Skocz do zawartości

👉👉👉Opiekunka do towarzystwa oraz pomocy w prowadzeniu domu do samotnej Seniorki w Aying – 1800 Euro + 320 Euro za Święta.


Rekomendowane odpowiedzi

 

efekt_top.jpg

Agencja Zatrudnienia Efekt (KRAZ 19401) poszukuje osoby na stanowisko:

👉👉👉Opiekunka do towarzystwa oraz pomocy w prowadzeniu domu do samotnej Seniorki w Aying – 1800 Euro + 320 Euro za Święta.

Stawka: 1800
Termin wyjazdu: od zaraz
Miejscowość: 85653 Aying, Niemcy

Zatrudniamy na warunkach niemieckich - oznacza to, że wszystkie należne składki: zdrowotne, emerytalne i rentowe  odprowadzane są przez naszą firmę do Niemiec - dzięki temu nasz każdy pracownik otrzymuje na okres zatrudnienia kartę ubezpieczenia zdrowotnego i ma prawo korzystać z pomocy niemieckiej służby zdrowia, a w przyszłości każdy pracownik będzie miał prawo do poboru świadczeń z Niemiec.

form.png

 

Opis oferty

Nasza podopieczna to 80 letnia rezolutna starsza Pani, ma doskonałą pamięć, nie choruje na demencję. Seniorka sama rozpala w kominku, cały czas szuka sobie jakiegoś zajęcia. Seniorka porusza się po domu samodzielnie, do tej pory sama zajmowała się gospodarstwem domowy, jakiś czas temu złamał obojczyk i od tamtej pory nie chce być sama, potrzebuje osoby do towarzystwa. Opiekunka ustala razem z Seniorką co będzie gotować, Seniorka chętnie pomaga np. obierając ziemniaki lub warzywa do obiadu.
Seniorka sama się ubiera oraz sama korzysta z toalety, opiekunka pomaga jej czasami przy większej kąpieli. Noce przesypia spokojnie, jeśli korzysta z toalety opiekunka nie musi do niej wstawać.
Seniorka ma w domu psa, ułożony i niegroźny, synowie przychodzą i zabierają go na spacer oraz karmią go, opiekunka kupuje mu tylko suchą karmę i kabanosy.
Kiedy jest ładna pogoda Seniorka dużo czasu spędza na dworze, ma swoje ulubione gazetki, czyta powieści miłosne.
Seniorka lubi wieczorami pooglądać telewizję. Lubi zdrzemnąć się w fotelu.
Warunki mieszkaniowe są fajne. To dom jednorodzinny z ogrodem. Opiekunka ma osobny pokój, w którym wstawione jest wygodne łóżko, nowy telewizor, duża szafa na ubrania, stolik. W szafie są wyprane ręczniki i pościel. Obok domu jest ogród. Latem jest tam bardzo fajnie, są nowoczesne ławki, rozłożony jest basen.
Codziennie zapewniony czas wolny.Wymagania

• Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodne
porozumiewanie się z podopiecznym
• Mile widziane doświadczenie w pracy z osobami starszymi i chorymi
• Uczciwość, zaangażowanie w pracę, wysoka kultura osobista

Oferujemy

• Legalne zatrudnienie na warunkach niemieckich, składki rentowe, emerytalne i zdrowotne są odprowadzane do Niemiec od pierwszego dnia pracy
• Wysokie wynagrodzenie (Premie + bonusy)
• Sprawdzone i bezpieczne miejsce pobytu
• Specjalnie dla Ciebie zorganizujemy transport w Twojej ulubionej firmie transportowej i pokryjemy koszty przejazdu w obie strony!
• Gwarantujemy terminowość wypłaty wynagrodzenia
•  Zapewniamy pomoc i wsparcie Koordynatora na miejscu

Osoby zainteresowane pracą mogą wysyłać CV na adres:
[email protected]
Wraz z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.)

Kontakt

Agencja Zatrudnienia EFEKT
ul. Wyzwolenia 4
66-500 Strzelce Krajeńskie

Mail: [email protected]
www: efekt-24.pl
tel. 95 739-79-99, 95 739-79-98, 669-361-072
kom. 506 593 481 / 506 593 416 / 503 502 317 / 669 363 748 / 508 693 600 / 508 559 955 / 508 693 600
 
Dysponujemy również ofertami pracy dla Pielęgniarek, Pomocy domowych oraz ofertami w Domach Opieki w Niemczech.

Inne nasze oferty znajdziesz na naszej stronie www.efekt-24.pl

Jesteśmy również na Facebooku, odwiedź i polub nas!!!
https://www.facebook.com/AgencjaZatrudnieniaEfekt

Sprawdź nas!

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...