Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

pmhp-top-min.png

Firma PFLEGE MIT HERZ POLEN poszukuje pracowników do pomocy osobom starszym na terenie Niemiec. Zatrudniamy w oparciu o umowę zlecenie, zapewniamy formularz A1 i kartę EKUZ. Formalności załatwiamy 1-2 dni robocze.

Małżeństwo, fajna stawka. BERLIN!

Planowany termin wyjazdu: 02.01.2023
Lokalizacja: 13437 Berlin, Niemcy
Wymagana znajomość języka niemieckiego: dobra
Wynagrodzenie: 2000€

form.png

 

Opis stanu zdrowia Podopiecznego

Senior 86 lat, 80kg, 170cm, ma niewydolność serca i w związku z tym porusza się na wózku inwalidzkim przy czym potrzebuje wsparcia
Seniorka 83 lata, 53kg, 160cm, po lekkim udarze, ma trudności w chodzeniu porusza się z pomocą rollatora ponieważ ma małe problemy w poruszaniu się.
Seniorzy mieszkają w domu jednorodzinnym w którym dla opiekunki przygotowana jest w pełni wyposażona sypialnia z połączeniem do Internetu.
Pomoc potrzebna jest przy dbaniu o higienę podopiecznych i przy codziennych obowiązkach domowych takich jak sprzątanie i gotowanie.
W ciągu dnia nie ma problemu z czasem wolnym dla opiekunki

Kontakt

pmhp-kontakt-min.png
PFLEGE MIT HERZ POLEN
Pflege - Betreuung - Zuhause
Kaszubska 1, 75-025 Koszalin
Telefon: +48 600-872-149, +48 600-875-116
e-mail: [email protected]
strona www: www.pmhp.pl

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...