Skocz do zawartości

OPIEKUNKA Z DOBRYM NIEMIECKIM DO SENIORKI W KERPEN OD ZARAZ


Rekomendowane odpowiedzi

top_eurocare_ogloszenie.jpg

Dolce Vita Agentur Sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko: 

DOBRY NIEMIECKI DO MAŁŻEŃSTWA

Wynagrodzenie: 2000 EURO NETTO + 350 EURO PREMII ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNEJ
Miejscowość: KERPEN
Termin: OD ZARAZ

form.png

 

Informacje na temat zlecenia:

Opis stanu zdrowia podopiecznych:
Pan Johann ma 94 lata, waży 70 kg i ma 167 cm wzrostu. Ma przyznany 3 stopień pielęgnacyjny. Cierpi na ogólne osłabenie starcze, ma problemy ze słuchem, reumatyzm, nadciśnienie, przewlekłe zapalenie płuc oraz raka prostaty co wiąże się z inkontynencją. Jest osobą częściowo mobilną, porusza się za pomocą rolatora oraz wózka inwalidzkiego. Umysłowo sprawny.
Pani Elisabeth ma 87 lat, waży 52 kg i ma 165 cm wzrostu. Ma przyznany 2 stopień pielęgnacyjny. Cierpi na ogólne osłabenie starcze, ma problemy ze wzrokiem(nosi okulary), osteoporozę, nadciśnienie, oraz początkową demencję. Jest osobą częściowo mobilną. Porusza się za pomocą rolatora.
Zakres obowiązków:
utrzymywanie czystości w gospodarstwie domowym, sporządzanie zakupów, przyrządzanie posiłków, przypominanie o przyjmowaniu leków, pomoc w pielęgnacji, asekuracja w wykonywaniu codziennych czynności, dotrzymywanie towarzystwa.
Warunki mieszkalne:
Seniorzy mieszkają w domku jednorodzinnym w Kerpen. Do najbliższego sklepu jest 10 min. Komfortowy pokój dla opiekuna/ opiekunki, wsparcie rodziny(jeśli jest taka potrzeba), dostęp do Internetu. darmowe podstawowe wyżywienie+ ZAPEWNIONY TRANSPORT!
Zatrudniamy opiekunki, a także opiekunów do opieki nad osobami starszymi w Niemczech, w oparciu o polską umowę zlecenie. W trakcie trwania wyjazdu zapewniamy przede wszystkim legalne zatrudnienie, oczywiście wraz z ubezpieczeniem, opiekę naszych koordynatorek, transport, atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane co miesiąc!!
Wymagania:

DOBRY NIEMIECKI

Skontaktuj się z nami:

SYMEON DOLCEVITA
ul. Wrzesińska 12/21
03-713 Warszawa
+48 506-677-444
+48 504-014-848
Adres www: https://edolcevita.pl/
Mail: [email protected]

form.png

form.png

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...