Skocz do zawartości
hernikus

Ulubione dania na obiad

Rekomendowane posty

Mati    0

Normalny dzień normalne danie soboty i niedziele 2 wielkie dania :mrgreen:

Najbardziej lubię Kurczaka.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
gregora    0

Ostatnio wydzedł na rynek polski przepis na roladki schabowe. Powiem szczeze ze jak tego przysmaku sprobowałem to uuuuu. Moge jesc to codziennie jest tak fantastyczne ze brak słow.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
hurma1988    0

ja ogolnie nie bardzo potrfie gotowac wiec korzystam z "pomysł na"...i powiem szczerze nie jest zle lubie kurczaka w sosie smietanowo-ziolowym ,roladki schabowe tez sa ok :razz:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Tania    1

Ulubione danie obiadowe to zdecydowanie miesne gulasze, leczo, kapusniak i flaczki. A ostatnio polubilam makaronowe zapiekanki z zupa cebulowa i irlandzkie kraby. Polecam jedno i drugie, a jak znajde przepisy to je Wam podrzuce, bo naprawde warto sprobowac :wink:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
restaurator    0

U mnie obiad to zawsze jedno, ale za to duże danie. Raz jest to zupa, a raz coś innego. Najbardziej lubię ziemniaczki polane sosem czosnkowym, z kotletem schabowym. Do tego jakaś suróweczka z kapusty i jestem w 7-mym niebie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Oczko45    1

A ja chyba zmienie zdanie... wczoraj u podopiecznej były dzieci - gotowały obiad dla wszystkich i mialam wolne a jesczze pojadłam - pizzy własnej roboty. Powiem szczerze, lepszej pizzy jeszcze nie jadłam! Pychota.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość Zaraz   
Gość Zaraz
A ja chyba zmienie zdanie... wczoraj u podopiecznej były dzieci - gotowały obiad dla wszystkich i mialam wolne a jesczze pojadłam - pizzy własnej roboty. Powiem szczerze, lepszej pizzy jeszcze nie jadłam! Pychota.

Pizza domowej roboty jest przepyszna. Mój mąz uwielbiam i jest wręcz uzalezniony he he więc czesto ją robi. Mi również bardzo smakuje. U nas składnikiem głównym są pieczarki - dużo pieczarek.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
kamelia    0
Pierś z kurczaka z najwyklejsza mrożonką warzyw.

Ja taką mrożeonkę jadłam ostatnio poraz pierwszy wlasnie z miesem mielonym podsmazanym i tez bardzo dobre wyszlo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ania39    4

Włoska kuchnia jest bardzo szybka i prosta,baza to składniki najwyższej jakości i z bliskiej odległości,to co rośnie i to co się hoduje w zasięgu 50 km,każdy rejon ma swoje potrawy o każdej porze roku inne,ale są też potrawy typowo krajowe znane w całym Świecie,dieta Śródziemnomorska-tego nie trzeba chwalić,ją znają wszyscy...

O niemieckiej kuchni powiem,że co innego kuchnia u podopiecznych schorowanych a co innego u ludzi po 30 czy 40, ale jest beznadziejna,z dziada pradziada jedzą utarte zestawy obiadowe np sadzone jajo,szpinak i ziemniaki lub ziemniaki w mundurkach i sałatka śledziowa...nic nie może być zmienione...A najlepiej to zupa z puszki na 2 dni :lol: .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Twój link został automatycznie osadzony jako film..   Wstaw jako zwykły link

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Masz wiadomość z forum opiekunek!

Dołącz do najpopularniejszej grupy Opiekunów, by otrzymywać najnowsze agencyjne lub prywatne oferty pracy, mieć dostęp do klubów i mapy Opiekunów oraz być na bieżąco z najnowszymi dyskusjami i poradnikami. 

Zarejestruj się