Skocz do zawartości

OPIEKUNKA ZASZCZEPIONA, NIEPALĄCA, Z DOBRYM NIEMIECKIM W LUDWIGSHAFEN OD ZARAZ


Rekomendowane odpowiedzi

top_eurocare_ogloszenie.jpg

Dolce Vita Agentur Sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko: 

DOBRY NIEMIECKI SZCZEPIENIE NA COVID, NIEPALĄCA

Wynagrodzenie: 1700 EURO NETTO + 350 EURO NETTO PREMII ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNEJ
Miejscowość: Ludwigshafen
Termin: OD ZARAZ!!! PILNE!!!

form.png

 

Informacje na temat zlecenia:

STAWKA 1700E NETTO/MSC+ DO 350E NETTO PREMII ŚWIĄTECZNO- NOWOROCZNEJ
Podopieczna ma 51 lat, mierzy 151cm, waży ok. 50kg, ma przyznany 3 stopień pielęgnacyjny. Pani Iris jest bardzo cicha, trzeba nią w codziennych czynnościach ‘’pokierować’’ co ma robić i podpowiadać, potrzebuje dużo cierpliwości oraz motywacji. Choruje na astmę, jest osobą inkontynentną, lekko wycofaną z życia codziennego. Porusza się oraz spożywa posiłki samodzielnie.
Potrzebuje pomocy w pielęgnacji i toalecie.
Zakres obowiązków:
utrzymywanie czystości w gospodarstwie domowym, sporządzanie zakupów, przyrządzanie posiłków, przypominanie o przyjmowaniu leków, pomoc w pielęgnacji, asekuracja w wykonywaniu codziennych czynności, dotrzymywanie towarzystwa.
Zakwaterowanie w Ludwigshafen. Komfortowy pokój(z wyposażeniem) dla opiekuna/ opiekunki , wsparcie rodziny(jeśli jest taka potrzeba), dostęp do Internetu. darmowe podstawowe wyżywienie+ ZAPEWNIONY TRANSPORT!
Zatrudniamy opiekunki, a także opiekunów do opieki nad osobami starszymi w Niemczech, w oparciu o polską umowę zlecenie. W trakcie trwania wyjazdu zapewniamy przede wszystkim legalne zatrudnienie, oczywiście wraz z ubezpieczeniem, opiekę naszych koordynatorek, transport, atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane co miesiąc.

Wymagania:

NIEPALĄCA OSOBA
SZCZEPIONA OSOBA
DOBRY NIEMIECKI

Skontaktuj się z nami:

SYMEON DOLCEVITA
ul. Wrzesińska 12/21
03-713 Warszawa
+48 506-677-444
+48 504-014-848
Adres www: https://edolcevita.pl/
Mail: [email protected]

form.png

form.png

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...