Skocz do zawartości
Gość Nowa

Kupno telefonu

Rekomendowane posty

Gość Nowa   
Gość Nowa

Może wy jesteście bardziej zorientowani w temacie. Chcę kupić synowi dobry telefon w Niemczech. Interesuje mnie kwestia gwarancji, czy w razie awarii uznają mi gwarancję w Polsce czy musiałabym z tym telefonem jechać do miejsca zakupu?

Dziękuję za odpowiedź

Agnieszka R.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ivka    3

hmmm...wiesz że nie wiem? Nigdy jeszcze nie kupowałam sprzętów w DE. Jakoś nie chce mi się zwozić ich później do PL.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość Nowa   
Gość Nowa
Hej :)

Uznają gwarancję w Polsce. Powiedz tylko w jakim sklepie/salonie chcesz go kupić ?

Hej, ja rzadko po sklepach chodzę, bo nie mam na to czasu, ale niedaleko mam Mediamarkt i tam planuję zakup telefonu. To jak będę mogła w razie czego oddać telefon do Mediamarkt w Polsce?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Blondi    2740

Ja ostatnio i tablet i telefon -super fajne i niedrogo -bardzo tanio można kupić i super sprzet na Alegro i jestem zadowolona -jak się coś popsuje to nie bedzie szkoda wyrzucic i kupić sobie nowy-ale miejmy nadzieje ze będzie długo długo sprawny sprzęt -a potem oddam wnukom i kupie sobie znowu nowy -jak co,,,

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Łukasz    1256

Na szczęście mam niezawodnego LG:) a przedtem miałem Nokię. B. żona ma 4 lata Samsunga i nie narzeka .... więc różnie bywa :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Blondi    2740

Ja jak ostatnio rzuciłam się na nowy sprzęt ,,to bateria musiała być pojemna ,,pojemna ,,i jest ,,,ale ja dużo internetu sciągam,używam i non stop na internecie mam telefon i troche zje ,,non stop używac to wszystko pada,,:hahaha: trzeba szybko aufladen,,,,to w torbie power czeka aby podłączyć i dalej można działać,,

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Twój link został automatycznie osadzony jako film..   Wstaw jako zwykły link

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Masz wiadomość z forum opiekunek!

Dołącz do najpopularniejszej grupy Opiekunów, by otrzymywać najnowsze agencyjne lub prywatne oferty pracy, mieć dostęp do klubów i mapy Opiekunów oraz być na bieżąco z najnowszymi dyskusjami i poradnikami. 

Zarejestruj się