Skocz do zawartości

Warunki niemieckie. Opiekunka z podstawowo-komunikatywną znajomością niemieckiego i prawem jazdy (automat) dla naszego sympatycznego, mobilnego małżeństwa, Pani Siglinde i Pana Rolfa, osobna łazienka, Pflegedienst, od 20.12.22 - 1600 Euro + 320 Euro, w 72


Rekomendowane odpowiedzi

 

efekt_top.jpg

Agencja Zatrudnienia Efekt (KRAZ 19401) poszukuje osoby na stanowisko:

Warunki niemieckie. Opiekunka z podstawowo-komunikatywną znajomością niemieckiego i prawem jazdy (automat) dla naszego sympatycznego, mobilnego małżeństwa, Pani Siglinde i Pana Rolfa, osobna łazienka, Pflegedienst, od 20.12.22 - 1600 Euro + 320 Euro, w 72

Stawka: 1600
Termin wyjazdu: 20.12.2022
Miejscowość: Nehren, Niemcy

Zatrudniamy na warunkach niemieckich - oznacza to, że wszystkie należne składki: zdrowotne, emerytalne i rentowe  odprowadzane są przez naszą firmę do Niemiec - dzięki temu nasz każdy pracownik otrzymuje na okres zatrudnienia kartę ubezpieczenia zdrowotnego i ma prawo korzystać z pomocy niemieckiej służby zdrowia, a w przyszłości każdy pracownik będzie miał prawo do poboru świadczeń z Niemiec.

form.png

 

Opis oferty

Poszukujemy opiekunki z podstawowo-komunikatywną znajomością języka niemieckiego i prawem jazdy (na miejscu jest samochód w automacie) dla naszego mobilnego i dosyć samodzielnego małżeństwa, pani Siglinde (82) i pana Rolfa (83). Seniorzy korzystają z pomocy personelu Pflegedienst, który przychodzi jeden raz dziennie, aby założyć seniorom rajstopy uciskowe oraz podać lekarstwa.
Nasza podopieczna, pani Siglinde jest sympatyczną, kochaną i otwartą kobietą, która bardzo lubi czytać i prowadzić długie rozmowy. Jest jeszcze bardzo samodzielna, większość czynności wykonuje osobiście. Ma początkową demencję, podczas chodzenia wspiera się rollatorem. Jej mąż również jest mobilną osobą, choruje na Parkinsona, ma lekką demencję i problemy ze słuchem. Seniorzy nie mają inkontynencji, samodzielnie korzystają z toalety i przesypiają całe noce.
Seniorzy mieszkają w miasteczku na południu Niemiec, w domu jednorodzinnym. Do najbliższego sklepu można dojść w ciągu 10 minut.
Dla opiekunki przygotowano osobny pokój z dostępem do Internetu, z osobną łazienką. Rodzina potrzebuje głównie wsparcia w prowadzeniu domu, podwiezieniu na wizytę do lekarza.Wymagania

• Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodne
porozumiewanie się z podopiecznym
• Mile widziane doświadczenie w pracy z osobami starszymi i chorymi
• Uczciwość, zaangażowanie w pracę, wysoka kultura osobista

Oferujemy

• Legalne zatrudnienie na warunkach niemieckich, składki rentowe, emerytalne i zdrowotne są odprowadzane do Niemiec od pierwszego dnia pracy
• Wysokie wynagrodzenie (Premie + bonusy)
• Sprawdzone i bezpieczne miejsce pobytu
• Specjalnie dla Ciebie zorganizujemy transport w Twojej ulubionej firmie transportowej i pokryjemy koszty przejazdu w obie strony!
• Gwarantujemy terminowość wypłaty wynagrodzenia
•  Zapewniamy pomoc i wsparcie Koordynatora na miejscu

Osoby zainteresowane pracą mogą wysyłać CV na adres:
[email protected]
Wraz z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.)

Kontakt

Agencja Zatrudnienia EFEKT
ul. Wyzwolenia 4
66-500 Strzelce Krajeńskie

Mail: [email protected]
www: efekt-24.pl
tel. 95 739-79-99, 95 739-79-98, 669-361-072
kom. 506 593 481 / 506 593 416 / 503 502 317 / 669 363 748 / 508 693 600 / 508 559 955 / 508 693 600
 
Dysponujemy również ofertami pracy dla Pielęgniarek, Pomocy domowych oraz ofertami w Domach Opieki w Niemczech.

Inne nasze oferty znajdziesz na naszej stronie www.efekt-24.pl

Jesteśmy również na Facebooku, odwiedź i polub nas!!!
https://www.facebook.com/AgencjaZatrudnieniaEfekt

Sprawdź nas!

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...