Skocz do zawartości
Reklama:

• oferty_pracy.jpg katalog_firm.jpg mapa_opiekunow.jpg opieka_niemcy.jpg kawa.jpg dyskusje.jpg

ivka

Mycie przepalonych naczyń

Rekomendowane posty

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych agencyjnych lub prywatnych ofertach pracy, poradnikach i postach?

Zarejestruj się

Blondi    2286

soda kuchenna ,ocet ,cytryna,coca cola, i kupę sily aby przez pół dnia szorować i marny efekt,chyba ,że coś jest lekko przypalone czy podpalone ,ja mam takie garnki, gdzie nic się nie  przypali ani nie osmoli to nawet teraz nie mam takiego problemu z czyszczeniem,,,

ale jestem np, pod wielkim wrażeniem garnków i patelni co ostatnio kupiłam w Polsce ,mam przecież komplety super garnków ale tymi jestem zauroczona,idealnie smażysz i wszystko czysciutkie jak nowe.nic nie przywiera i pięknie się smaży,,już mi się chce mojej kuchni ,,,kocham gotować i piec,a tutaj nie mam takich możliwości i nie mam komu,,,

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość aga   
Gość aga

Ja mam wyprobowany sposob ( obym nie musiała korzystać ) bardzo łatwy i nie trzeba sie babrac. Na przypalone dno sypie proszek do prania z odrobina wody i odstawiam na pól dnia . Potem dolewam wody zagotuje ( uważac bo kipi )i wylewam z cała spalenizną. Potem lekko przetrę gąbka i jak nowy .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Twój link został automatycznie osadzony jako film..   Wstaw jako zwykły link

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Masz wiadomość z forum Opiekunek!

Linki warte Twojej uwagi:

Oferty pracy agencji
Oferty prywatne
Mapa Opiekunów
Katalog agencji i przewoźników
Rozmowy Opiekunów
Aplikuj do wielu agencji naraz
Wyślij zapytanie do przewoźników

lub zarejestruj się, by dołączyć do najlepszej grupy polskich Opiekunów, otrzymywać najnowsze oferty pracy w opiece oraz mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.

Zarejestruj się