję, bo każde euro jest na wagę złota.

  Cytuj

  Hanna: To jest super. Zawyżyłam mocno swoje oczekiwania, ale otrzymałam 2 dobre oferty. 

  Cytuj

  Anna Chmura: Od tego multiformularza każdy powinien zaczynać szukanie pracy i dopiero jeżeli nic nie wybierze to powinien szukać na własną rękę, bo szukanie samemu to kilka dni dzwonienia i słyszenia, że chce pani za dużo, że to nie koncert życzeń, że na takich warunkach to nie u nas itd. A tu okazuje, że się da!

  Cytuj

  Anna:  Dostałam ofertę od agencji, o której nic nie słyszałam i nawet bym do niej nie dotarła. Tych agencji jest za dużo, a ta rekrutacja sprawia że dostałam oferty których oczekiwałam i pewnie bym do nich nie dotarła.

  Dołącz do nich wypełniając multiformularz i pracuj w opiece na najlepszych dla siebie warunkach! To Ty wybierasz zasady!

  opiekunka_decyduje2.jpg

  multiFormularz

  Podaj poniżej warunki pracy, od  których uzależniasz współpracę z agencją. Otrzymasz oferty zgodne z Twoimi oczekiwaniami! 

   

×

Masz wiadomość z forum opiekunek!

Dołącz do najpopularniejszej grupy Opiekunów, by otrzymywać najnowsze agencyjne lub prywatne oferty pracy, mieć dostęp do klubów i mapy Opiekunów oraz być na bieżąco z najnowszymi dyskusjami i poradnikami. 

Zarejestruj się