Skocz do zawartości

Awantura o dodatkowe obowiązki


Gość Załamana
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się dlaczego ja broniłam opiekunek pracujących w firmach ,które mało płacą i mają złą opinię  a tu na forum zostały nazwane nienormalnymi .Dlaczego  nie krytykuje osób ,które zarabiają mniej niż 1500 euro i ofert za niższe stawki niż 1500 euro .Nie poklepuje bezmyślnie kogoś po polecach .Jeżeli nikt nie zauważył,że zrozpaczona znalazła się właśnie w takiej nie innej sytuacji nie po przeczytaniu moich wpisów  na forum tylko właśnie innych osób ,które nie pamiętają jak to było jak zaczynały pracę i ile wtedy a może i jeszcze nie tak dawno zarabiały to ja już nie mam nic do napisania .Mam jeszcze jedną prośbę do @Moderator proszę o wyjaśnienie ,że ja mam na tym forum tylko jedno konto i nigdy nie pisałam jako gość .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ‎13‎.‎03‎.‎2018 at 10:00, Maria Jolanta napisał:

Dobrze zarabia ale nie mam zamiaru spowiadać się publicznie z zarobków bo to moja sprawa. Niechętnie jeżdżę do małżeństw choć zawsze trochę większa kasa. I nie o pracę mi chodzi tylko o to że zdrowy małżonek często je inne posiłki i ciężko dogodzić dwóm osobom. 

prawda,prawda.a jak jeden zdrowy wpier......do opiekunki bo chce tylko pomoc przy opiece nad chorym PDP. Dopiero cyrk sie robi.Trzeba miec dobre nerwy. :grzmotnąć:.Ja teraz zostalam z dziadkiem sama.babci , moge powiedziec kochanej babci, juz niema.I teraz mam pracy o wiele mniej .I rodzina bardzo prosila zeby z dziadkem zostala.No i zgodzilam sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ‎13‎.‎03‎.‎2018 at 11:10, franceska napisał:

Ta agencja jakos tak szybko ruszyła sprawę o większą kasa ze mialam chwilę wątpliwości czy problem istnieje naprawdę, czy to nie temat prowokacja. Teraz zależy jak bardzo jest zła atmosfera, najlepiej może zostawić jak jest i gotować normalnie dla wszystkich, ewentualnie przeprosić córkę i powiedzieć że miałaś na myśli gotowanie ekstra dla dziadka, że on wybredny, ale zostaniesz do końca i gotujesz dla wszystkich to samo. Lub też czekać na wymiana, ale raczej gotować normalnie bez dzielenia. Będzie dobrze☺️

Nie rozumiem ale za co ma przepraszac:love: PDP jest bardzo duzo  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie  dlaczego?? Wracając  do  tematu 1 osoba  chora 1 zdrowa.To jak  by  nie  liczyć  są to 2 osoby.80 letni  facet nigdy ale to  nigdy  nie będzie  sobie  prał,sprzątał.A może pracował  lub  po  sobie  zmysł ???? .Nigdy!!!A więc  nie  jest  to  tylko  kwestia  gotowania.!!! To 2ga osoba  do  obsługi i 200  eur  więcej  to  minimum.1700  eur to  zadowalająca stawka  może  być  ale  też  nie  jest  jakimś  luksusem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, karolina145 napisał:

