Skocz do zawartości
Reklama:

• oferty_pracy.jpg katalog_firm.jpg mapa_opiekunow.jpg opieka_niemcy.jpg kawa.jpg dyskusje.jpg

Rekomendowane posty

kris    202
1 godzinę temu, malina napisał:

Ja nie bronię Firmy Eurovan tylko stwierdzam fakt że nie miałam żadnych problemów z dojazdem do domu czy do pracy

To się ciesz! A może konkretniej zareklamujesz tą firmę? Czy punktualnie odbierają za granicą? Czy trzymają się czasu podróży? Jak jeździsz "kupę lat" to jakieś  pozytywne obserwacje masz!

1 godzinę temu, malina napisał:

ale nikt nie pisze o pasażerach ,jak potrafią pokazać klasę upijając się po drodze

A czemu ma pisać? Pasażerowie nas nie wożą....:d

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych agencyjnych lub prywatnych ofertach pracy, poradnikach i postach?

Zarejestruj się

Mago    10

@malina temat dotyczył : ocena w/m firmy przewozowej a nie pasażerów , którzy jeżdżą z przewoźnikami .... wiec jesli bedziemy pisac o pasażerach ( zreszta juz nie raz było tu o tym pisane ) przeczytamy duzo ciekawych wpisów .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Maria Jolanta    213

No tak, to my jesteśmy winni że firmy mają złą opinię.

Ehhh...

Ja akurat jeżdżę z inną firmą ( nie ma jej tutaj wyszczególnionej ) i jestem bardzo, bardzo zadowolona. Na dodatek zawsze pasażerowie normalni, żadnych awanturników czy pijaków. Więc to chyba lekka przesada z tym piciem w busikach ?

Złej baletnicy zawadza rąbek spódnicy ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Sara94    0

Witam serdecznie. 

Z firmy korzystam już od jakiegoś czasu. Została mi polecona przez dobrą  znajomą, która również pracuje za granicą. Skorzystałam raz i korzystam od 1,5 roku a dodam, że podróżuję dość często. Przynajmniej raz na miesiąc. Kontakt telefoniczny rewelacja, bardzo miła obsługa. Wiem, że czasem auta się psują ale przy tak częstym korzystaniu nigdy nie miałam takiego problemu jak Panie z komentarzy powyżej. Za to nie raz jechałam w towarzystwie osób, które z czystym sercem mogę nazwać cebulastwem! Ludzie trochę kultury bo sama osobiście nie raz miałam ochotę zwrócić uwagę pasażerom. Jeśli chodzi o kierowców sympatyczni chłopcy! Polecam, polecam i jeszcze raz polecam. A z całego tego bełkot na tej stronie radzę kierować się rozsądkiem, a nie jakąś opinią  sfrustrowanej baby, która ewidentnie racji nie ma. Pozdrawiam zespół Eurovan. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

Masz wiadomość z forum Opiekunek!

Linki warte Twojej uwagi:

Oferty pracy agencji
Oferty prywatne
Mapa Opiekunów
Katalog agencji i przewoźników
Rozmowy Opiekunów
Aplikuj do wielu agencji naraz
Wyślij zapytanie do przewoźników

lub zarejestruj się, by dołączyć do najlepszej grupy polskich Opiekunów, otrzymywać najnowsze oferty pracy w opiece oraz mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.

Zarejestruj się