Nie rozumiem ale za co ma przepraszac:love: PDP jest bardzo duzo  

Miałam na myśli,że jeśli chce zostać(mimo wszystko, bo przyjęła warunki i zgodziła się pracować za ta stawka przy małżeństwie, a potem naczytała na forach i postawiła żądania) sama tak mówiła i pytała czy da się coś zrobić. Nie musi przepraszać, może nawet żądać 1700 jak radzisz wyżej:) to już jej sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w ogóle nie mogę zrozumieć problemu. Przecież chyba rekruterka ustalała w rozmowie warunki pracy i chyba wszystko było w umowie. Cały czas ten sam problem. Jeżeli świadomie podpisałaś umowę w której były zawarte warunki opieki nad dwoma osobami, to Twoja sprawa. Druga sprawa to nie pojmuję też postawy pracowników agencji,niezbyt dobrze to świadczy o ich odpowiednim zaangażowaniu o stworzenie dobrej atmosfery pomiędzy opiekunką a podopiecznymi. Zaostrzyli tylko problem. Dla mnie to jest nieprofesjonalna agencja i ja bym więcej od nich nie jechała. Nie płakać tylko swoim postępowaniem załagodzić zaistniały konflikt, a z agencją się spokojnie pożegnać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 13.03.2018 at 11:10, franceska napisał:

Ta agencja jakos tak szybko ruszyła sprawę o większą kasa ze mialam chwilę wątpliwości czy problem istnieje naprawdę, czy to nie temat prowokacja. Teraz zależy jak bardzo jest zła atmosfera, najlepiej może zostawić jak jest i gotować normalnie dla wszystkich, ewentualnie przeprosić córkę i powiedzieć że miałaś na myśli gotowanie ekstra dla dziadka, że on wybredny, ale zostaniesz do końca i gotujesz dla wszystkich to samo. Lub też czekać na wymiana, ale raczej gotować normalnie bez dzielenia. Będzie dobrze☺️

W zyciu bym wstretnej baby nie przeprosila!

Za co ?

Plse pani bylam niegzecna?!:mur:

Uniosla sie hrabina honorem i zlosliwie kaze dziewczynie dzielic jedzenie  czy jakos tak.

Agencja dala d^&* y (przepraszam)

po kiego czorta meldowala corce?

Tez tak raz dalam sie wrobic, prosilam o podwyzke firme,bo byly 2 osoby ,dziadeczek niby samodzielny byl.

Na szvczescie ,,moja,, nie zapodala tego dalej,

Podwyzki tez nie dali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 13.03.2018 at 02:52, Gość Załamana napisał:

Muszę się poradzić bo przyjęłam pierwszą swoją ofertę

Pierwsza oferta i zaraz bpmba ,,tak wspominam swoją pierwszą ofertę i czekałam do roku aby upomniec się o podwyżkę,,obserwowałam ,,czytałam dużo na różnych forach,,ale nigdy by mi do głowy nie przyszło zrobić taką rewolucję jaką Ty zrobilaś na pierwszej ofercie,,taką rewolucję zrobiłam po roku,,jak mój język poszedł w górę itd, jak wiedziałam,że dam radę wszędzie gdzie nie pojadę,,jak byłam pewna siebie na 100%

Możesz wrócić bez kasy ,,rodzina gdzie jesteś ,,jest z Ciebie nie zadowolona i pozostanie w takim miejscu nie będzie dla Ciebie łatwe,,ale ale,,byłam w nie jednym miejscu gdzie zrobilam wojnę ,,ciężko było przez tydzień ,,dziwnie ale potem? cudownie wręcz,,byłam tam pół roku,,trudno jest oceniac ,,bo sami zawsze musimy trochę swojego wkladu włożyć w super atmosferę,, ale jak chcesz pracować jako opiekunka musisz trochę stonować,,trochę pokory,,swoje racje jak mamy to oczywiscie mówić i to glośno,,hurra burra będziesz jak popracujesz troszkę,,wtedy zobaczysz sama czego chcesz,,uczymy się i wyciągamy wnioski,,ja też będąc przy sparaliżowanej babci od razu zarządałam pomocy i podwyżki,,agencja mnie wyśmiała ,,rodzina ,że centa nie dopłaci i pomocy nie będzie ,,ale ja wytrzymalam miesiąc i grzecznie wszystkich pożegnalam,,baj baj ,,bo jestem silna psycha ,,,potem dziękowałam i agencji i rodzinie,,bo dzięki nim wszystko zmieniłam w swojej pracy na lepsze,,,także buzka do góry ,,jak da radę naprawić to naprawiaj i bierz kasę a potem powiedz baj baj i dalej ,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...